- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (49)
- Archeology (60)
- Asian Arts (98)
- Books, documents (89)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (39)
- Comics (11)
- Curiosa (249)
- Design (6)
- Diverses (4)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (22)
- Glas, Kristall (40)
- Golden Watches (106)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (101)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (18)
- Militaria: Interbellum (27)
- Militaria: Lots, collections (67)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (329)
- Minerals (10)
- Model Toys (28)
- Münzen, Medaillen (55)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (203)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (25)
- Rugs and textile (12)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (812)
- Silver (832)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (164)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (28)
- Tin, Copper, Bronze (13)
- Toys and Games (13)
- Watches (35)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1542)
- Arms, Armour & Militaria (725)
- Watches & Watch accessories (468)
- Jewellery (285)
- Coins (196)
- Ceramics (186)
- Models, Toys, Dolls & Games (186)
- Collectables (149)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (140)
- Chinese Works of Art (101)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (91)
- Maps (74)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (51)
- Glassware (46)
- Books & Periodicals (40)
- Russian Works of Art (27)
- Vintage Fashion (27)
- Prints (25)
- Fine Art & Antiques (24)
- Sculpture (24)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Furniture (20)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Silver & Silver-plated items (18)
- Stamps (18)
- Watercolours (18)
- Wines & Spirits (18)
- Clocks (17)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Musical Instruments & Memorabilia (16)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (10)
- Carpets & Rugs (7)
- Japanese Works of Art (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Barometers (3)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
- Lots with images only,
- Item Type
2e gehalte zilveren theepot met palissander greep en knop, meesterteken: Gerritsen & van Kempen,
2e gehalte zilveren theepot met palissander greep en knop, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1960 ...[more]
1e gehalte zilveren beker in Hollandse renaissance-stijl met gedreven vogel- en rankendecor,
1e gehalte zilveren beker met geprofileerde rand, 2006 ...[more]
1e gehalte zilveren beker met geprofileerde rand op voet met parelrand, meesterteken: van Kempen
1e gehalte zilveren beker met geprofileerde rand op voet met parelrand, meesterteken: van Kempen en Begeer, 1980 ...[more]
2e gehalte zilveren beker met geprofileerde rand op voet met parelrand ...[more]
2e gehalte zilveren beker met decor van cartouches, omgeven door bloemen, onduidelijk meesterteken, 1902 ...[more]
Acht 2e gehalte zilveren gratenschaaltjes om aan een bord te bevestigen, meesterteken: Zilverfabriek
Acht 2e gehalte zilveren gratenschaaltjes om aan een bord te bevestigen, meesterteken: Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten, 1949 ...[more]
1e gehalte zilveren tafelkandelaar met geprofileerde, afgeschuinde hoeken ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren messenleggers, eerste kwart 20e eeuw ...[more]
Drie 1e gehalte zilveren ajour bakjes met parelrand, meesterteken: D. Aubert, Den Haag, 1999
Drie 1e gehalte zilveren ajour bakjes met parelrand, meesterteken: D. Aubert, Den Haag, 1999 ...[more]
2e gehalte zilveren aspergeschep met opengezaagd blad en floraal Jugendstil decor aan getorste
2e gehalte zilveren aspergeschep, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten,
2e gehalte zilveren aspergeschep, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1918 ...[more]
2e gehalte zilveren aspergeschep met opengewerkt blad en palmetrand, Haags lof, meesterteken:
2e gehalte zilveren aspergeschep met opengewerkt blad en palmetrand, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1929 ...[more]
2e gehalte zilveren visschep met gegraveerd decor van vis en waterlelies op het blad, Haags lof,
3e gehalte zilveren dienschep met gegraveerd decor aan groene greep, tweede helft 19e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren visschep met ajour blad, Haags lof, meesterteken: van Kempen en Begeer, 1977
2e gehalte zilveren visschep met ajour blad, Haags lof, meesterteken: van Kempen en Begeer, 1977 ...[more]
2e gehalte zilveren visschep met ajour blad en gegraveerd decor van vis en waterplanten, Haags
2e gehalte zilveren taartschep met gegraveerd floraal Jugendstil decor, Haags lof, meesterteken: J.
2e gehalte zilveren taartschep, het ajour blad eindigend in een punt, Haags lof, meesterteken:
2e gehalte zilveren taartschep, het ajour blad eindigend in een punt, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1931 ...[more]
2e gehalte zilveren mergboor, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1918
2e gehalte zilveren mergboor, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1918 ...[more]
2e gehalte zilveren mergboor, Amsterdam, 1778 ...[more]
3e gehalte zilveren strooibusje in de vorm van een Volendammer man, circa 1900 ...[more]
2e gehalte zilveren strooilepel met floraal gravédecor, onduidelijk meesterteken, 1809 ...[more]
Kaassnijder met 1e gehalte zilveren handvat ...[more]
Drie opengewerkte 1e gehalte zilveren bonbonbakjes met golvende rand ...[more]
Vleesvork aan 2e gehalte zilveren pistoolheft, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten,
Vleesvork aan 2e gehalte zilveren pistoolheft, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, eerste kwart 20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren ajour bonbonmandje met parelrand, meesterteken: mogelijk A. Presburg, Haarlem,
2e gehalte zilveren ajour bonbonmandje met parelrand, meesterteken: mogelijk A. Presburg, Haarlem, 1967 ...[more]
Tien 1e gehalte zilveren olijfprikkers met dieren aan het uiteinde van de getorste steel ...[more]
Twee 1e gehalte zilveren kandelaren voor waxinelichten, Duitsland ...[more]
2e gehalte zilveren sierlepel, Vredespaleis, Den Haag, met Nederlands wapen, koningskroon en
2e gehalte zilveren brijlepel, meesterteken: Huibert Alkers, Amsterdam, 1798 ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren strooibusjes, voor peper en zout, en mosterdpotje, op ronde voet, Sheffield, 1936 ...[more]
2e gehalte zilveren tabaksdoos met kabelranden, bewerkte hoekstukken en gravédecor van twee
Notitieblokhouder met 2e gehalte zilveren klep, oud-Hollands decor, meesterteken: B.W. van Eldik,
Geslepen kristallen odeurflesje met zilveren montuur, dop, plaatje en voet, tweede helft 19e eeuw -
Lot divers 2e gehalte zilveren monturen, hengsels en onderdelen (ca. 350 gram) ...[more]
Spiegel in 3e gehalte zilveren lijst met mahonie achterplaat en standaard, Duitse merken -44 cm
Spiegel in 3e gehalte zilveren lijst met mahonie achterplaat en standaard, Duitse merken -44 cm hoog- ...[more]
1e gehalte zilveren kapstel, vier-delig, Duitse merken ...[more]
2e gehalte zilveren lodereindoosje met gegraveerd decor, met inscriptie 'G.H. 1872' ...[more]
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gecontourneerde rand en gravédecor, onduidelijk meesterteken, 1857 ...[more]
Filigrain zilveren sigarettenkoker, eerste helft 20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren herdenkingslepeltje Londen-Melbourne race, KLM - UIVER, -20/24 oct. 1934 en 2e
2e gehalte zilveren taartschep met gravédecor en getorste steel aan getorste knop, meesterteken: J.
Lot divers 2e gehalte zilveren schepwerk, servetringen en pillendoosje ...[more]
Palissander wandelstok met zilveren greep, zwachtelwerkmotieven, circa 1900 - L. 81 cm - ...[more]
Kavel bestaande uit 42 diverse glazen en kristallen glaasjes op kristallen voet, waaronder met
Kavel bestaande uit 42 diverse glazen en kristallen glaasjes op kristallen voet, waaronder met olijfslijpsel ...[more]
2e gehalte zilveren bonbonmandje met ajour rankendecor en twee handvatten, onduidelijk meesterteken,
2e gehalte zilveren bonbonmandje met ajour rankendecor en twee handvatten, onduidelijk meesterteken, 1889 ...[more]
2e gehalte zilveren ajour bonbonmandje met parelrand op geprofileerde voet, meesterteken: G.
2e gehalte zilveren ajour bonbonmandje met parelrand op geprofileerde voet, meesterteken: G. Reijnen, Schoonhoven, Rijswijk, 1924 ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren sauskommen met oor op drie pootjes, Sheffield, 1923 ...[more]
2e gehalte zilveren kinderbeker met geprofileerde rand en voet, meesterteken: J.M. van Kempen &
2e gehalte zilveren kinderbeker met geprofileerde rand en voet, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1920 ...[more]
1e gehalte zilveren heetwaterkannetje met deksel en handvat, Birmingham, 1922 ...[more]
3e gehalte zilveren getordeerde strooibus, onduidelijk meesterteken, circa 1900 ...[more]
1e gehalte zilveren pennenbakje met kabelrand, Birmingham, 1911 ...[more]
2e gehalte zilveren ajourgezaagde taartschep, meesterteken: G. La Court & D. Offenberg, Haarlem,
2e gehalte zilveren ajourgezaagde taartschep, meesterteken: G. La Court & D. Offenberg, Haarlem, 1947 ...[more]
24 zilveren vingerhoeden, diverse gehaltes ...[more]
2e gehalte zilveren dekseldoos met geprofileerde randen, rankendecor en decor van de nachtwacht op
2e gehalte zilveren strooilepel aan steel met gravédecor, eindigend in een punt, onduidelijk
2e gehalte zilveren strooilepel aan steel met gravédecor, eindigend in een punt, onduidelijk meesterteken, 1816 ...[more]
3e gehalte zilveren pasteischep met Louis Seize-decor, circa 1900 ...[more]