- Category,
6 items
Politiehelm, lichtgewicht, gemarkeerd 'Fonson', met Brusselse helmplaat, in nette staat ...[more]
Lot 4286
Gala-vest politie Adjunct Commissaris Brussel, voorzien van ketting met vijf miniatuurmedailles,
4286Gala-vest politie Adjunct Commissaris Brussel, voorzien van ketting met vijf miniatuurmedailles,
Gala-vest politie Adjunct Commissaris Brussel, voorzien van ketting met vijf miniatuurmedailles, zeer fraai geheel ...[more]
Lot 4288
Galatenue commissaris, bestaande uit wollen broek met zilveren bies, smoking hemd met schade aan
4288Galatenue commissaris, bestaande uit wollen broek met zilveren bies, smoking hemd met schade aan
Drie sets schouderstukken, met enige gebreken, leuke opknappers ...[more]
Lot paradekoorden, met schade, enige pennen nog aanwezig, interessant ...[more]
Steek commissaris, met keurig binnenwerk ...[more]