Remove filter- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (49)
- Archeology (60)
- Asian Arts (98)
- Books, documents (89)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (39)
- Comics (11)
- Curiosa (249)
- Design (6)
- Diverses (4)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (22)
- Glas, Kristall (40)
- Golden Watches (106)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (101)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (18)
- Militaria: Interbellum (27)
- Militaria: Lots, collections (67)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (329)
- Minerals (10)
- Model Toys (28)
- Münzen, Medaillen (55)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (203)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (25)
- Rugs and textile (12)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (812)
- Silver (832)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (164)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (28)
- Tin, Copper, Bronze (13)
- Toys and Games (13)
- Watches (35)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1542)
- Arms, Armour & Militaria (725)
- Watches & Watch accessories (468)
- Jewellery (285)
- Coins (196)
- Ceramics (186)
- Models, Toys, Dolls & Games (186)
- Collectables (149)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (140)
- Chinese Works of Art (101)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (91)
- Maps (74)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (51)
- Glassware (46)
- Books & Periodicals (40)
- Russian Works of Art (27)
- Vintage Fashion (27)
- Prints (25)
- Fine Art & Antiques (24)
- Sculpture (24)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Furniture (20)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Silver & Silver-plated items (18)
- Stamps (18)
- Watercolours (18)
- Wines & Spirits (18)
- Clocks (17)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Musical Instruments & Memorabilia (16)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (10)
- Carpets & Rugs (7)
- Japanese Works of Art (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Barometers (3)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
- Lots with images only,
Hollandse School: poldergezicht met molen, olieverf op paneel, onduidelijke signatuur -28 x 38 cm-
Hollandse School: poldergezicht met molen, olieverf op paneel, onduidelijke signatuur -28 x 38 cm- ...[more]
Hollandse School: gezicht op Delft, olieverf op paneel, derde kwart 19e eeuw -24 x 36 cm.- ...[more]
Hollandse School: Bootje op een plas, olieverf op doek, gesigneerd 'Gabriël', vermoedelijk werk
Hollandse School: Bootje op een plas, olieverf op doek, gesigneerd 'Gabriël', vermoedelijk werk van Jan Knikker Jr. -39 x 49 cm- ...[more]
Hollandse School: stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd - 30 x 25
Hollandse School: stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd - 30 x 25 cm - ...[more]
Hollandse School: wandelaar in bosrijk landschap, olieverf op paneel, gesigneerd v/d Pol, - 25 x
Hollandse School: wandelaar in bosrijk landschap, olieverf op paneel, gesigneerd v/d Pol, - 25 x 20 cm - ...[more]
Hollandse School: bloemstilleven, olieverf op doek -23,5 x 18,7 cm.- ...[more]
Hollandse School: stadsgezicht met figuren,. olieverf op paneel, gemon. G.S.L., - 30 x 25 cm -
Hollandse School: stadsgezicht met figuren,. olieverf op paneel, gemon. G.S.L., - 30 x 25 cm - ...[more]
Hollandse School: molen in landschap, 19e eeuw -18,5 x 23,5 cm.- ...[more]
Hollandse School: molen in landschap, tweede helft 19e eeuw -30 x 21,5 cm.- ...[more]
Hollandse School: ijsgezicht met figuren en koek-en-zopie, olieverf op paneel, gesigneerd J. Scholten - 13 x 18 cm - ...[more]
Hollandse School: ijsgezicht met figuren en koek-en-zopie, olieverf op paneel, gesigneerd M. Roosenboom - 13 x 18 cm - ...[more]
Hollandse School: boerderij aan de waterkant, olieververf op doek, onduidelijk gesigneerd - 18 x
Hollandse School: boerderij aan de waterkant, olieververf op doek, onduidelijk gesigneerd - 18 x 24 cm - ...[more]
Hollandse School: boerenerf met paarden en pluimvee, olieverf op doek - 40 x 80 cm. ...[more]
Hollandse School: wintergezicht met stad en molens, naar Lodewijk Johannes Kleijn, olieverf op
Hollandse School: huizen aan het water, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, palen aan de kist,
Hollandse School: volgetuigde drie-master op volle zee , olieverf op doek - 120 x 155 cm - ...[more]
Hollandse School: Waaggebouw op de Westermarkt te Amsterdam, olieverf op paneel, naar Cornelis
Hollandse School: Waaggebouw op de Westermarkt te Amsterdam, olieverf op paneel, naar Cornelis Springer -29,5 x 39 cm.- ...[more]
Hollandse School: vissersboten op het strand, olieverf op paneel, gesigneerd Z. Sila -29,5 x 38-
Hollandse School: vissersboten op het strand, olieverf op paneel, gesigneerd Z. Sila -29,5 x 38- ...[more]
Hollandse School, converserende figuren in de duinen, olieverf op paneel, onduidelijik gesigneerd en
Hollandse School, converserende figuren in de duinen, olieverf op paneel, onduidelijik gesigneerd en gedateerd '72 - 20 x 24 cm ...[more]
Hollandse School: stadgezicht met figuren, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd - 27 x 21
Hollandse School: interieur met handwerkende vrouw, olieverf op doek, gesigneerd A. v. Veen - 50 x
Hollandse School: interieur met handwerkende vrouw, olieverf op doek, gesigneerd A. v. Veen - 50 x 40 cm - ...[more]
Italiaanse School: lezende Maria, olieverf op doek, gedoubleerd, 18e/19e eeuw, in gestoken vruchtenhouten lijst -45 x 31 cm- ...[more]
Hollandse School: heidelandschap met zandverstuiving, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd O.
Hollandse School: heidelandschap met zandverstuiving, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd O. Deuninck? - 23 x 31 cm - ...[more]
Hollandse School: romantisch zomer- en wintergezicht, olieverf op paneel, gesigneerd A. de Leeuw,
Hollandse School: portret van een jongen met hoed, olieverf op doek - 45 x 57 cm - ...[more]
Hollandse School: bomschuiten op het strand bij ondergaande zon, olieverf op paneel, gesigneerd: J.
Hollandse School: bomschuiten op het strand bij ondergaande zon, olieverf op paneel, gesigneerd: J.K. Schippers -38 x 28- ...[more]
Hollandse School: ijsgezicht met koek-en-zopie, olieverf op doek - 23 x 33 cm - ...[more]
Hollandse School: polderlandschap met schaatsende figuren, olieverf op doek - 60 x 80 cm - ...[more]
Hollandse School: paar inkttekeningen, landschap met molens, gesigneerd J. Sebastian -9,5 x 6,5 cm-
Hollandse School: paar inkttekeningen, landschap met molens, gesigneerd J. Sebastian -9,5 x 6,5 cm- ...[more]
Hollandse School: zeegezicht met boten en vissers aan het strand, olieverf op doek, in vergulde
Hollandse School: platbodems op kalm water, olieverf op paneel, gesigneerd W. v/d Helder - 20 x 30
Hollandse School: platbodems op kalm water, olieverf op paneel, gesigneerd W. v/d Helder - 20 x 30 cm - ...[more]
Hollandse School: stilleven met bloemen in bekervaas, marouflé, gesigneerd L. Pauwels en gedateerd
Hollandse School: stilleven met bloemen in bekervaas, marouflé, gesigneerd L. Pauwels en gedateerd 1916 - 35 x 25 cm - ...[more]
Hollandse School: havengezicht, marouflé, met signatuur J. Maris - 13 x 17 cm - ...[more]
Hollandse School: besneeuwde binnenhaven, olieverf op paneel, gesigneerd D. Janson - 20 x 24 cm -
Hollandse School: besneeuwde binnenhaven, olieverf op paneel, gesigneerd D. Janson - 20 x 24 cm - ...[more]
Hollandse School: herbergvoorstelling naar Adriaan van Ostade, gesigneerd Suyderhof, 19e eeuw -9 x
Hollandse School: herbergvoorstelling naar Adriaan van Ostade, gesigneerd Suyderhof, 19e eeuw -9 x 11 cm- ...[more]
Italiaanse School: rustende herdersjongen, marouflé, 19e eeuw - 66 x 51 cm - ...[more]
Karel Appel (1921-2006), abstracte voorstelling, zeefdruk -26,5 x 32- ...[more]
Italiaanse School: Madonna della Seggolia, naar Rafaël, olieverf op doek, 19e eeuw - 80 x 70 cm -
Italiaanse School: Madonna della Seggolia, naar Rafaël, olieverf op doek, 19e eeuw - 80 x 70 cm - ...[more]
Noord-Europese School: bloemstilleven, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd -23 x 17 cm- ...[more]
Italiaanse School: 'In Comerino', olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd l.o., verso: getiteld ,
Oost-Europese School, volkskunst: hooiende vrouwen en figuren in een winterlandschap, olieverf op
Schilderij: twee vrouwen met glazen en fles wijn, olieverf op doek, gemonogrammeerd B.O. en gedateerd '78 -diam. 29 cm.- ...[more]
Belgische School: portret politieagent met sabel, 'H. Contryn Laureat de Belgique', olieverf op
Schilderij: waterval in bos, marouflé, onduidelijk gesigneerd -36,5 x 37 cm.- ...[more]
Jacob Johan Bodaan (1881-1954), mansportret, schouderstuk naar rechts, olieverf op doek, gesigneerd -60 x 50 cm., twee gaatjes- ...[more]
Gerard Bergsma ( 1873-1955), gezicht op Zoutelande in de sneeuw, olieverf op paneel, gesigneerd l.
Gerard Bergsma ( 1873-1955), gezicht op Zoutelande in de sneeuw, olieverf op paneel, gesigneerd l.o.-29 x 42 cm- ...[more]
Hendrik Breeveld (1918), vissersboot in de storm, olieverf op paneel, gesigneerd l.o., -19 x 24 cm-
Hendrik Breeveld (1918), vissersboot in de storm, olieverf op paneel, gesigneerd l.o., -19 x 24 cm- ...[more]
Daniël Been (1885-1967), Zuid-Eurpees kustgezicht, omgeving Antibes, olieverf op doek, gesigneerd - 30 x 40 cm - ...[more]
A. van der Burg, vrouw met schapen bij schaapskooi, olieverf op paneel, gesigneerd l.o. -16,5 x 23
A. van der Burg, vrouw met schapen bij schaapskooi, olieverf op paneel, gesigneerd l.o. -16,5 x 23 cm- ...[more]
Piet Cottaar (1878-1950), stilleven met bloemen, olieverf op doek, gesigneerd -61 x 51 cm- ...[more]
Boek: Marion Bloem: Fon Klement 'Zwartwit in en achter kleuren' met zeven gedichten van Marion Bloem
Cobra - Corneille (1922-2010), '1948', litho, gesigneerd en gedateerd '88 - 33 x 38 - -aangekocht
Cobra - Corneille (1922-2010), '1948', litho, gesigneerd en gedateerd '88 - 33 x 38 - -aangekocht Jaski - ...[more]
Cobra - Corneille boek, 'Het oog van de Zomer' met drie zeefdrukken in luxe map -aangekocht Jaski
Cobra - Corneille boek, 'Het oog van de Zomer' met drie zeefdrukken in luxe map -aangekocht Jaski 1992 - ...[more]
Cobra - Sam Parabirsingh (1943-2003), 'Cultural Icarus' en 'Fly Away Icarus', twee kleurenetsen,
Cobra - Anton Reemer (1925-1981), 'Denkende Stad', olieverf op board, gesigneerd en gedateerd '
Cobra - Anton Reemer (1925-1981), 'Deux Amices et chien', gouache, gesigneerd en gedateerd 1951 r.o.
Cobra - Richard Smeets (1955), 'Hollands landschap', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '94
Cobra - Richard Smeets (1955), moderne compositie, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '97 -
Cobra - Richard Smeets (1955), 'Sarawak River', gouache, gesigneerd en gedateerd '89 - 50 x 38 cm -
Cobra - Richard Smeets (1955), 'Sarawak River', gouache, gesigneerd en gedateerd '89 - 50 x 38 cm - ...[more]