- Archeology (1)
- Busts and Statues (1)
- Curiosa (5)
- Ethnografie (1)
- Furniture, mirrors (1)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (2)
- Militaria: Awards, Medals (1)
- Militaria: Books, documents (1)
- Militaria: Lots, collections (1)
- Militaria: Swords, daggers (3)
- Porcelain, Pottery (1)
- Schmuck und Objekte Gold (2)
- Silver (2)
- Silver, Jewellery (3)
- Tin, Copper, Bronze (1)
- Weights, measuring cups and various (1)
Remove filter- Russian Works of Art (29)
- Category,
Cornelia Maria Sinia (1878-1961), huisje in duinlandschap, marouflé, gesigneerd r.o. -18 x 24-
Cornelia Maria Sinia (1878-1961), huisje in duinlandschap, marouflé, gesigneerd r.o. -18 x 24- ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), vier diverse schilderijen, afkomstig uit atelier ...[more]
Vier artefarcten waaronder twee olielampjes ...[more]
Vier diverse oude Javaanse krissen ...[more]
Vier-delig basaltware kinder rouwserviesje bestaande uit: theepot, melkkannetje, suikerpot en
Vier-delig basaltware kinder rouwserviesje bestaande uit: theepot, melkkannetje, suikerpot en spoelkom, 19e eeuw ...[more]
Twee messing kruit/hagelmaatjes
Twee messing kruit/hagelmaatjes ...[more]
Vijf oude brilletjes waarvan vier in brillenkoker ...[more]
Schildpad belijmde theekist op vier bolpootjes, midden 19e eeuw ...[more]
Diverse goederen waaronder sluitgewichtje, verguld wandapplique, porseleinen poppen, Russische
Diverse goederen waaronder sluitgewichtje, verguld wandapplique, porseleinen poppen, Russische lakdoosjes, koperwerk, etc. ...[more]
12-armige messing dubbele bolkroon, circa 1900 - L. 72 cm - ...[more]
Engelse brievenweger, messing op houten basement, ca. 1900 ...[more]
Drie messing tafelkandelaars, eerste helft 19e eeuw ...[more]
Bronzen beeld: 'La Danseuse Espagnole', naar Dégas -37 cm hoog- ...[more]
Gefacetteerde Soester spiegel in eiken lijst -81 cm hoog- ...[more]
Diverse aandelen, certificaten en Russische obligaties, waarbij Iwangorod-Dombrowa Eisenbahn
Diverse aandelen, certificaten en Russische obligaties, waarbij Iwangorod-Dombrowa Eisenbahn Gesellschaft, alsmede enig divers10 ...[more]
Paar 14kt geelgouden manchetknopen gedecoreerd met lichtblauw peinture emaille en gezet met
18kt geelgouden kruishanger gedecoreerd met blauw emaille, gezet met een carré geslepen saffier
Vier 2e gehalte zilveren breinaaldhouders aan zilveren kettingen ...[more]
Vier 2e gehalte zilveren tasbeugels, 20e eeuw ...[more]
Vier zilveren portemoneetjes, diverse gehaltes ...[more]
Drie 2e gehalte zilveren sardinevorkjes, kaasschepje, botermesje en olijflepel, alle Haags lof,
Drie 2e gehalte zilveren sardinevorkjes, kaasschepje, botermesje en olijflepel, alle Haags lof, diverse meesters, circa 1930 ...[more]
Begin 19e eeuw, kavel bestaande uit drie sabels, tweemaal No.2 en eenmaal briquet ...[more]
Wandelsabel model 1912, voorzien van sabelkwast, kling gemarkeerd 'Yzerhouwer' 'C.E.' (Carl
Begin 19e eeuw, kavel bestaande uit drie stuks 'sabre briquet', leuke opknappers ...[more]
WOI en WOII, lot boeken waarbij complete serie 'Der Weltkrieg in seiner Rauhen Wirklichkeit' en
WOII, Mutterkreuz in Silber, in originele doos ...[more]
Lot bestaande uit vier helmen, voornamelijk Britse makelij, waarbij tropenhelm en tweemaal MKII,
Lot bestaande uit vier helmen, voornamelijk Britse makelij, waarbij tropenhelm en tweemaal MKII, in diverse condities ...[more]