- Category,
4 items
Herman Heijenbrock (1871-1949), scheepswerf aan kade, pastel, niet gesigneerd -72 x 100 cm- ...[more]
Lot 136
Franse School: portret van Maurice Quentin Delatour naar Jean Baptist Perronneau, pastel - 40 x 29
Franse School: portret van Maurice Quentin Delatour naar Jean Baptist Perronneau, pastel - 40 x 29 cm - ...[more]
Lot 153
Marianne van Hest (1956), moderne compositie, pastel, gesigneerd en gedateerd '92 - 39 x 54 cm -
Marianne van Hest (1956), moderne compositie, pastel, gesigneerd en gedateerd '92 - 39 x 54 cm - ...[more]
Lot 212
Anton Pieck )1895-1987) "Plezierjacht in de 17e eeuw, Veere 1917", ets in sanguine, gesigneerd r.
212Anton Pieck )1895-1987) "Plezierjacht in de 17e eeuw, Veere 1917", ets in sanguine, gesigneerd r.
Anton Pieck )1895-1987) "Plezierjacht in de 17e eeuw, Veere 1917", ets in sanguine, gesigneerd r.o. - 19 x 19,5 cm- ...[more]