Lots with images only
Remove filter- Asian Arts (6)
Remove filter- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (6)
- Lots with images only,
6 items
Lot 770
Gestoken vruchtenhouten Boeddahbeeld, spekstenen kandelaren in de vorm van tempelleeuwen, etc.
Gestoken vruchtenhouten Boeddahbeeld, spekstenen kandelaren in de vorm van tempelleeuwen, etc. ...[more]
Gestoken ivoren maskertje, Japan, circa 1880 ...[more]
Drie diverse gestoken djatti krisheften, Bali ...[more]
Lot 785
Paar Japans porseleinen vazen met Kutani decor van bloemen en vogels, ca. 1900 -33,5 cm, chip-
Paar Japans porseleinen vazen met Kutani decor van bloemen en vogels, ca. 1900 -33,5 cm, chip- ...[more]
Drie Balinese gestoken houten bruidsbeelden ...[more]
Twee bronzen Boeddha's -18 en 13 cm hoog- ...[more]