Remove filter- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (4)
Remove filter- Collectables (4)
- Category,
4 items
Lot 61
Cobra - Richard Smeets (1955),' Pasar Malam', acryl op papier, gesigneerd en gedateerd '89 - 50 x 40
Cobra - Richard Smeets (1955),' Pasar Malam', acryl op papier, gesigneerd en gedateerd '89 - 50 x 40 cm - - aangekocht Jaski 1991 - ...[more]
Willem Eickelberg (1845-1920), winterlandschap, gemengde techniek, niet gesigneerd -lichte beschadigingen in het papier, 63 x 64- ...[more]
Grote verzameling etsen, zeefdrukken, etc. ...[more]
Lot 251
Verzameling ingelijste kopergravures, etsen, staalgravures, etc., veel topografie, 18e/20e eeuw,
Verzameling ingelijste kopergravures, etsen, staalgravures, etc., veel topografie, 18e/20e eeuw, daarbij: ingelijst tegeltje, 18e eeuw ...[more]