Cobra - Sam Parabirsingh (1943-2003), 'Cultural Icarus' en 'Fly Away Icarus', twee kleurenetsen,
Cornelis Brandenburg (1883-1954), "Kolk", ets, gesigneerd -32 x 20 cm.- ...[more]
Anton Pieck (1895-1987), 'De Polka', droge naald ets, gesigneerd - 13 x 19,5 cm - ...[more]
Handtekeningen van voetballers, Pat Jennings, Jan Boskamp, Jack Charlton, Real Madrid, Tottenham
Handtekeningen van voetballers, Pat Jennings, Jan Boskamp, Jack Charlton, Real Madrid, Tottenham Hotspur, etc. ...[more]
Swarovski: SCS - Jaarlijkse Editie 1990 - Dolfijnenmoeder en -kind van helder kristal, zwemmende
Oude blikken, twee pluche poppetjes: Sam, the olympic Eagle, Olympic Games 1984, ijsblokjeshouder
Drie kunststof beelden, twee keer Kuifje en één keer Bobby -80, 35 en 23 cm hoog- ...[more]
Divers kinderspeelgoed waaronder modeltreintjes, auto's, etc. ...[more]
Sluitgewicht, in complete staat
Sluitgewicht, in complete staat ...[more]
Gehoute vioolkist met blauw vilten interieur, messing beslag en greep, adres: Eerste Meppeler
25 stuks Winstaandelen NederlandscheTramwegmaatschappij, Heerenveen 1912 ...[more]
Germany - City of Cologne (Köln)
Germany - City of Cologne (Köln) ...[more]
Euro Disneyland - Lot of 47
Euro Disneyland - Lot of 47 ...[more]
A mixed lot with appr. 400 pieces world including doublets ...[more]
A mixed lot with appr. 100 pieces world, many Greece ...[more]
2e gehalte zilveren mergboor, meester: A.F. van Kempen, jamlepeltje, kinderlepeltje en patéschep,
2e gehalte zilveren aspergetang, meesterteken: Fa. J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1894
2e gehalte zilveren aspergetang, meesterteken: Fa. J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1894 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren anjervaasjes met inscriptie: "Limburgsche Tennis Heeren Single Kampioenschappen 1929" -h. 14,8 cm.- ...[more]
2e gehalte zilveren taartschep met gravédecor, Fa. J.M. van Kempen en Zn., Voorschoten, 1904
2e gehalte zilveren taartschep met gravédecor, Fa. J.M. van Kempen en Zn., Voorschoten, 1904 ...[more]