- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (49)
- Archeology (60)
- Asian Arts (98)
- Books, documents (89)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (39)
- Comics (11)
- Curiosa (249)
- Design (6)
- Diverses (4)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (22)
- Glas, Kristall (40)
- Golden Watches (106)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (101)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (18)
- Militaria: Interbellum (27)
- Militaria: Lots, collections (67)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (329)
- Minerals (10)
- Model Toys (28)
- Münzen, Medaillen (55)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (203)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (25)
- Rugs and textile (12)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (812)
- Silver (832)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (164)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (28)
- Tin, Copper, Bronze (13)
- Toys and Games (13)
- Watches (35)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1542)
- Arms, Armour & Militaria (725)
- Watches & Watch accessories (468)
- Jewellery (285)
- Coins (196)
- Ceramics (186)
- Models, Toys, Dolls & Games (186)
- Collectables (149)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (140)
- Chinese Works of Art (101)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (91)
- Maps (74)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (51)
- Glassware (46)
- Books & Periodicals (40)
- Russian Works of Art (27)
- Vintage Fashion (27)
- Prints (25)
- Fine Art & Antiques (24)
- Sculpture (24)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Furniture (20)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Silver & Silver-plated items (18)
- Stamps (18)
- Watercolours (18)
- Wines & Spirits (18)
- Clocks (17)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Musical Instruments & Memorabilia (16)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (10)
- Carpets & Rugs (7)
- Japanese Works of Art (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Barometers (3)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
- Lots with images only,
- Item Type
Serie van elf 2e gehalte zilveren koffielepeltjes met parelrand, meesterteken: J. M. van Kempen en
Serie van elf 2e gehalte zilveren koffielepeltjes met parelrand, meesterteken: J. M. van Kempen en Zonen, Voorschoten, 1896 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren vleesvorkjes, Hollands glad, meesterteken: A.M. Sustering & J. Schijfsma,
Paar 2e gehalte zilveren vleesvorkjes, Hollands glad, meesterteken: A.M. Sustering & J. Schijfsma, Sneek, 1917 ...[more]
2e gehalte zilveren zuurvork, puntfilet, meesterteken: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten, 1917
2e gehalte zilveren zuurvork, puntfilet, meesterteken: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten, 1917 ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren strooilepels met gravédecor, midden 19e eeuw -reparaties aan één lepel-
Twee 2e gehalte zilveren strooilepels met gravédecor, midden 19e eeuw -reparaties aan één lepel- ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren vleesvorkjes, importteken 1893-1953 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren longdrinklepels met getorste steel, meesterteken: J. M. van Kempen en &
Paar 2e gehalte zilveren longdrinklepels met getorste steel, meesterteken: J. M. van Kempen en & Zonen, Voorschoten, 1918 ...[more]
2e gehalte zilveren jamlepel, suikerschep en twee koffielepeltjes ...[more]
Zeven diverse 2e gehalte zilveren zoutschepjes, koffielepeltje en muntlepeltjes ...[more]
2e gehalte zilveren jamlepel, Hollandse glad, 1947 ...[more]
1e gehalte zilveren mosterdpotje, Birmingham, circa 1930 -binnenglas ontbreekt-, vaasje met twee
2e gehalte zilveren strooilepel, Haags lof en sauslepel met gravédecor, meesterteken: J.M. van
2e gehalte zilveren strooilepel, Haags lof en sauslepel met gravédecor, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1889 ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren tafelvorken en -lepel, Amsterdam, 1795 -gebruikssporen- ...[more]
Serie van negen 2e gehalte zilveren koffielepeltjes met getorste steel en gravé decor, 1916,
Kavel bestaande uit elf verschillende 2e gehalte zilveren bestekdelen, Haags lofje: vier vorken (
2e gehalte zilveren mes en lepel en vijf vleesvorkjes ...[more]
Vijf 2e gehalte zilveren tafelcouverts, Hollands glad en tafeltafellepel, meesterteken: Ed. H.
Vijf 2e gehalte zilveren tafelcouverts, Hollands glad en tafeltafellepel, meesterteken: Ed. H. Helweg, Amsterdam, 1861 ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren dessertcouverts, Hollands glad, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen,
2e gehalte zilveren aardappellepel, Haags lof, meesterteken: Gebr. Huisman, Schoonhoven, 1962
2e gehalte zilveren aardappellepel, Haags lof, meesterteken: Gebr. Huisman, Schoonhoven, 1962 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren groentelepels, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 1961 ...[more]
2e gehalte zilveren sauslepel, Haags lof, meesterteken: Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten, 1960
2e gehalte zilveren sauslepel, Haags lof, meesterteken: Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten, 1960 ...[more]
Vier 1e gehalte zilveren mesheften en 3e gehalte zilveren dessertcouvert ...[more]
Zes tafelmessen en zes dessertmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, 1961 ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren tafelcouverts en zes dessertcouverts, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 1961 ...[more]
Twee zilveren suikertangen, eierdopje, theelepels, etc, diverse gehaltes ...[more]
2e gehalte zilveren strooilepel -defecten-, houder voor haaknaald, theelepels, theeduimpje, 3e
2e gehalte zilveren theezeef met oud-Hollands decor, theezeef puntfilet, vleesvorkje puntfilet en
2e gehalte zilveren theezeef met oud-Hollands decor, theezeef puntfilet, vleesvorkje puntfilet en oestervork ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa
Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1900 ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren tafelcouverts, parelrand, diverse meesters en jaren ...[more]
2e gehalte zilveren dienlepel met gravédecor op de steel, sierlepel met ooievaar aan het uiteinde
Twaalf 2e gehalte zilveren dessertcouverts, parelrand, meesterteken: Gebr. Huisman, Schoonhoven,
Twaalf 2e gehalte zilveren dessertcouverts, parelrand, meesterteken: Gebr. Huisman, Schoonhoven, circa 1955 ...[more]
Twaalf dessertmessen aan 2e gehalte zilveren heft, parelrand, meesterteken: Gebr. Huisman, Schoonhoven, 1955 ...[more]
Zeven fruitmesjes met 3e gehalte zilveren handvatten met parelranden, Duitsland ...[more]
2e gehalte zilveren klontjestangen, suikerschep met oud-Hollands decor en kinderschuifje, ajour,
Drie series van zes 2e gehalte zilveren theelepels, parelrand ...[more]
2e gehalte zilveren theelepels waaronder met Zeeuwse knoop ...[more]
14 2e gehalte zilveren dessertlepels en vijf dessertvorken, parelrand, diverse meesters en jaren
14 2e gehalte zilveren dessertlepels en vijf dessertvorken, parelrand, diverse meesters en jaren ...[more]
Acht 2e gehalte zilveren theelepels in mahonie lepeldoosje, zes van Anthonie & Jacobus Johannes
Acht 2e gehalte zilveren theelepels in mahonie lepeldoosje, zes van Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, Schoonhoven, 19e eeuw ...[more]
Vijf 2e gehalte zilveren theelepels met filetrand, meester: S. Woortman, Amsterdam, 1827 -gegraveerd
2e gehalte zilveren soepdienlepel met gravédecor, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten,
2e gehalte zilveren soepdienlepel met gravédecor, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1872 ...[more]
2e gehalte zilveren lepel met gravéwerk, Rusland, 1887 ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren dessertvorken, parelrand, aan getorste steel, diverse meesters en jaren
Twee 2e gehalte zilveren dessertvorken, parelrand, aan getorste steel, diverse meesters en jaren ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren sauslepels, parelrand, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1893 ...[more]
Twaalf verguld zilveren 3e gehalte zilveren theelepels met een schelp aan het uiteinde van de steel,
Twaalf verguld zilveren 3e gehalte zilveren theelepels met een schelp aan het uiteinde van de steel, Duitsland, circa 1900 ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren theelepels met gravédecor, meesterteken: Wed. H. van der Ree, Schoonhoven, 1875 -gebruikssporen- ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes met gravédecor, onduidelijk meesterteken, tweede helft 19e
2e gehalte zilveren zuurvorken, suikerschepje en suikerschep met gravédecor, 19e/20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren sauslepel, filetrand, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1896
2e gehalte zilveren sauslepel, filetrand, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1896 ...[more]
2e gehalte zilveren pasteischep, parelrand, meesterteken: D. Outvorst, Amsterdam, 1896 ...[more]
2e gehalte zilveren dienvork en olijfvork, parelrand ...[more]
2e gehalte zilveren vismes en visvork, parelrand -gegraveerd monogram- ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren vleesvorkjes, parelrand, meesterteken: J.M. van kempen, & Zonen, Voorschoten, 1888 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren sauslepels met parelrand aan getorste steel, meesterteken: J.M. van
Paar 2e gehalte zilveren sauslepels met parelrand aan getorste steel, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1893 en 1894 ...[more]
2e gehalte zilveren sauslepel, parelrand, aan getorste steel, onduidelijk meesterteken, 1888
2e gehalte zilveren sauslepel, parelrand, aan getorste steel, onduidelijk meesterteken, 1888 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren zuurvorken, parelrand, meesterteken: A.J. Driesen, Utrecht, 1888 ...[more]
Dessertmes, tafelmes en botermesje, parelrand met zilveren handvatten, etc., diverse gehaltes
Dessertmes, tafelmes en botermesje, parelrand met zilveren handvatten, etc., diverse gehaltes ...[more]
2e gehalte zilveren groentelepel, parelrand, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten,
2e gehalte zilveren groentelepel, parelrand, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1920 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren groentelepels, parelrand, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, diverse jaren ...[more]
3e gehalte zilveren dienlepel met beer aan het uiteinde van de steel, meesterteken JR in een schild,
3e gehalte zilveren dienlepel met beer aan het uiteinde van de steel, meesterteken JR in een schild, Duitsland, circa 1900 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren vleesdienvorken, parelrand, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen,
Paar 2e gehalte zilveren vleesdienvorken, parelrand, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1915 ...[more]