Remove filter- Busts and Statues (11)
Remove filter- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (11)
- Show only bulk lots,
Kunststof beeld van een stier -38 cm lang- ...[more]
Edgard Joris (1885-1916), bronzen beeld van een antilope, cire perdue, gesigneerd en gemerkt in de
Edgard Joris (1885-1916), bronzen beeld van een antilope, cire perdue, gesigneerd en gemerkt in de voet -26 cm breed- ...[more]
Tony van de Vorst (1946), bronzen beeld: "Carmen", gesigneerd in de voet -46 cm- ...[more]
Gebronsd metalen sculptuur van een liefkozend paar, 19e eeuw, H. 23 cm. ...[more]
Corry Ammerlaan van Niekerk (1947), drie bronzen beeldjes ...[more]
Bep Sturm-van den Bergh (1919-2006), bronzen vrouwenhoofd op travertin basement -H. 43 cm.-
Bep Sturm-van den Bergh (1919-2006), bronzen vrouwenhoofd op travertin basement -H. 43 cm.- ...[more]
Bep Sturm-van den Bergh (1919-2006), bronzen vrouwenhoofd op travertin basement -H. 40 cm.-
Bep Sturm-van den Bergh (1919-2006), bronzen vrouwenhoofd op travertin basement -H. 40 cm.- ...[more]
Bronzen beeld van een man in kajak rustend op natuurstenen basement, H. 24 cm. ...[more]
Gepatineerd bronzen sculptuur van een paar, naar Pierre-Jules Mêne - H. 20 cm - ...[more]
Gegoten buste van Pallas Athene op gezwartte voet -44 cm- ...[more]
Urbain Herregodts (1935-1986 ), gestoken houten sculptuur van een boomstronk, jaren '70 - L. 64 cm -
Urbain Herregodts (1935-1986 ), gestoken houten sculptuur van een boomstronk, jaren '70 - L. 64 cm - ...[more]