- Category,
2e gehalte zilveren soepdienlepel, puntfilet, met initialen B.S., meester: A. van der Ven, 's
2e gehalte zilveren soepdienlepel, puntfilet, met initialen B.S., meester: A. van der Ven, 's Hertogenbosch 1824-1853 (221 gr.) ...[more]
Acht 2e gehalte zilveren apostel mokkalepels met getorste steel, daarbij: theelepel ...[more]
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes met bijpassende theeduim en suikerschep in
2e gehalte zilveren schoppenvormige pasteischep met getorste steel en parelrand, meesterteken: J.A.
2e gehalte zilveren schoppenvormige pasteischep met getorste steel en parelrand, meesterteken: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam ...[more]
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes met bijpassend theezeefje en dienlepeltje,
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes met bijpassend theezeefje en dienlepeltje, deels gemerkt J.M. van Kempen en Zn, 1944 ...[more]
Serie van elf 2e gehalte zilveren (bloem-)theelepeltjes met bijpassend roomlepeltje en theelepeltje
Serie van elf 2e gehalte zilveren (bloem-)theelepeltjes met bijpassend roomlepeltje en theelepeltje ...[more]
Vier stuks 2e gehalte zilveren dienbestek, alle met parelrand, waaronder pasteischep, meesterteken: J.M. van Kempen en Zn., Voorschoten ...[more]
Serie van zes 2e gehalte zilveren bloemvorkjes met bijpassend roomlepeltje en suikerschepje
Serie van zes 2e gehalte zilveren bloemvorkjes met bijpassend roomlepeltje en suikerschepje ...[more]
Lot divers 2e gehalte zilveren schepwerk en cakeprikkers, deels met Oud-Hollands decor ...[more]
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes met getorste steel ...[more]
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes met getorste steel en gravé decor, daarbij: serie
Serei van elf 2e gehalte zilveren taartvorkjes met parelrand, J.M. van Kempen en Zn. ...[more]
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeljtes met gravé decor van meanderrand, meesterteken:
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeljtes met gravé decor van meanderrand, meesterteken: P.C. Burghoorn, Schoonhoven, 19e eeuw ...[more]
Serie van acht 2e gehalte zilveren theelepeltjes met waaiermotief ...[more]
2e gehalte zilveren art deco couvert, renaissance stijl roomlepel, Djokja en filigrain schaaltje,
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes met bijpassend suikerschepje en theeduim
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes met bijpassend suikerschepje en theeduim ...[more]
Nieuwe Testament met 14kt gouden slotje en Nieuwe Testament met 2e gehalte zilveren slotje ...[more]
Twaalf 3e gehalte vergulde zilveren theelepeltjes met getorste steel, eindigend in een vrouwenhoofd,
Twaalf 3e gehalte vergulde zilveren theelepeltjes met getorste steel, eindigend in een vrouwenhoofd, Duitsland, circa 1900 ...[more]
Vijf dessertmessen met stalen klingen en 2e gehalte zilveren handvatten ...[more]
2e gehalte zilveren theeduim, suikerschep en vleesvorkje met streepagaat stelen, botermesje en
2e gehalte zilveren theeduim, suikerschep en vleesvorkje met streepagaat stelen, botermesje en theezeefje ...[more]
1e gehalte zilveren slacouvert met houten heften ...[more]
2e gehalte zilveren theelepels, vingerdoekjesringen, kapotte blaker met glazen basement, etc.
2e gehalte zilveren theelepels, vingerdoekjesringen, kapotte blaker met glazen basement, etc. ...[more]
Set van twaalf 2e gehalte zilveren theelepels met waaierdecor in glazen doosje, Nederland, 1e
Set van twaalf 2e gehalte zilveren theelepels met waaierdecor in glazen doosje, Nederland, 1e helft 20e eeuw ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren zuurvorkjes met gravédecor, meesterteken: P. Schuur Schoonhoven, 19e
Twaalf 2e gehalte zilveren taartvorken, puntfilet, meesterteken: P. van Oostrom, Schoonhoven, 1926-
Vijf 2e gehalte zilveren theelepels met bloemsteel, meesterteken: H. Hooijkaas, Schoonhoven, circa
Vijf 2e gehalte zilveren theelepels met bloemsteel, meesterteken: H. Hooijkaas, Schoonhoven, circa 1930 ...[more]
2e gehalte zilveren taartschep met floraal gravédecor in foedraal, J.v. Os v.d. Abeelen, Schoonhoven
2e gehalte zilveren taartschep met floraal gravédecor in foedraal, J.v. Os v.d. Abeelen, Schoonhoven 1911 24 cm lang- ...[more]
2e gehalte zilveren dienschep met agaten heft, 1878 ...[more]
2e gehalte zilveren set met zes taartvorkjes en zes theelepeltjes, in origineel foedraal met
Twaalf zilveren mokkalepeltjes met floraal motief in origineel foedraal - gewicht 120 gram -
Twaalf zilveren mokkalepeltjes met floraal motief in origineel foedraal - gewicht 120 gram - ...[more]
2e gehalte zilveren servetbanden, olijflepels met gravédecor, asbakjes, etc. ...[more]
Zes dessertmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof,meesterteken: van Kempen & Begeer,
Zes dessertmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof,meesterteken: van Kempen & Begeer, 2009 ...[more]
Zes dessertmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof,meesterteken: van Kempen & Begeer, diverse jaren ...[more]
Zes dessertmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof,meesterteken: van Kempen & Begeer, 2010 ...[more]
Acht steakmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, diverse jaren ...[more]
Zes tafelmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof,meesterteken: van Kempen & Begeer,
Zes tafelmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof,meesterteken: van Kempen & Begeer, 2008/2009 ...[more]
Zes steakmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, 2010 -lichte gebruikssporen-
Zes steakmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, 2010 -lichte gebruikssporen- ...[more]
Zes fruitmesjes met 1e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, 2010 ...[more]
Acht tafelmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer,
Acht tafelmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, diverse jaren ...[more]
Zes dessertmessen met 1e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, meesterteken: van Kempen &
Zes dessertmessen met 1e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 2007 ...[more]
Twee komkommerlepels met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, kleine 2e gehalte zilveren
2e gehalte zilveren petit-four schep met gegraveerde randen langs het blad, meesterteken: J.M. van
2e gehalte zilveren petit-four schep met gegraveerde randen langs het blad, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1907 ...[more]
Vier 1e gehalte zilveren taartvorken en twee theelepels, Haags lof, daarbij: 2e gehalte zilveren
Odeurflacon met 2e gehalte zilveren dop, naaldenkoker en zes diverse koffielepeltjes ...[more]
2e gehalte zilveren botermesje met parelrand, meesterteken: Weduwe Adrianus Pz. Kuijlenburg, 1901
2e gehalte zilveren botermesje met parelrand, meesterteken: Weduwe Adrianus Pz. Kuijlenburg, 1901 ...[more]
Serie van elf 2e gehalte zilveren koffielepeltjes met parelrand, meesterteken: J. M. van Kempen en
Serie van elf 2e gehalte zilveren koffielepeltjes met parelrand, meesterteken: J. M. van Kempen en Zonen, Voorschoten, 1896 ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren strooilepels met gravédecor, midden 19e eeuw -reparaties aan één lepel-
Twee 2e gehalte zilveren strooilepels met gravédecor, midden 19e eeuw -reparaties aan één lepel- ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren longdrinklepels met getorste steel, meesterteken: J. M. van Kempen en &
Paar 2e gehalte zilveren longdrinklepels met getorste steel, meesterteken: J. M. van Kempen en & Zonen, Voorschoten, 1918 ...[more]
1e gehalte zilveren mosterdpotje, Birmingham, circa 1930 -binnenglas ontbreekt-, vaasje met twee
2e gehalte zilveren strooilepel, Haags lof en sauslepel met gravédecor, meesterteken: J.M. van
2e gehalte zilveren strooilepel, Haags lof en sauslepel met gravédecor, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1889 ...[more]
Serie van negen 2e gehalte zilveren koffielepeltjes met getorste steel en gravé decor, 1916,
Zes tafelmessen en zes dessertmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, 1961 ...[more]
2e gehalte zilveren theezeef met oud-Hollands decor, theezeef puntfilet, vleesvorkje puntfilet en
2e gehalte zilveren theezeef met oud-Hollands decor, theezeef puntfilet, vleesvorkje puntfilet en oestervork ...[more]
2e gehalte zilveren dienlepel met gravédecor op de steel, sierlepel met ooievaar aan het uiteinde
Zeven fruitmesjes met 3e gehalte zilveren handvatten met parelranden, Duitsland ...[more]
2e gehalte zilveren klontjestangen, suikerschep met oud-Hollands decor en kinderschuifje, ajour,
2e gehalte zilveren theelepels waaronder met Zeeuwse knoop ...[more]