- Show only bulk lots,
2 items
Lot 796
Gestoken ivoren okimono: man op golven met bal in zijn handen en kleine draak op zijn hoofd,
Gestoken ivoren okimono: man op golven met bal in zijn handen en kleine draak op zijn hoofd, Japan, 19e eeuw ...[more]