Diverse kinderboeken, waaronder La Petite Mendiante, uitg. L. Lefort, Lille, 1847, Mon Premier
Gestoken ivoren okimono: man op golven met bal in zijn handen en kleine draak op zijn hoofd,
Gestoken ivoren okimono: man op golven met bal in zijn handen en kleine draak op zijn hoofd, Japan, 19e eeuw ...[more]
Porseleinen pillendoosjes, netsuke, etc. ...[more]
James Tandi (1956), sculptuur: Mother with child, brons, tin en koper, gesigneerd -21 cm hoog-
James Tandi (1956), sculptuur: Mother with child, brons, tin en koper, gesigneerd -21 cm hoog- ...[more]
24-delig aardewerk kinderserviesje gemertk: Société Céramique, model: 2019, bestaande uit: drie
Cavalerie sabel, model 1854, in zeer matige staat, punt afgeslepen ...[more]