- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (49)
- Archeology (60)
- Asian Arts (98)
- Books, documents (89)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (39)
- Comics (11)
- Curiosa (249)
- Design (6)
- Diverses (4)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (22)
- Glas, Kristall (40)
- Golden Watches (106)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (101)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (18)
- Militaria: Interbellum (27)
- Militaria: Lots, collections (67)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (329)
- Minerals (10)
- Model Toys (28)
- Münzen, Medaillen (55)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (203)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (25)
- Rugs and textile (12)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (812)
- Silver (832)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (164)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (28)
- Tin, Copper, Bronze (13)
- Toys and Games (13)
- Watches (35)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1542)
- Arms, Armour & Militaria (725)
- Watches & Watch accessories (468)
- Jewellery (285)
- Coins (196)
- Ceramics (186)
- Models, Toys, Dolls & Games (186)
- Collectables (149)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (140)
- Chinese Works of Art (101)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (91)
- Maps (74)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (51)
- Glassware (46)
- Books & Periodicals (40)
- Russian Works of Art (27)
- Vintage Fashion (27)
- Prints (25)
- Fine Art & Antiques (24)
- Sculpture (24)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Furniture (20)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Silver & Silver-plated items (18)
- Stamps (18)
- Watercolours (18)
- Wines & Spirits (18)
- Clocks (17)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Musical Instruments & Memorabilia (16)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (10)
- Carpets & Rugs (7)
- Japanese Works of Art (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Barometers (3)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
- Lots with images only,
- Item Type
Porseleinen beeld: 'Belgian Blue Cow', Border Fine Arts, in originele doos -11 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Holstein Friesian Calf', Border Fine Arts, in originele doos -8 cm hoog-
Porseleinen beeld: 'Holstein Friesian Calf', Border Fine Arts, in originele doos -8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Aberdeen Angus Calf', Border Fine Arts, in originele doos -8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Belgian Blue Calf', Border Fine Arts, in originele doos -8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Aberdeen Angus Cow', Border Fine Arts, in originele doos -11,5 cm hoog-
Porseleinen beeld: 'Aberdeen Angus Cow', Border Fine Arts, in originele doos -11,5 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Aberdeen Angus Bull', Border Fine Arts, in originele doos -10 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Hereford Calf, model 1249E, gemerkt Beswick, in originele doos -7,0 cm hoog-
Porseleinen beeld: Hereford Calf, model 1249E, gemerkt Beswick, in originele doos -7,0 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Jersey Calf, model 1249D, gemerkt Beswick, -7,2 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Ayshire Calf, model 1249B, gemerkt Beswick, -7,2 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Gurnsey Calf, model 1249A, gemerkt Beswick, -7,2 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Hereford Calf, model 1406B, gemerkt Beswick, -7,4 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Dairy Shorthorn Calf, model 1406C, gemerkt Beswick, -7,2 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Limousin Calf, model 1827E, gemerkt Beswick, in originele doos -7,4 cm hoog-
Porseleinen beeld: Limousin Calf, model 1827E, gemerkt Beswick, in originele doos -7,4 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Charolais Calf, model 1827B, gemerkt Beswick, -7,2 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Charolais Bull, op houten basement, in originele doos, gemerkt Beswick, -15,4
Porseleinen beeld: Charolais Bull, op houten basement, in originele doos, gemerkt Beswick, -15,4 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Aberdeen Angus Calf, model 1406A, gemerkt Beswick -7,6 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Aberdeen Angus Calf, model 1827A, gemerkt Beswick -7,6 cm hoog- ...[more]
Swarovski: Tijgerjong staand - Jaarlijkse editie 2010 - LxH 8,7 x 5,3 cm., met certificaat in
Swarovski: Tijger - Jaarlijkse editie 2010 - LxH 18,5 x 8,5 cm., met certificaat in originele
Swarovski, Twee kandelaars om één kaars in te zetten diameter 4 cm., zonder doos en zonder certificaat ...[more]
Swarovski Kogelvis groot en -klein zonder doos, zonder certificaat ...[more]
Swarovski, Olifant groot met metalen staar, ook wel "blokolifant" genoemd, zonder doos en zonder
Swarovski, Olifant groot met metalen staar, ook wel "blokolifant" genoemd, zonder doos en zonder certificaat ...[more]
Swarovski, Toekan, kleinmuisje met metalen staart en rode margriet zonder doos, zonder certificaat
Swarovski, Toekan, kleinmuisje met metalen staart en rode margriet zonder doos, zonder certificaat ...[more]
Swarovski, Hond Pluto, Twee kleine poesjes met metalen krulstaart en kuikentje, zonder doos,
Swarovski, Hond Pluto, Twee kleine poesjes met metalen krulstaart en kuikentje, zonder doos, zonder certificaat ...[more]
Swarovski: SCS Jaarlijkse Editie 1989 - Tortelduiven, behoort bij de trilogie "Caring and Sharing"
Swarovski: Dwergpapegaaien, tak van gematteerd kristal, de snavels zijn oranje en de ogen zwart,
Swarovski: Dwergpapegaaien, tak van gematteerd kristal, de snavels zijn oranje en de ogen zwart, in originele verpakking ...[more]
Swarovski: scs - Jaarlijkse Editie 1994 - Koedoe, tweede jaarstuk dat hoort bij de trilogie '
Swarovski: Kandelaar waterlelie groot, met certificaat in originele verpakking ...[more]
Swarovski: Maskerade de Columbine 2000, de Pierrot 1999 en de Harlekijn 2001 compleet met het
Swarovski: scs - Jaarlijkse Editie2000 - Colombine, zonder certificaat of doos ...[more]
Swarovski: SCS - Jaarlijkse Editie 1999 - Pierrot, met certificaat in originele verpakking ...[more]
Swarovski: Hertenbok uitgevoerd in helder kristal, staat op een voetstuk van mat kristal, heeft
Swarovski: Witte hengst, manen en staart zijn van gematteerd kristal, in originele verpakking
Swarovski: Witte hengst, manen en staart zijn van gematteerd kristal, in originele verpakking ...[more]
Swarovski: SCS - Jaarlijkse Editie 1992 - Walvissen in helder kristal, met certificaat in originele verpakking ...[more]
Swarovski - SCS - Jaarlijkse Editie 1995 - Leeuw in helder kristal, puntje van de staart is
Swarovski - SCS - Jaarlijkse Editie 1995 - Leeuw in helder kristal, puntje van de staart is gematteerd - in originele verpakking ...[more]
Swarovski - Jubileumvaas speciaal voor het 15 jarig bestaan van SCS, met certificaat in originele
Swarovski - Jubileumvaas speciaal voor het 15 jarig bestaan van SCS, met certificaat in originele verpakking ...[more]
Swarovski: SCS - Jaarlijkse Editie 1990 - Dolfijnenmoeder en -kind van helder kristal, zwemmende
Swarovski: SCS - Jaarlijkse Editie 1998 - Pegasus in helder kristal, de manen en staart zijn
Swarovski: Zilverreiger uitgevoerd in helder kristal met zwarte kuif en gele snavel, met certificaat
Swarovski: Zilverreiger uitgevoerd in helder kristal met zwarte kuif en gele snavel, met certificaat in originele verpakking ...[more]
Swarovski: SCS - Jaarlijkse Editie 1996 - Eenhoorn van helder kristal, de manen en staart zijn
Swarovski: SCS - Jaarlijkse Editie 2010 - Tijger, de moedertijger is gemaakt van kristal in de kleur
Swarovski - scs - Jaarlijkse Editie 2003 - Antonio in helder kristal, de rand van de hoed en
Swarovski - SCS - Jaarlijkse Editie 2009 - Gorilla's. Moeder en met jong. De moedergorilla en het
Verzameling geslepen kristallen miniatuur dierfiguren, Swarovski ...[more]
Swarovski jaarstuk, adelaar, opnieuw gelijmd - diverse beschadigingen - ...[more]
Blankglazen vogel met wit golvend decor, ontwerp Oiva Toikka, voor Iittala, gelimiteerde uitgave,
Blauwe met witte glazen kom met witte en oranje druppelvormige ornamenten aan de binnenzijde op rond
Rose- en groenglazen flesje, ontwerp Kjell Engman, polychroom plat glazen flesje, ontwerp Bertil
Bolvormig matglazen object met afgeschuinde zijde, waarachter een blauw-wit hartvormige tol, op
Kegelvormig blank-blauw-matglazen vaasje, gesigneerd Oude Horn -h. 12,3 cm.- ...[more]
Afgeplat eivormig blauwglazen object, gesigneerd Oude Horn 13002 -h. ca. 10, l. ca. 15 cm.-
Afgeplat eivormig blauwglazen object, gesigneerd Oude Horn 13002 -h. ca. 10, l. ca. 15 cm.- ...[more]
Andries Copier (1901-1991), persglazen onderschotel, uitvoering Glasfabriek Leerdam -14,5 cm, chip-
Andries Copier (1901-1991), persglazen onderschotel, uitvoering Glasfabriek Leerdam -14,5 cm, chip- ...[more]