- Show only bulk lots,
Kunststof beeld van een stier -38 cm lang- ...[more]
Bronzen beeld op zwartmarmeren voet: edelhert, gesigneerd Barye, 20e eeuw -hoog 70 cm- ...[more]
Gestileerd bronzen object -h. 8,7 cm., daarbij: ovale nikkelen koektrommel met porseleinen deksel,
Gestileerd bronzen object -h. 8,7 cm., daarbij: ovale nikkelen koektrommel met porseleinen deksel, Zwiebelmuster ...[more]
Eric Claus (1936), 'De Poortwachter', gepatineerd bronzen beeld op marmeren voet, H. 13 cm ...[more]
Paar composiet beelden op houten basement: twee vrouwen, gesigneerd C. Guillemin -55 cm- ...[more]
Edgard Joris (1885-1916), bronzen beeld van een antilope, cire perdue, gesigneerd en gemerkt in de
Edgard Joris (1885-1916), bronzen beeld van een antilope, cire perdue, gesigneerd en gemerkt in de voet -26 cm breed- ...[more]
Tony van de Vorst (1946), bronzen beeld: "Carmen", gesigneerd in de voet -46 cm- ...[more]
Gebronsd metalen sculptuur van een liefkozend paar, 19e eeuw, H. 23 cm. ...[more]
Lyda Dirkse de Heer (1948-), keramisch vrouwenfiguur -Hoogte 33 cm- ...[more]
Corry Ammerlaan van Niekerk (1947), drie bronzen beeldjes ...[more]
Emille andré Boisseau (1842-1923), bronzen beeld: "Ense & Aratro", gesigneerd in de voet en met
Emille andré Boisseau (1842-1923), bronzen beeld: "Ense & Aratro", gesigneerd in de voet en met gietersstempel -H. 62 cm.- ...[more]
Bep Sturm-van den Bergh (1919-2006), bronzen vrouwenhoofd op travertin basement -H. 43 cm.-
Bep Sturm-van den Bergh (1919-2006), bronzen vrouwenhoofd op travertin basement -H. 43 cm.- ...[more]
Bep Sturm-van den Bergh (1919-2006), bronzen vrouwenhoofd op travertin basement -H. 40 cm.-
Bep Sturm-van den Bergh (1919-2006), bronzen vrouwenhoofd op travertin basement -H. 40 cm.- ...[more]
Bronzen beeld van een man in kajak rustend op natuurstenen basement, H. 24 cm. ...[more]
Gebronsd composiet sculptuur: 'Aurore', naar Rousseau, 19e eeuw - H. 38 cm - ...[more]
Gestoken houten paneel met voorstelling van griffioenen, 17e eeuw - 16,5 x 52 cm - ...[more]
Gepatineerd bronzen sculptuur van een paar, naar Pierre-Jules Mêne - H. 20 cm - ...[more]
Groot biscuitporseleinen beeld, Parian Ware, voorstellende twee klassieke vrouwen met een mand
Albert Hinrich Hussmann (1874-1946), bronzen beel: 'Veulen', -21,5 x 17,6 cm, met gegraveerd
Albert Hinrich Hussmann (1874-1946), bronzen beel: 'Veulen', -21,5 x 17,6 cm, met gegraveerd plaatje- ...[more]
Floris de Cuyper (1875-1965), marmeren buste op zwartlak houten piedestal: Juliaan Roosens,
Bronzen art deco stijl sculptuur van danseres, in Orientaalse stijl, rustend op marmeren voetje,
Bronzen art deco stijl sculptuur van danseres, in Orientaalse stijl, rustend op marmeren voetje, lengte circa 19 cm ...[more]
Naar Edgar Dégas (1834-1917), bronzen beeld: "Dance Espagnol', gemerkt: A.A. Hébrard -36 cm-
Naar Edgar Dégas (1834-1917), bronzen beeld: "Dance Espagnol', gemerkt: A.A. Hébrard -36 cm- ...[more]
Bronzen reliëf met voorstelling van een man in Belgisch politie uniform, gesigneerd R. de Koker en
Bronzen reliëf met voorstelling van een man in Belgisch politie uniform, gesigneerd R. de Koker en gedateerd 1948 - L. 45 cm - ...[more]
Rijk gestoken houten beeldengroep: Heilige Drieëenheid, op losse bijbehorende console met duivel
Gegoten buste van Pallas Athene op gezwartte voet -44 cm- ...[more]
Eugène Marioton (1854-1933), gepatineerd bronzen beeld van een jonge man met palmtak, gesigneerd -H.
Eugène Marioton (1854-1933), gepatineerd bronzen beeld van een jonge man met palmtak, gesigneerd -H. 61 cm - ...[more]
Gepatineerd bronzen beeld voorstellende Mercurius op ronde voet versierd met druivenranken - H. 29
Gepatineerd bronzen beeld voorstellende Mercurius op ronde voet versierd met druivenranken - H. 29 cm - ...[more]
Emmanuel Villanis (1858-1914), gepatineerd bronzen buste, 'Bohémienne', gesigneerd - H. 15 cm -
Emmanuel Villanis (1858-1914), gepatineerd bronzen buste, 'Bohémienne', gesigneerd - H. 15 cm - ...[more]
Bronzen beeld: 'La Danseuse Espagnole', naar Dégas -37 cm hoog- ...[more]
Gepatineerd bronzen sculptuur voorstellend een staande halfnaakte vrouw, onduidelijk gesigneerd - H.
Gepatineerd bronzen sculptuur voorstellend een staande halfnaakte vrouw, onduidelijk gesigneerd - H. 22 cm -- armpje gebroken - ...[more]
Bronzen beeld: vrouwelijk naakt, ongemerkt -26 cm hoog- ...[more]
Urbain Herregodts (1935-1986 ), gestoken houten sculptuur van een boomstronk, jaren '70 - L. 64 cm -
Urbain Herregodts (1935-1986 ), gestoken houten sculptuur van een boomstronk, jaren '70 - L. 64 cm - ...[more]
Gestoken houten beeld van twee siervogels met monogram TV (mogelijk Tjipke Visser) - H. 21 cm -
Gestoken houten beeld van twee siervogels met monogram TV (mogelijk Tjipke Visser) - H. 21 cm - ...[more]
40 diverse tinnen sculptuurtjes van engelen en heiligen met vergulde vleugeltjes ...[more]
Sjer Jacobs (1963), 'Zittende Vrouw', polychroom keramiek beeld op zwart marmeren basement -H. 80
Sjer Jacobs (1963), 'Zittende Vrouw', polychroom keramiek beeld op zwart marmeren basement -H. 80 cm.- ...[more]
Sjer Jacobs (1963), 'Zwaaiende Jongen', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart
Sjer Jacobs (1963), 'Zwaaiende Jongen', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart marmeren basement -H. 191 cm.- ...[more]
Sjer Jacobs (1963), 'Zwaaiend meisje', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart
Sjer Jacobs (1963), 'Zwaaiend meisje', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart marmeren basement -H. 198 cm.- ...[more]
Sjer Jacobs (1963), 'Jongen in cabine', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart
Sjer Jacobs (1963), 'Jongen in cabine', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart marmeren basement -H. 162 cm.- ...[more]
Weens bronskleurig composiet beeldje: 'Laitière Flamande', circa 1900 -slijtage- ...[more]