- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (49)
- Archeology (60)
- Asian Arts (98)
- Books, documents (89)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (39)
- Comics (11)
- Curiosa (249)
- Design (6)
- Diverses (4)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (22)
- Glas, Kristall (40)
- Golden Watches (106)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (101)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (18)
- Militaria: Interbellum (27)
- Militaria: Lots, collections (67)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (329)
- Minerals (10)
- Model Toys (28)
- Münzen, Medaillen (55)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (203)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (25)
- Rugs and textile (12)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (812)
- Silver (832)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (164)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (28)
- Tin, Copper, Bronze (13)
- Toys and Games (13)
- Watches (35)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1542)
- Arms, Armour & Militaria (725)
- Watches & Watch accessories (468)
- Jewellery (285)
- Coins (196)
- Ceramics (186)
- Models, Toys, Dolls & Games (186)
- Collectables (149)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (140)
- Chinese Works of Art (101)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (91)
- Maps (74)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (51)
- Glassware (46)
- Books & Periodicals (40)
- Russian Works of Art (27)
- Vintage Fashion (27)
- Prints (25)
- Fine Art & Antiques (24)
- Sculpture (24)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Furniture (20)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Silver & Silver-plated items (18)
- Stamps (18)
- Watercolours (18)
- Wines & Spirits (18)
- Clocks (17)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Musical Instruments & Memorabilia (16)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (10)
- Carpets & Rugs (7)
- Japanese Works of Art (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Barometers (3)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
- Lots with images only,
- Item Type
3e gehalte zilveren maliënbeursje aan florale beugel met twee saffierkleurige cabochon geslepen
3e gehalte zilveren maliënbeursje aan florale beugel met twee saffierkleurige cabochon geslepen steentjes, Duitsland, circa 1910 ...[more]
2e gehalte zilveren tasbeugel met oud-Hollands decor, circa 1930 ...[more]
1e gehalte zilveren tasbeugel in achttiende-eeuwse stijl met een voorstelling van de vier werelddelen, 1916 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren botermesjes, Hollands glad, meesterteken: A. Kalberg, Den Bosch, 1908-1924
Paar 2e gehalte zilveren botermesjes, Hollands glad, meesterteken: A. Kalberg, Den Bosch, 1908-1924 ...[more]
2e gehalte zilveren soepdienlepel, puntfilet, met initialen B.S., meester: A. van der Ven, 's
2e gehalte zilveren soepdienlepel, puntfilet, met initialen B.S., meester: A. van der Ven, 's Hertogenbosch 1824-1853 (221 gr.) ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren groentelepels, slacouvert, twee sauslepels en strooilepel, alle Haags
2e gehalte zilveren mergboor, meester: A.F. van Kempen, jamlepeltje, kinderlepeltje en patéschep,
Acht 2e gehalte zilveren apostel mokkalepels met getorste steel, daarbij: theelepel ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren theelepels, art deco, Benita van Suchtelen, Amsterdam/Eemnes 1935-1945
Zes 2e gehalte zilveren theelepels, art deco, Benita van Suchtelen, Amsterdam/Eemnes 1935-1945 ...[more]
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes met bijpassende theeduim en suikerschep in
2e gehalte zilveren schoppenvormige pasteischep met getorste steel en parelrand, meesterteken: J.A.
2e gehalte zilveren schoppenvormige pasteischep met getorste steel en parelrand, meesterteken: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam ...[more]
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes met bijpassend theezeefje en dienlepeltje,
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes met bijpassend theezeefje en dienlepeltje, deels gemerkt J.M. van Kempen en Zn, 1944 ...[more]
Serie van elf 2e gehalte zilveren (bloem-)theelepeltjes met bijpassend roomlepeltje en theelepeltje
Serie van elf 2e gehalte zilveren (bloem-)theelepeltjes met bijpassend roomlepeltje en theelepeltje ...[more]
Gelijkend paar 1e gehalte zilveren roomlepeltjes naar 17e eeuws voorbeeld ...[more]
Vier stuks 2e gehalte zilveren dienbestek, alle met parelrand, waaronder pasteischep, meesterteken: J.M. van Kempen en Zn., Voorschoten ...[more]
Divers zilveren schepwerk, servetringen, etc., diverse gehaltes ...[more]
Serie van zes 2e gehalte zilveren bloemvorkjes met bijpassend roomlepeltje en suikerschepje
Serie van zes 2e gehalte zilveren bloemvorkjes met bijpassend roomlepeltje en suikerschepje ...[more]
Lot divers 2e gehalte zilveren schepwerk, waaronder suiker- en theeschepjes, 19e en 20e eeuw
Lot divers 2e gehalte zilveren schepwerk, waaronder suiker- en theeschepjes, 19e en 20e eeuw ...[more]
Serie van 12 2e gehalte zilveren deels gehamerde theelepeltjes, H. Hooykaas, Den Haag ...[more]
Lot divers 1e, 2e en 3e gehalte zilveren schepwerk, waaronder strooilepeltje, meesterteken: Carel
Lot divers 1e, 2e en 3e gehalte zilveren schepwerk, waaronder strooilepeltje, meesterteken: Carel Begeer, 1911 ...[more]
Serie van zes 2e gehalte zilveren theelepeltjes, serie van drie 2e gehalte zilveren theelepeltjes en
Lot divers 2e gehalte zilveren schepwerk en cakeprikkers, deels met Oud-Hollands decor ...[more]
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren bloemlepeltjes in etui, mogelijk J.M. van Kempen en Zn.
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren bloemlepeltjes in etui, mogelijk J.M. van Kempen en Zn. ...[more]
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes met getorste steel ...[more]
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes met getorste steel en gravé decor, daarbij: serie
Serei van elf 2e gehalte zilveren taartvorkjes met parelrand, J.M. van Kempen en Zn. ...[more]
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeljtes met gravé decor van meanderrand, meesterteken:
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeljtes met gravé decor van meanderrand, meesterteken: P.C. Burghoorn, Schoonhoven, 19e eeuw ...[more]
Serie van acht 2e gehalte zilveren theelepeltjes met waaiermotief ...[more]
2e gehalte zilveren art deco couvert, renaissance stijl roomlepel, Djokja en filigrain schaaltje,
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes met bijpassend suikerschepje en theeduim
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes met bijpassend suikerschepje en theeduim ...[more]
Nieuwe Testament met 14kt gouden slotje en Nieuwe Testament met 2e gehalte zilveren slotje ...[more]
1e gehalte zilveren vaas - hoogte 17,5 cm - ...[more]
Zes 1e gehalte zilveren tafelcouverts en zes dessertcouverts, meesterteken: Helweg, diverse jaren
Zes 1e gehalte zilveren tafelcouverts en zes dessertcouverts, meesterteken: Helweg, diverse jaren ...[more]
Vier 2e en 3e gehalte zilveren tafellepels, waaronder 18e eeuws ...[more]
Twaalf 3e gehalte vergulde zilveren theelepeltjes met getorste steel, eindigend in een vrouwenhoofd,
Twaalf 3e gehalte vergulde zilveren theelepeltjes met getorste steel, eindigend in een vrouwenhoofd, Duitsland, circa 1900 ...[more]
Diverse zilveren muntlepeltjes, muntarmband, twee broches en hanger ...[more]
2e gehalte zilveren strooilepeltje, meesterteken: Leendert Brouwer, 's Gravenhage, 1770 ...[more]
2e gehalte zilveren aspergetang, meesterteken: Fa. J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1894
2e gehalte zilveren aspergetang, meesterteken: Fa. J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1894 ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren juslepels, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1868
Twee 2e gehalte zilveren juslepels, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1868 ...[more]
2e gehalte zilveren theeduim, suikerschep en vleesvorkje met streepagaat stelen, botermesje en
2e gehalte zilveren theeduim, suikerschep en vleesvorkje met streepagaat stelen, botermesje en theezeefje ...[more]
1e gehalte zilveren slacouvert met houten heften ...[more]
2e gehalte zilveren theelepels, vingerdoekjesringen, kapotte blaker met glazen basement, etc.
2e gehalte zilveren theelepels, vingerdoekjesringen, kapotte blaker met glazen basement, etc. ...[more]
Zilveren 2e gehalte zilveren tafelbestek, Haags Lof, 18 delen, Nederlands gekeurd ...[more]
Grote verzameling zilveren schepwerk, waaronder servetringen, theelepels, botermesjes, etc., diverse
Grote verzameling zilveren schepwerk, waaronder servetringen, theelepels, botermesjes, etc., diverse gehaltes ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren dienlepels, Haags Lof, Nederlands gekeurd, 1917 en 1918 -27 cm lang-
Twee 2e gehalte zilveren dienlepels, Haags Lof, Nederlands gekeurd, 1917 en 1918 -27 cm lang- ...[more]
1e gehalte zilveren tafelcouvert, filetrand, meesterteken: Wed. H. Helweg & zoon, Amsterdam, 1923
1e gehalte zilveren tafelcouvert, filetrand, meesterteken: Wed. H. Helweg & zoon, Amsterdam, 1923 ...[more]
2e gehalte zilveren groentelepel, Hollands glad, meesterteken: J.M. van Kempen & zonen, 1917
2e gehalte zilveren groentelepel, Hollands glad, meesterteken: J.M. van Kempen & zonen, 1917 ...[more]
Twee 1e gehalte zilveren groentelepels, Hollands glad, winkeliersmerk Hoeker & Zoon , Daniël van
Twee 1e gehalte zilveren groentelepels, Hollands glad, winkeliersmerk Hoeker & Zoon , Daniël van Outvorst & Zoon, Amsterdam, 1917 ...[more]
Twee 1e gehalte zilveren groentelepels, Hollands glad, meesterteken: Daniël van Outvorst & Zoon,
Twee 1e gehalte zilveren groentelepels, Hollands glad, meesterteken: Daniël van Outvorst & Zoon, Amsterdam, 1902 ...[more]
Serie van negen 1e gehalte zilveren dessertcouverts en vier lepels, filetrand, meesterteken:
Serie van vijf 1e gehalte zilveren tafelcouverts, filetrand, meesterteken: Daniël van Outvorst &
Serie van vijf 1e gehalte zilveren tafelcouverts, filetrand, meesterteken: Daniël van Outvorst & Zoon, Amsterdam, 1918 ...[more]
Serie van 13 1e gehalte zilveren tafelcouverts en 5 vorken, filetrand, meesterteken: Weduwe H.
Serie van 13 1e gehalte zilveren tafelcouverts en 5 vorken, filetrand, meesterteken: Weduwe H. Helweg & Zoon, Amsterdam, anno 1892 ...[more]
2e gehalte zilveren kruimelvanger, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, anno 1904
2e gehalte zilveren kruimelvanger, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, anno 1904 ...[more]
Paar 2e gehafte zilveren juslepels, dubbelfilet., meesterteken: C. Reeser, 's-Gravenhage, anno 1897
Paar 2e gehafte zilveren juslepels, dubbelfilet., meesterteken: C. Reeser, 's-Gravenhage, anno 1897 ...[more]
Serie van tien 1e gehalte zilveren dessertlepels, filetrand, meesterteken: Weduwe H. Helweg &
Serie van tien 1e gehalte zilveren dessertlepels, filetrand, meesterteken: Weduwe H. Helweg & Zoon, Amsterdam, anno 1892 ...[more]
2e gehalte zilveren juslepel, Hollands gIad, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten,
2e gehalte zilveren juslepel, Hollands gIad, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1918 ...[more]
Divers zilveren schepwerk, druivenschaar, naaldenkoker, etc. diverse gehaltes. ...[more]
Set van twaalf 2e gehalte zilveren theelepels met waaierdecor in glazen doosje, Nederland, 1e
Set van twaalf 2e gehalte zilveren theelepels met waaierdecor in glazen doosje, Nederland, 1e helft 20e eeuw ...[more]