- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (49)
- Archeology (60)
- Asian Arts (98)
- Books, documents (89)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (39)
- Comics (11)
- Curiosa (249)
- Design (6)
- Diverses (4)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (22)
- Glas, Kristall (40)
- Golden Watches (106)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (101)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (18)
- Militaria: Interbellum (27)
- Militaria: Lots, collections (67)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (329)
- Minerals (10)
- Model Toys (28)
- Münzen, Medaillen (55)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (203)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (25)
- Rugs and textile (12)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (812)
- Silver (832)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (164)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (28)
- Tin, Copper, Bronze (13)
- Toys and Games (13)
- Watches (35)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1542)
- Arms, Armour & Militaria (725)
- Watches & Watch accessories (468)
- Jewellery (285)
- Coins (196)
- Ceramics (186)
- Models, Toys, Dolls & Games (186)
- Collectables (149)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (140)
- Chinese Works of Art (101)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (91)
- Maps (74)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (51)
- Glassware (46)
- Books & Periodicals (40)
- Russian Works of Art (27)
- Vintage Fashion (27)
- Prints (25)
- Fine Art & Antiques (24)
- Sculpture (24)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Furniture (20)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Silver & Silver-plated items (18)
- Stamps (18)
- Watercolours (18)
- Wines & Spirits (18)
- Clocks (17)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Musical Instruments & Memorabilia (16)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (10)
- Carpets & Rugs (7)
- Japanese Works of Art (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Barometers (3)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
- Lots with images only,
- Item Type
2e gehalte zilveren gemberschep met gravédecor aan ivoren greep, meesterteken: J. van Steeden,
2e gehalte zilveren gemberschep met gravédecor aan ivoren greep, meesterteken: J. van Steeden, Amsterdam, 1852 ...[more]
2e gehalte zilveren sauslepel. Haags lof, meesterteken J.M. van Kempen & Zonen. Voorschoten 1924
2e gehalte zilveren sauslepel. Haags lof, meesterteken J.M. van Kempen & Zonen. Voorschoten 1924 ...[more]
Hamergeslagen 2e gehalte zilveren schaaltje, Duitsland, midden 20e eeuw - scheurtje aan de rand
Hamergeslagen 2e gehalte zilveren schaaltje, Duitsland, midden 20e eeuw - scheurtje aan de rand ...[more]
Zilveren zoutlepeltjes, mosterdlepeltjes, twee vingerhoeden, vaasjes, etc., diverse gehaltes
Zilveren zoutlepeltjes, mosterdlepeltjes, twee vingerhoeden, vaasjes, etc., diverse gehaltes ...[more]
Cassette met set van twaalf 2e gehalte zilveren theelepels met getorste steel, Nederlands werk
Cassette met set van twaalf 2e gehalte zilveren theelepels met getorste steel, Nederlands werk ...[more]
2e gehalte zilveren servethouder met rankendecor op vier pootjes ...[more]
Divers zilverwerk waaronder muntbroches, strooilepel en servetring, diverse gehaltes ...[more]
2e gehalte zilveren pillendoosje en naaldenkoker, beide met geribd decor, Nederlands, 19e eeuw
2e gehalte zilveren pillendoosje en naaldenkoker, beide met geribd decor, Nederlands, 19e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren vaas, met inscriptie "35-jarig jubileum W.F. van Heukelom en C.D. Heukelom -
2e gehalte zilveren ajour broodmand met parelrand, meesterteken: Antoon Jan Pichal , Rotterdam, 1917
2e gehalte zilveren ajour broodmand met parelrand, meesterteken: Antoon Jan Pichal , Rotterdam, 1917 - L. 32 cm - (554 gr) ...[more]
2e gehalte zilveren rechthoekige koektrommel afgezet met parelrand, meesterteken: J.M. van Kempen & zonen, Voorschoten, 1882 ...[more]
2e gehalte zilveren ajour ovaal cabaret en parelrand en pootjes, meesterteken: J.M. van Kempen &
2e gehalte zilveren dienblaadje met ajour rand en parelrand, meesterteken: Gerardus Schoorl,
2e gehalte zilveren dienblaadje met ajour rand en parelrand, meesterteken: Gerardus Schoorl, Zaandijk/Amsterdam, ca. 1910 - L. 18 cm - ...[more]
2e gehalte zilveren ajour bonbonschuitje met parelrand, onduidelijk meesterteken, 1917 ...[more]
2e gehalte zilveren schuitvormig ajour bonbonschaaltje met parelrand, meesterteken: A. Presburg,
2e gehalte zilveren schuitvormig ajour bonbonschaaltje met parelrand, meesterteken: A. Presburg, Haarlem, 1947 ...[more]
2e gehalte zilveren theepotje met ajour rand, ivoren ringen en parelrand, meesterteken: J.M. van
2e gehalte zilveren theepotje met ajour rand, ivoren ringen en parelrand, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1886 ...[more]
2e gehalte zilveren blad met parelrand en opschrift: "Van de Assistenten van Bandar Klippa", 1882
2e gehalte zilveren blad met parelrand en opschrift: "Van de Assistenten van Bandar Klippa", 1882 ...[more]
Divers zilveren voorwerpen, diverse gehaltes ...[more]
Schuitvormige opengewerkte 2e gehalte zilveren broodmand met leeuwenmaskerons en ringen ...[more]
Zilveren sieraden, diverse gehaltes, daarbij: zes 1e gehalte zilveren letterschoteltjes met
Zilveren sieraden, diverse gehaltes, daarbij: zes 1e gehalte zilveren letterschoteltjes met bloemdecor ...[more]
Zilveren knoopjes, boekklampje, filigrain kledinghaakjes, diverse gehaltes, 19e/20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren trommel met oud-Hollands decor, meesterteken: Gerard Schoorl, Zaandijk/
2e gehalte zilveren trommel met oud-Hollands decor, meesterteken: Gerard Schoorl, Zaandijk/Amsterdam/Haarlem, 1913 ...[more]
Ovale 2e gehalte zilveren fotolijst met kruisband/laurierdecor, meesterteken: van Kempen Begeer &
2e gehalte zilveren ovale lepeldoos met oud-Hollands reliëfdecor, meesterteken: Gerardus Schoorl,
2e gehalte zilveren ovale lepeldoos met oud-Hollands reliëfdecor, meesterteken: Gerardus Schoorl, Zaandijk/Amsterdam/Haarlem, 1910 ...[more]
2e gehalte zilveren presenteerdoos met gegraveerde voorstelling van een mand op het midden van het
Paar 2e gehalte zilveren ajour flessenbakken met parelrand, meesterteken: Samuel Spijer, Amsterdam, 1913 ...[more]
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gravédecor en gecountourneerde rand, onduidelijk meesterteken, 1856 ...[more]
Geslepen kristallen strooibus met 1e gehalte zilveren dop, Birmingham, 1960 ...[more]
Paar 3e gehalte zilveren tafelkandelaars met stam in de vorm van een zeewezen op geribde ronde
Paar 3e gehalte zilveren tafelkandelaars met stam in de vorm van een zeewezen op geribde ronde voet -h. 15,5 cm.- ...[more]
Geslepen kristallen asbak met 1e gehalte zilveren montuur, meesterteken: Wilhelm Th. Binder -
40 diverse zilveren theelepels, deels geëmailleerd, diverse gehaltes ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren zoutbakjes met blauwglazen binnenbakjes ...[more]
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje, 1822 ...[more]
2e gehalte zilveren visschep, Haags lofje, 1914 ...[more]
2e gehalte zilveren gesp met Zeeuwse knopen ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren roomlepels
Twee 2e gehalte zilveren roomlepels ...[more]
2e gehalte zilveren gembercouvert j.l. 1858 ...[more]
2e gehalte zilveren met agaten snuifdoosje, 1837, daarbij: twee agaten doosjes met vergulde monturen
2e gehalte zilveren met agaten snuifdoosje, 1837, daarbij: twee agaten doosjes met vergulde monturen ...[more]
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje ...[more]
2e gehalte zilveren lodereindoosje, 1860 ...[more]
Drie 2e gehalte zilveren sauslepels, 19e eeuw ...[more]
Ovaal 2e gehalte zilveren snuifdoosje, 1877 ...[more]
2e gehalte zilveren snuifdoos met engeldecor, 18e of 19e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren snuifdoos, 1855
2e gehalte zilveren snuifdoos, 1855 ...[more]
Divers klein zilveren schepwerk en muntlepeltjes, diverse gehaltes ...[more]
3e gehalte zilveren maliënbeursje
3e gehalte zilveren maliënbeursje ...[more]
2e gehalte zilveren lodereindooje, meesterteken: Carolus ten Ham, Amsterdam, 1787 ...[more]
1e gehalte zilveren dienblad -38,5 x 26,5 cm- ...[more]
Zesdelig hamergeslagen 3e gehalte zilveren thee- koffieservies, bestaande uit: theepot, koffiepot,
Kristallen pot met 1e gehalte zilveren dop, Duitse merken, 1e helft 20e eeuw -8 cm doorsnede-
Kristallen pot met 1e gehalte zilveren dop, Duitse merken, 1e helft 20e eeuw -8 cm doorsnede- ...[more]
1e gehalte zilveren thee- en koffiekan, Mexico, 2e helft 20e eeuw -1358 gr- ...[more]
2e gehalte zilveren waterkan met gezwart houten greep op geprofileerde voet met parelrand, Wilhelm
Paar 1e gehalte zilveren bloemvazen met opengewerkte rand, meesterteken: Goldsmiths and Silversmiths
Schuitvormige 2e gehalte zilveren jardinière met parelrand en loden binnenbak, meesterteken: Kempen,
Schuitvormige 2e gehalte zilveren jardinière met parelrand en loden binnenbak, meesterteken: Kempen, Begeer en Vos, 1921 - L. 18,5 cm - ...[more]
2e gehalte zilveren theepotje, meesterteken: J. M. van Kempen en Zonen, Voorschoten 1858 - 1924
2e gehalte zilveren theepotje, meesterteken: J. M. van Kempen en Zonen, Voorschoten 1858 - 1924 ...[more]
2e gehalte zilveren (913/100) zilveren komfoor, Wenen 1880, daarbij; zilveren theelichthouder
2e gehalte zilveren (913/100) zilveren komfoor, Wenen 1880, daarbij; zilveren theelichthouder ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren zuurvorken, 1859 en 1876 - defecten - ...[more]
Vier 2e gehalte zilveren lepels met betrekking tot het koningshuis, daarbij; twee tot lepels