- Category,
Maurille Prévost (1922), Franse straatscène, olieverf op doek, gesigneerd -20,5 x 25 ...[more]
Drie Chinese wanddecoraties
Drie Chinese wanddecoraties ...[more]
Hans Gritter (1942), schilder en model, gemengde techniek op karton, gesigneerd R.B. -20 x 25 cm-
Hans Gritter (1942), schilder en model, gemengde techniek op karton, gesigneerd R.B. -20 x 25 cm- ...[more]
Hans van Draanen ( 1931-1987) "twee slakken ontmoeten elkaar", ets, gesigneerd en gedateerd 1969 -
Hans van Draanen ( 1931-1987) "twee slakken ontmoeten elkaar", ets, gesigneerd en gedateerd 1969 - 20 x 11,5 cm- ...[more]
Handgekleurde kopergravure: Haarlem, Lodovico Cuicciardini, uitgave Christoffel Plantijn, Antwerpen,
Handgekleurde kopergravure: Haarlem, Lodovico Cuicciardini, uitgave Christoffel Plantijn, Antwerpen, 1582 - 25 x 34 cm - ...[more]
14kt gouden knoopspeld met Chinees karakter en bijouterieën ...[more]
Herenpolshorloge, Indus, aan bruine lederen band, fragment van een 14kt gouden damespolshorloge,
Chinese balustervormige Celadon vaas, 19e eeuw -27 cm hoog, restauratie aan bovenrand- ...[more]
Chinees porseleinen zouthouder met floraal Imari decor, Qianlong periode -8,2 cm doorsnede, randschilfers- ...[more]
Chinees porseleinen vaasje met resten van schelpaangroei, afkomstig van de Ca Mau Cargo, ca.
Chinees porseleinen vaasje met resten van schelpaangroei, afkomstig van de Ca Mau Cargo, ca. 1725 - chips en haarlijnen - ...[more]
Paar Chinees porseleinen diepe borden met decor van hoffiguren, Kangxi periode -22 cm, beide met
Paar Chinees porseleinen diepe borden met decor van hoffiguren, Kangxi periode -22 cm, beide met randschilfers- ...[more]
Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor van pioenrozen, 18e eeuw -restauraties en randbeschadigingen- ...[more]
Chinees porseleinen kom met floraal Imari decor, Qianlong periode -14,5 cm doorsnede, chips,
Chinees porseleinen kom met floraal Imari decor, Qianlong periode -14,5 cm doorsnede, chips, haarlijn en randschilfers- ...[more]
Paar Chinees porseleinen zoutvaatjes met blauw-wit floraal decor, Qianlong -één gerestaureerd-
Paar Chinees porseleinen zoutvaatjes met blauw-wit floraal decor, Qianlong -één gerestaureerd- ...[more]
Chinees porseleinen kom met landschapsdecor, de binnenzijde voorzien van een florale rand en
Paar Chinese kwarts snijstukken op gestoken houten basementen: tempelleeuwen, midden 20e eeuw -
Paar Chinese kwarts snijstukken op gestoken houten basementen: tempelleeuwen, midden 20e eeuw -kleine chipjes aan de poot- ...[more]
Paar Chinees porseleinen bordjes met gecontourneerde rand en blauw-wit decor van twee vrouwen in een
Vijf-delig chinees porseleinen café au lait kaststelletje met floraal decor in cartouches, Kangxi
Zes Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor van pijnboom en bloem in tuin, Qianlong, einde
Negendelig Chinees porseleinen hors d'oeuvrestel met polychroom decor van bloemen en vogels, het
Paar Japans porseleinen bordjes met Imari decor, Japan, 19e eeuw, daarbij: Chinees porseleinen
Chinees en Japans porselein, stapeldoosjes, kommetjes, etc. -defecten- ...[more]
Chinees porseleinen botervloot met blauw-wit floraal decor, 18e eeuw -14,5 cm breed- ...[more]
Chinees porseleinen vaas met polychroom beschilderd decor en schrifttekens, 20e eeuw -33 cm-
Chinees porseleinen vaas met polychroom beschilderd decor en schrifttekens, 20e eeuw -33 cm- ...[more]
Chinees porseleinen bord, twee schotels en kom op schotel, Qianlong ...[more]
Rose Chinese porseleinen vaas met polychroom bloemdecor op gestoken rozenhouten basement, circa 1900
Chinees huisaltaartje -hoogte 33,5 cm- ...[more]
Chinees lakkastje met koperen beslag en drie laatjes -hoogte 17 cm- ...[more]
Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor van bloemen en antiquiteiten op celadon fond, 19e
Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor van bloemen en antiquiteiten op celadon fond, 19e eeuw -57 cm- ...[more]
Divers Chinees en Japans porselein, 19e/20e eeuw ...[more]
Chinees en Japans porselein, etc. ...[more]
Yixing trekpotje met reliëfdecor van druivenranken, 17e eeuw, beschildering van latere datum - H.
Yixing trekpotje met reliëfdecor van druivenranken, 17e eeuw, beschildering van latere datum - H. 11,5 cm - ...[more]
Chinees porseleinen bord met decor van bloemenmand waaromheen chrysanten en bloesemtakken, Qianlong,
Chinees porseleinen bord met decor van bloemenmand waaromheen chrysanten en bloesemtakken, Qianlong, laat 18e eeuw - Diam. 27,5 cm - ...[more]
Chinees porseleinen bord met floraal decor in cartouches, voorzien van dubbele servetrand, Kangxi
Chinees porseleinen bordje, paar kommetjes, twee schoteltjes en drie monstervaasjes, Kangxi periode en later - diverse kwaliteiten - ...[more]
Serie van vier Chinees porseleinen borden met gecontourneerde rand, centraal een decor van een
Chinees porseleinen bord met decor van bloemenmand, Kangxi gemerkt, 19e eeuw, daarbij: Chinees
Chinees porseleinen bordje met decor van balspelende 'zotjes', 19e eeuw, circa 1800 en Chinees
Chinees porseleinen bordje met blauw-wit landschapsdecor, ca. 1800 -20,5 cm, haarlijn- ...[more]
Paar balustervormige porseleinen famille verte dekselvazen met foraal decor, Kangxi gemerkt,
Serie van drie Chinees porseleinen schoteltjes met 'leaping carp' decor, Ming, Sawankhalok, 15e/
Chinees en Indonesisch houtsnijwerk: beelden, doosjes, etc., daarbij: polychroom oost-Europees
Chinees en Indonesisch houtsnijwerk: beelden, doosjes, etc., daarbij: polychroom oost-Europees gestoken houten beeldje ...[more]
Chinees porseleinen bord voorzien van geschulpte rand, centraal een pioenroos waaromheen florale
Gestoken ivoren beeldje van een hofdame op rozenhouten voet, China, 19e eeuw -24 cm- ...[more]
Paar Chinees porseleinen borden met decor van paradijsvogels en hoffiguren, Kanton, 19e eeuw
Paar Chinees porseleinen borden met decor van paradijsvogels en hoffiguren, Kanton, 19e eeuw ...[more]
Celadon schoteltje en bolvaasje met floraal decor, Ming, Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw en
Gestoken benen blaaspijp in de vorm van een draak, met diverse spijltjes, China, 20e eeuw - L. 95 cm
Gestoken benen blaaspijp in de vorm van een draak, met diverse spijltjes, China, 20e eeuw - L. 95 cm - ...[more]
Paar Chinees porseleinen schoteltjes, Qianlong, schoteltje met met decor van hertje, bronzen
Paar Chinees porseleinen schoteltjes, Qianlong, schoteltje met met decor van hertje, bronzen vaasje met cloisonné en rozenhouten voetje ...[more]
Pompoenvormig Yixing trekpotje voorzien van Chinese karakters en greep in de vorm van Fo hondje - H.
Pompoenvormig Yixing trekpotje voorzien van Chinese karakters en greep in de vorm van Fo hondje - H. 9 cm - ...[more]
Yixing trekpotje gedecoreerd met draken - H. 12 cm - ...[more]
Polychroom Chinees porseleinen beeld van een Boeddha met kind -defecten- ...[more]
Chinees porseleinen schoteltje met gecontourneerde rand, centraal een visser waaromheen vakverdeling
Paar Chinees porseleinen capucijner schoteltjes met floraal decor, afkomstig van de Ca Mau cargo,
Paar Chinees porseleinen capucijner schoteltjes met floraal decor, afkomstig van de Ca Mau cargo, circa 1730 - Diam. 11 cm - ...[more]
Paar Chinees porseleinen capucijner schoteltjes met floraaL decor, afkomstig van de Ca Mau cargo,
Paar Chinees porseleinen schoteltjes met decor van vissers, afkomstig van de Ca Mau cargo, circa
Serie van vier Chinees porseleinen schoteltjes met decor van geleerde en leerling in landschapo,
Chinees porseleinen schotel en kom met 'Starburst' decor, afkomstig van de Diana cargo, circa 1816 -