Hollandse School: huizen aan het water, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, palen aan de kist,
Hollandse School: platbodems op kalm water, olieverf op paneel, gesigneerd W. v/d Helder - 20 x 30
Hollandse School: platbodems op kalm water, olieverf op paneel, gesigneerd W. v/d Helder - 20 x 30 cm - ...[more]
Hendrik Breeveld (1918), vissersboot in de storm, olieverf op paneel, gesigneerd l.o., -19 x 24 cm-
Hendrik Breeveld (1918), vissersboot in de storm, olieverf op paneel, gesigneerd l.o., -19 x 24 cm- ...[more]
Cobra - Anton Reemer (1925-1981), 'Deux Amices et chien', gouache, gesigneerd en gedateerd 1951 r.o.
Cobra - Richard Smeets (1955), 'Sarawak River', gouache, gesigneerd en gedateerd '89 - 50 x 38 cm -
Cobra - Richard Smeets (1955), 'Sarawak River', gouache, gesigneerd en gedateerd '89 - 50 x 38 cm - ...[more]
Cobra - Richard Smeets (1955), 'Maasheggen', gouache, gesigneerd en gedateerd '94 - 40 x 30 cm - -
Cobra - Richard Smeets (1955), 'Maasheggen', gouache, gesigneerd en gedateerd '94 - 40 x 30 cm - -aangekocht Museum van der Togt 1995 - ...[more]
Cobra - Richard Smeets (1955) 'Over Leven', gouache, gesigneerd en gedateerd '03 - 30 x 40 cm - -
Cobra - Richard Smeets (1955) 'Over Leven', gouache, gesigneerd en gedateerd '03 - 30 x 40 cm - - gekocht van de kunstenaar 2003 - ...[more]
Gouache: marineschip op zee, onduidelijk gesigneerd -18 x 26- ...[more]
Twee Napolitaanse gouaches voorstellende vissers in de baai van Napels en gezicht op Napels - 17x
Twee Napolitaanse gouaches voorstellende vissers in de baai van Napels en gezicht op Napels - 17x 22,5 cm - ...[more]
Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), boerderij aan het water, aquarel, gesigneerd -17 x 23 cm-
Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), boerderij aan het water, aquarel, gesigneerd -17 x 23 cm- ...[more]
Ad Snijders (1929-2010), 'Minnares', gouache/collage - 65 x 50 cm - ...[more]
Diverse aquarellen en olieverven, waaronder J. Maes, J. Williams en Indonesische School ...[more]
Drie groot formaat (68,5 x 40,1 cm.) albums met circa 3000 familiewapens in gemengde techniek,
Collier en dasspeld, Ermani Bulatti
Collier en dasspeld, Ermani Bulatti ...[more]
1e gehalte zilveren collier, zilveren rozenkrans en zilveren horlogeketting ...[more]
Vijf 1e en 2e gehalte zilveren armbanden, daarbij; 1e gehalte zilveren collier ...[more]
Gouden Herdenkpenning huwelijk H.K.H. Beatrix en Claus von Amsberg 1966 ...[more]
WOII, Twee-delige serie 'Correspondentie van Mr. M.M. Rost van Tonningen', Deel 1: 1921-Mei 1942 (