Groot aantal ansichtkaarten wereld ...[more]
A. Butler, Vies des Pères, Martyrs et autre principeaux saints, 10 delen , door L' Abbé Godescard,
A. Butler, Vies des Pères, Martyrs et autre principeaux saints, 10 delen , door L' Abbé Godescard, Parijs, 1835 ...[more]
Bernardin de Saint-Pierrre, Paul et Virginie, Parijs 1888, daarbij drie andere en kasboek 1894
Bernardin de Saint-Pierrre, Paul et Virginie, Parijs 1888, daarbij drie andere en kasboek 1894 ...[more]
Stukken betrekking hebbende op de Rotterdamse Schutterij: aanwijzig actieve diens Hermanus van Sijn,
Kristallen beeld, stier, gesigneerd: FM Konstglas, Ronneby, Sweden -ca. 33 cm lang- ...[more]
26 verzilverde bestekdelen, Haags lofje, waaronder zeven couverts ...[more]
Giacomo Borgogno & Figli, Barolo, Riserva, 1952 en 1967 - niveau goed - ...[more]
Grote ovenschaal in verzilverde houder, dienblaadjes, twee aardewerk kastkommen "Timor", Petrus
Grote ovenschaal in verzilverde houder, dienblaadjes, twee aardewerk kastkommen "Timor", Petrus Regout, Maastricht, etc. ...[more]
Sjer Jacobs (1963), 'Zittende Vrouw', polychroom keramiek beeld op zwart marmeren basement -H. 80
Sjer Jacobs (1963), 'Zittende Vrouw', polychroom keramiek beeld op zwart marmeren basement -H. 80 cm.- ...[more]
Sjer Jacobs (1963), 'Zwaaiende Jongen', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart
Sjer Jacobs (1963), 'Zwaaiende Jongen', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart marmeren basement -H. 191 cm.- ...[more]
Sjer Jacobs (1963), 'Zwaaiend meisje', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart
Sjer Jacobs (1963), 'Zwaaiend meisje', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart marmeren basement -H. 198 cm.- ...[more]
Sjer Jacobs (1963), 'Jongen in cabine', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart
Sjer Jacobs (1963), 'Jongen in cabine', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart marmeren basement -H. 162 cm.- ...[more]
Shiraz loper - 400 x 95 cm -
Shiraz loper - 400 x 95 cm - ...[more]
Egypt - 21 x So. Fonciere du Domaine de Cheik Fald, very decorative ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren miniaturen: spinnewielen - touwtjes zitten los - ...[more]
Groot lot diverse schedes, in (zeer) matige kwaliteit, behoeft bezichtiging, zeer interessant
Groot lot diverse schedes, in (zeer) matige kwaliteit, behoeft bezichtiging, zeer interessant restauratiemateriaal ...[more]
WOII, vier jaargangen 'Mavors, Maandschrift voor Officieren en Reserve-officieren van alle wapens en
Klein lotje speldjes en onderscheidingen, waarbij WOII Nederlandsche Arbeidsdienst ...[more]
Naoorlogs, groot lot diverse vangsnoeren, waarbij KMAR ...[more]