Remove filter- Alte Uhren (1)
- Archeology (3)
- Books, documents (13)
- Busts and Statues (11)
- Curiosa (15)
- Diverses (1)
- Edelsteine und Mineralien (1)
- Furniture, mirrors (1)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (10)
- Militaria: Awards, Medals (14)
- Militaria: Badges, insignia (9)
- Militaria: Books, documents (12)
- Militaria: Lots, collections (15)
- Militaria: Miscellaneous (1)
- Militaria: Rifles, pistols (2)
- Militaria: Swords, daggers (6)
- Münzen, Medaillen (1)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (1)
- Porcelain, Pottery (1)
- Postkarten, Fotos (5)
- Rugs and textile (1)
- Silver (2)
- Silver, Jewellery (6)
- Smokeables (1)
- Tin, Copper, Bronze (1)
- Toys and Games (1)
- Weights, measuring cups and various (1)
Remove filter- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
J.P. van Diesen (1810-1871), gezicht op Het Russenduin te Bergen aan Zee, olieverf op paneel - 41
J.P. van Diesen (1810-1871), gezicht op Het Russenduin te Bergen aan Zee, olieverf op paneel - 41 x 57 - - toegeschreven aan - ...[more]
Leonid Romanovitch Sologoub (1884-1956), rotskust van Capri bij het opkomen van de zon, olieverf
Hendrik Frederik Sartor (1818-1881), serie van twee romantische dorpsgezichten, olieverf op paneel, midden 19e eeuw -23,5 x 33 cm.- ...[more]
Wouter van Smorenburg (1878-1918), houten schuurtje in polderlandschap, olieverf op paneel, gesigneerd - 20 x 30 cm - ...[more]
Klaas van Vliet (1841-1917), paarden bij een schuur in de winter, olieverf op doek - 30 x 42 cm -
Klaas van Vliet (1841-1917), paarden bij een schuur in de winter, olieverf op doek - 30 x 42 cm - ...[more]
Piet van der Hem (1885-1961), 'Zuivere Thee', gemengde techniek, gesigneerd - 36 x 24 cm - ...[more]
Piet van der Hem (1885-1961), 'Schuddende handen', gemengde techniek, gesigneerd - 35 x 26 cm -
Piet van der Hem (1885-1961), 'Schuddende handen', gemengde techniek, gesigneerd - 35 x 26 cm - ...[more]
Polychroom twaalf-slags tegeltableau in lijst: 'Vierdaagse Zeeslag van de Ruiter tegen Prins
Peter van Straaten (1935-2016), politieke tekening, jaren '70, inkttekening, gesigneerd - 26 x 35 cm
Peter van Straaten (1935-2016), politieke tekening, jaren '70, inkttekening, gesigneerd - 26 x 35 cm - ...[more]
Handgekleurde kopergravure: Baronie van Breda en het Markiezaat van Bergen op Zoom, Hendrik de Leth,
Handgekleurde kopergravure: Baronie van Breda en het Markiezaat van Bergen op Zoom, Hendrik de Leth, Amsterdam, 1740 - 18 x 29 cm - ...[more]
Uitgebreide collectie van circa 500 ansichtkaarten voornamelijk Nederland 1900-1950 ...[more]
Collectie van ruim 200 diverse ansichtkaarten, voornamelijk binnenland ...[more]
Collectie van ruim 200 diverse ansichtkaarten, voornamelijk buitenland ...[more]
Verzameling circa 23 topografische, historisch interessante glasnegatieven, onderdeel van een serie:
Circa 60 fotogravures, waarbij romantiek en afbeeldingen van de schilder Gerard Dou, alsmede een
Circa 60 fotogravures, waarbij romantiek en afbeeldingen van de schilder Gerard Dou, alsmede een aantal portretfoto's ...[more]
J.F. van Heurn - Historie der stad en meyerye van 's Hertogenbosch, alsmede van de voornaamste
Nederlandsche tafereelen of eene keurige verzameling van 900 fraaije gezigten van steden, dorpen,
Bordewijk, F., Bint, gesigneerd exemplaar, daarbij: Köster-Henke, W.L.H., De Boeventaal en Silhouetten van Vliegtuigen, K.M.A. 1939 ...[more]
Boek: Replica Statenbijbel, Weduwe wijlen Paulus Aertsz van Ravesteijn, 1657, herdruk jaren '70
Boek: Replica Statenbijbel, Weduwe wijlen Paulus Aertsz van Ravesteijn, 1657, herdruk jaren '70 ...[more]
Ca. 13 kinderboekjes wo. De Negerhut van Oom Tom, De Boerderij en 5 x Hompie Smeergraag van de ERU-
Ca. 13 kinderboekjes wo. De Negerhut van Oom Tom, De Boerderij en 5 x Hompie Smeergraag van de ERU-kaasfabriek (alle gebruikte staat) ...[more]
Lot diverse boeken bestreffende de familie van Oranje-Nassau, daarbij: kopie van de grondwet van
Lot diverse boeken bestreffende de familie van Oranje-Nassau, daarbij: kopie van de grondwet van België, 1852 ...[more]
Boek: 'La Reliure Moderne', Ocatave Uzanne, 1887, La Reliure de Luxe, L. Derome, 1888, 'Lárt du Bien
Publicaties van en over Multatuli 19e en vroeg 20e eeuw ...[more]
Verzameling van circa 80 internationale facturen, België, Frankrijk, Engeland, etc. ...[more]
Lot bestaande uit vier oude documenten van de Bataafsche Republiek, waaronder een publicatie van
Lot bestaande uit vier oude documenten van de Bataafsche Republiek, waaronder een publicatie van 11 Oktober 1800 ...[more]
Map met zes kleurendrukken van Daimler Benz modellen ...[more]
Penning '125-jarig bestaan van de Militaire Willemsorde', in origineel doosje van Koninklijke Begeer
Penning '125-jarig bestaan van de Militaire Willemsorde', in origineel doosje van Koninklijke Begeer ...[more]
Kavel bestaande uit tien diverse pennen, waaronder Vaticaan Museum, Coca Cola, Victorinox, Shaeffer,
Eén doublé polshorloge, Pontiac, aan leren band, daarbij een doublé vestzakhorloge ...[more]
Lot van tien misbaksels, Noord-Afrika en Rijnland, 15 t/m 19e eeuw ...[more]
Lot van tien aardewerk kannen, vazen en schaal, Rijnland, 15e eeuw en later - diverse beschadigingen
Lot van tien aardewerk kannen, vazen en schaal, Rijnland, 15e eeuw en later - diverse beschadigingen - ...[more]
Aardewerk 'levensmoeder'en natuurstenen beeldje van een stier ...[more]
Twee porseleinen beeldjes in de vorm van musciserende cherubijntjes, Gerold Bavaria ...[more]
Verzameling van twaalf diverse poeder- en sigarettendoosjes ...[more]
Set van vijf damaststalen keukenmessen ...[more]
Vlaggen herdenking Unie van Utrecht, 1979 en studentenbaret ...[more]
Hoornen rijstlepels, parelmoer belijmd doosje, verzilverde houder in de vorm van een hondenkop, etc.
Hoornen rijstlepels, parelmoer belijmd doosje, verzilverde houder in de vorm van een hondenkop, etc. ...[more]
Lot van vijf zeer oude houtbewerkingsgereedschappen ...[more]
Oud kunstbeen, vervaardigd van leder, hout en metaal ...[more]
Telescoop op houten driepoot, voorzien van messing elementen, optisch goed, decoratief geheel
Telescoop op houten driepoot, voorzien van messing elementen, optisch goed, decoratief geheel ...[more]
Paar geslepen kristallen coupes en schildpad lepeldoosjes op benen bolpootjes, 19e eeuw - doosje
Paar geslepen kristallen coupes en schildpad lepeldoosjes op benen bolpootjes, 19e eeuw - doosje beschadigd - ...[more]
Lot van drie emaille borden, waaronder 'Telegraaf' en 'Rappel' ...[more]
Kunststof beeld: Hond Nipper van His Masters Voice -h. 34 cm.- ...[more]
Lot van 10 PTT postzakken
Lot van 10 PTT postzakken ...[more]
Grote verzameling van enkele honderden kwartetspellen ...[more]
Blikken trommel, VS pepermunt, oude platencamera, glasnegatieven, miniatuurbordjes van 's werelds
Zeven replica's van floretten, sabels, etc. ...[more]
Verzameling van vier emaille, drie blikken nummerborden en een emaille straatnaambord, België
Verzameling van vier emaille, drie blikken nummerborden en een emaille straatnaambord, België ...[more]
Set van acht golfclubs, ijzer 2,3,5,6,7,8,9 en sandwedge, gemerkt: Louisville Power Bilt, Hillerich & Bradley in lederen draagtas ...[more]
Twee Engelse meetapparaatjes van messing, gemaakt naar oude modellen ...[more]
Paar bronzen deurstoppers in de vorm van paarden, -H. 25 cm- ...[more]
Corry van Ammerlaan-Niekerk (1947), drie kleine sculpturen van figuren -de hoogste 16 cm.- ...[more]
Kunststof beeld van een stier -38 cm lang- ...[more]
Edgard Joris (1885-1916), bronzen beeld van een antilope, cire perdue, gesigneerd en gemerkt in de
Edgard Joris (1885-1916), bronzen beeld van een antilope, cire perdue, gesigneerd en gemerkt in de voet -26 cm breed- ...[more]
Tony van de Vorst (1946), bronzen beeld: "Carmen", gesigneerd in de voet -46 cm- ...[more]
Gebronsd metalen sculptuur van een liefkozend paar, 19e eeuw, H. 23 cm. ...[more]
Corry Ammerlaan van Niekerk (1947), drie bronzen beeldjes ...[more]
Bep Sturm-van den Bergh (1919-2006), bronzen vrouwenhoofd op travertin basement -H. 43 cm.-
Bep Sturm-van den Bergh (1919-2006), bronzen vrouwenhoofd op travertin basement -H. 43 cm.- ...[more]