- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (49)
- Archeology (60)
- Asian Arts (98)
- Books, documents (89)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (39)
- Comics (11)
- Curiosa (249)
- Design (6)
- Diverses (4)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (22)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (245)
- Glas, Kristall (40)
- Golden Watches (106)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (101)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (18)
- Militaria: Interbellum (27)
- Militaria: Lots, collections (67)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (329)
- Minerals (10)
- Model Toys (28)
- Münzen, Medaillen (55)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (203)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (25)
- Rugs and textile (12)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (812)
- Silver (832)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (164)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (28)
- Tin, Copper, Bronze (13)
- Toys and Games (13)
- Watches (35)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1542)
- Arms, Armour & Militaria (725)
- Watches & Watch accessories (468)
- Jewellery (285)
- Coins (196)
- Ceramics (186)
- Models, Toys, Dolls & Games (186)
- Collectables (149)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (140)
- Chinese Works of Art (101)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (91)
- Maps (74)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (51)
- Glassware (46)
- Books & Periodicals (40)
- Russian Works of Art (27)
- Vintage Fashion (27)
- Prints (25)
- Fine Art & Antiques (24)
- Sculpture (24)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Furniture (20)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Silver & Silver-plated items (18)
- Stamps (18)
- Watercolours (18)
- Wines & Spirits (18)
- Clocks (17)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Musical Instruments & Memorabilia (16)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (10)
- Carpets & Rugs (7)
- Japanese Works of Art (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Barometers (3)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
- Lots with images only,
- Item Type
2e gehalte zilveren tabaksdoos, vermaakt tot lepeldoosje, met gravures ...[more]
Vier 1e gehalte zilveren amandelschaaltjes ...[more]
2e gehalte zilveren lodereindoosje, 19e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren lodereindoosje, 1879 ...[more]
2e gehalte zilveren lodereindoosje
2e gehalte zilveren lodereindoosje ...[more]
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje, 1860 - met inscriptie - ...[more]
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje, 1856 - met inscriptie - ...[more]
1e gehalte zilveren rammelaar met parelmoeren handvat, Birmingham 1902 ...[more]
Vier dekseldoosjes, waarvan één 1e gehalte zilver met agaat, twee 3e gehalte zilver en één onedel
2e gehalte zilveren asbak met Oud-Hollands motief, daarbij: 3e gehalte tondeldoosje met Oud-Hollands
2e gehalte zilveren asbak met Oud-Hollands motief, daarbij: 3e gehalte tondeldoosje met Oud-Hollands motief ...[more]
Twee zilveren kamhouders, brievenzwaard, rijgnaaldhouder en handspiegeltje, diverse gehaltes
Twee zilveren kamhouders, brievenzwaard, rijgnaaldhouder en handspiegeltje, diverse gehaltes ...[more]
Vier 2e gehalte zilveren sierkurken - één kurk ontbreekt - ...[more]
Serie van zes 2e gehalte zilveren taartvorkjes met getorste steel en bokkenpootje, daarbij: serie
Lot van circa 20 2e gehalte zilveren servet- en vingerdoek ringen, diverse gehaltes ...[more]
1e gehalte zilveren vaasje gedragen door een putti, Duitse keuren - hoogte 13,5 cm - ...[more]
1e gehalte zilveren kandelaar in Barokstijl - hoogte 29 cm - ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren anjervaasjes - hoogte 10,5 en 13 cm - ...[more]
Drie differente 2e gehalte zilveren zoutvaten met blauwe binnenbak, twee ovaal en één rond ...[more]
Drie 2e gehalte zilveren theezeefjes, daarbij: 3e gehalte zilveren tafelschuiver ...[more]
2e gehalte zilveren theelicht
2e gehalte zilveren theelicht ...[more]
Twee 1e gehalte zilveren tondeldoosjes, één Birmingham, 1902 ...[more]
2e gehalte zilveren visdiencouvert met geribde handvatten, meesterteken: G.C. Reeser, Den Haag, 1912
2e gehalte zilveren visdiencouvert met geribde handvatten, meesterteken: G.C. Reeser, Den Haag, 1912 ...[more]
Geslepen kristallen theebus met 2e gehalte zilveren montuur met gegraveerde meanderrand en dop,
Geslepen kristallen theebus met 2e gehalte zilveren montuur met gegraveerde meanderrand en dop, circa 1870 -dop zit vast- ...[more]
Geslepen kristallen odeurflacon met 2e gehalte zilveren montuur, gravédecor en dop, tweede helft 19e
Geslepen kristallen odeurflacon met 2e gehalte zilveren montuur, gravédecor en dop, tweede helft 19e eeuw ...[more]
BWZG olielampje -dop ontbreekt-
BWZG olielampje -dop ontbreekt- ...[more]
2e gehalte zilveren koffiekan met houten hengsel en knopje, 1942 ...[more]
2e gehalte zilveren bekertje met gegraveerd monogram, meesterteken: J.M. van Kempen en Zonen,
2e gehalte zilveren bekertje met gegraveerd monogram, meesterteken: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten, 1877 ...[more]
1e gehalte zilveren beker, meesterteken: Koninklijk Van Kempen en Begeer, 1950 ...[more]
2e gehalte zilveren anjervaasje, daarbij: 3e gehalte zilveren anjervaasje en kristallen anjervaasje met gehalte zilveren voet ...[more]
2e gehalte zilveren suikerpot met houten hengel, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1948
2e gehalte zilveren suikerpot met houten hengel, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1948 ...[more]
Vier houten watervogels met 1e gehalte zilveren accenten (snavels, staart) en glazen oogjes
Vier houten watervogels met 1e gehalte zilveren accenten (snavels, staart) en glazen oogjes ...[more]
2e gehalte zilveren vaasje met geciseleerd en gegraveerd decor, Zweeds, 1950 ...[more]
Zilveren doosje in eivorm met gegraveerd motief, daarbij; zilveren eierdopje met parelrand aan voet,
Zilveren doosje in eivorm met gegraveerd motief, daarbij; zilveren eierdopje met parelrand aan voet, diverse gehaltes ...[more]
1e gehalte zilveren kandelaar in Barokstijl met gevulde voet, Duitse keuren ...[more]
2e gehalte zilveren tafelaansteker, daarbij: 3e gehalte zilveren borstelset ...[more]
Twee 3e gehalte zilveren dierfiguren met glazen binnenbak ...[more]
Set 3e gehalte zilveren tafelkandelaars ...[more]
Drie 1e gehalte zilveren tafelkandelaars ...[more]
2e gehalte zilveren ajour bonbonmandje met parelrand ...[more]
1e gehalte zilveren amandelschaaltje, daarbij: zilveren zoutvaatje op drie bolbootjes met 1e gehalte
1e gehalte zilveren amandelschaaltje, daarbij: zilveren zoutvaatje op drie bolbootjes met 1e gehalte zilveren lepeltje ...[more]
Drie 2e gehalte zilveren schaaltjes waarvan twee opengewerkt en één met parelmotief ...[more]
2e gehalte zilveren opengewerkt schaaltje met gegraveerd decor ...[more]
Twee differente zilveren zoutvaatjes, één met glazen binnenbak daarbij; glazen amandelschaaltje
Twee differente zilveren zoutvaatjes, één met glazen binnenbak daarbij; glazen amandelschaaltje met zilveren voet, diverse gehaltes ...[more]
Zilveren schaal, daarbij: flessenbak met houten bodem en fotolijstje met plastic achterzijde,
Zilveren schaal, daarbij: flessenbak met houten bodem en fotolijstje met plastic achterzijde, diverse gehaltes ...[more]
Diverse BWZG zilveren items: kandelaar, beker en vaasje, daarbij; twee 1e gehalte zilveren gevulde
Diverse BWZG zilveren items: kandelaar, beker en vaasje, daarbij; twee 1e gehalte zilveren gevulde kandelaars ...[more]
2e gehalte zilveren suikerschaaltje met gegraveerd motief ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren viscouverts, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1920 ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren tafelcouverts, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen,
Twaalf 2e gehalte zilveren tafelcouverts, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1921 -gegraveerd monogram RS- ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren dessertcouverts, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen,
Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, circa
Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, circa 1930 ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren strooiers - H. 14 cm - ...[more]
1e gehalte zilveren roomstel
1e gehalte zilveren roomstel ...[more]
24-delig aardewerk kinderserviesje gemertk: Société Céramique, model: 2019, bestaande uit: drie
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje, anno 1873 ...[more]
Odeurflacon met 2e gehalte zilveren dop, 19e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren loddereindoosje, meesterteken: Willem Lobensteijn, Schoonhoven, 1878 ...[more]
2e gehalte zilveren filigrain gondeltje ...[more]
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gecontourneerde rand en gravédecor, onduidelijk meesterteken, 1861 -scharnier defect- ...[more]
2e gehalte zilveren ajour dienschep met gravédecor aan zeszijdig, taps toelopend handvat, meesterteken: J.H. Schouten, Amsterdam, 1849 ...[more]