- Archeology (4)
- Asian Arts (2)
- Busts and Statues (2)
- Curiosa (3)
- Ethnografie (2)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (6)
- Glas, Kristall (1)
- Militaria: Awards, Medals (1)
- Militaria: Books, documents (1)
- Militaria: Lots, collections (1)
- Old Tiles (7)
- Porcelain, Pottery (138)
- Posters and Programs (1)
- Schmuck und Objekte Gold (9)
- Silver (7)
- Silver- and goldplated objects (2)
- Silver, Jewellery (1)
Remove filter- Ceramics (188)
Hollandse School: gezicht op Delft, olieverf op paneel, derde kwart 19e eeuw -24 x 36 cm.- ...[more]
Bernard te Gempt (1826-1879), slapende kat, olieverf op doek, marouflé, gesigneerd r.o. -14 x 23 cm-
Bernard te Gempt (1826-1879), slapende kat, olieverf op doek, marouflé, gesigneerd r.o. -14 x 23 cm- ...[more]
George Lourens Kiers (1838-1916), vissersvolk bij afgemeerde bomschuit, olieverf op doek, gesigneerd
Bernard Schregel (1870-1956), gezicht op het oude veerhuis, aquarel, gesigneerd - 35 x 60 cm-
Bernard Schregel (1870-1956), gezicht op het oude veerhuis, aquarel, gesigneerd - 35 x 60 cm- ...[more]
Ingekleurde gravure: R.B. Godfrey, Oxford Castle, daarbij: P.J. Lutgers, Kasteel Loenersloot,
Ingekleurde gravure: R.B. Godfrey, Oxford Castle, daarbij: P.J. Lutgers, Kasteel Loenersloot, lithografie ...[more]
Handgekleurde illuminatie opticaprent: Gezicht op de haven van Rotterdam richting Delft, Georg
Verkiezingsaffiche: 'P.S.P. Ontwapenend' ontwerp: George Noordanus, 1971 - 112 x 83 cm - ...[more]
Terracotta kruik met deels geglazuurde hals en greep, versierd met cirkel decor, vermoedelijk
Terracotta kruik met deels geglazuurde hals en greep, versierd met cirkel decor, vermoedelijk Noord-Afrika, 18e/19e eeuw - H. 31 cm - ...[more]
Twee terracotta kruiken met resten van schelpaangroei, Zuid-Europa - H. 17 en 29 cm - ...[more]
Daunisch schenkkruikje, Italië, ca 500 v. Chr. -12,6 cm hoog, gerestaureerd- ...[more]
Glazen schenkkannetje, Romeins, ca. 200 v. Chr. ...[more]
Terracotta beeld van vrouwelijke bediende, mogelijk Tang Dynastie, Hoogte 34 cm ...[more]
Vier stuks etnografisch snijwerk en Imari bord, 20e eeuw ...[more]
Drie Indonesische krissen, Sulawesi en Jogjakarta ...[more]
Elf diverse krissen, messen en dolken ...[more]
Drie antieke tegeltjes waaronder met voorstelling van een pauw, 18e eeuw en later - wisselende
Drie antieke tegeltjes waaronder met voorstelling van een pauw, 18e eeuw en later - wisselende kwaliteit - ...[more]
44 Art Nouveau aardewerk tegels met floraal decor ...[more]
Vloertegel en zes diverse wandtegels ...[more]
48-pas tegeltableau: 'Als wij zijn groot en vet dan eyndigen onze dagen, Gij hebt geen nut van van
Acht aardewerk tegeltjes met mangaankleurige voorstellingen van huisjes en molens in landschap,
Acht aardewerk tegeltjes met mangaankleurige voorstellingen van huisjes en molens in landschap, 19e eeuw -defecten- ...[more]
Stel polychrome tegeltableaus, ca. 1900 ...[more]
Tegel met blauw-wit decor van een hond, tweede kwart 17e eeuw, in eiken lijstje ...[more]
Delfts aardewerk schoentje, Johannes van Lokhorst, De Porceleyne Clauw, 2e kwart 18e eeuw -12,8 cm
Delfts aardewerk schoentje, Johannes van Lokhorst, De Porceleyne Clauw, 2e kwart 18e eeuw -12,8 cm lang- gerestaureerd ...[more]
Divers aardewerk waaronder Rosenthal, Mobach, Studio Fris, etc. ...[more]
Driedelig polychroom porseleinen kaststel, adres: A. Jungerhans, daarbij: porseleinen cachepot met
Terracotta haardtegel met decor van twee staande leeuwen, treeft, schaal en Delfts blauw bord met
Porseleinen beeld: danseresje, Lladro -30 cm-, daarbij: twee porseleinen vazen met polychroom
Porseleinen beeld: danseresje, Lladro -30 cm-, daarbij: twee porseleinen vazen met polychroom decor -39 en 17 cm- ...[more]
Divers porselein waaronder veel mokkakopjes, Rosenthal, etc. ...[more]
Uitgebreid porseleinen serviesgedeelte, Rosenthal, Duitsland ...[more]
Delfts blauwe kastvazen, daarbij: twee aardewerk voorraadpotten, Petrus Regout, Maastricht ...[more]
Negen-delig kinderserviesje, gemerkt: Wedgwood, bestaande uit: twee sauskommen op onderschotels,
Delfts aardewerk vaas met chinoiserie decor, gemerkt: De Porceleyne Fles, Delft, ontwerp: J.B.J. van
Delfts aardewerk vaas met chinoiserie decor, gemerkt: De Porceleyne Fles, Delft, ontwerp: J.B.J. van der Horst, anno 1899 - H. 41 cm - ...[more]
Delfts aardewerk wandbord, De Porceleyne Fles, Delft, anno 1968 - Diam. 41,5 cm - ...[more]
Aardewerk schaaltje en twee wandbordjes, De Porceleyne Fles, Delft ...[more]
Paar majolica kandelaars met messing monturen, daarbij porseleinen vaasje vermaakt tot kandelaar met
Lot diverse bodemvondsten waaronder, Keuls aardewerk, Siegburg kan, Ming porseleinen fragment,
Polychroom gedecoreerd Delfts aardewerk beeldje voorstellende een papegaai, naar 18e eeuws voorbeeld
Polychroom gedecoreerd Delfts aardewerk beeldje voorstellende een papegaai, naar 18e eeuws voorbeeld - H. 18 cm - ...[more]
Porseleinen sculptuur van een vrouw met mof, gesigneerd: Constantrin Holzer-Defanti voor, Rosenthal,
14-delig porseleinen serviesgedeelte, Herend ...[more]
Groen porseleinen blad en twee onderzetters met zwart-wit geometrisch Jugendstildecor en nikkelen
Verzameling van acht diverse Hummel-beeldjes, enkele met manco's ...[more]
Polychroom porseleinen beeldje met voorstelling van een meisje met pup, gemerkt: Lladro voor
Polychroom porseleinen beeldje met voorstelling van een meisje met pup, gemerkt: Lladro voor Nao, - H. 25 cm. - ...[more]
Vier diverse Hummel beeldjes, waaronder één wijwaterbakje ...[more]
Polychroom porseleinen beeld: ouder echtpaar in kleding van rond 1900, Lladro -h. 28 cm.- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: stier, model: 1195, ontwerp: Knud Kyhn, gedateerd 1969-1973 -L.
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: stier, model: 1195, ontwerp: Knud Kyhn, gedateerd 1969-1973 -L. ca. 38 cm.- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: herdersjongen op rots, model: 1659, gedateerd: 1974-1978 -ca.
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: herdersjongen op rots, model: 1659, gedateerd: 1974-1978 -ca. H.30,5 cm.- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: herdersjongen op rots, model: 1659, gedateerd: 1969-1973 -H.
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: herdersjongen op rots, model: 1659, gedateerd: 1969-1973 -H. 30,5 cm.- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: herdersjongen op rots, model: 1659, onduidelijk gedateerd -H.
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: herdersjongen op rots, model: 1659, onduidelijk gedateerd -H. ca. 30,5 cm.- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: jongen met twee kalveren, model: 1858, ontwerp: Christian
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: kalf, model: 1072, ontwerp: Knud Kyhn, gedateerd: 1969-1973 -
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: kalf, model: 1072, ontwerp: Knud Kyhn, gedateerd: 1969-1973 -ca. 16 cm lang- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: kalf, model: 1072, ontwerp: Knud Kyhn, gedateerd: 1966 -ca.
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: kalf, model: 1072, ontwerp: Knud Kyhn, gedateerd: 1966 -ca. 16 cm lang- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: meisje met twee geiten, model: 694, ontwerp: Christian Thomsen,
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: meisje met kalf, model: 779, ontwerp: Christian Thomsen,
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: meisje met kalf, model: 779, ontwerp: Christian Thomsen, gedateerd: 1962 -ca. 18,5 cm lang- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: jongen met kalf, model: 772, ontwerp: Christian Thomsen,
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: jongen met kalf, model: 772, ontwerp: Christian Thomsen, gedateerd: 1969-1973 -ca. 17 cm hoog- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: Siamese kat, model: 3281, ontwerp: Theodore Madsen, gedateerd: 1962 -ca. 19,5 cm hoog- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: Siamese kat, model: 3281, ontwerp: Theodore Madsen, gedateerd: 1957 -ca. 19,5 cm hoog- ...[more]