- Books, documents (6)
- Comics (2)
- Curiosa (23)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (4)
- Glas, Kristall (1)
- Militaria: Awards, Medals (1)
- Militaria: Books, documents (1)
- Militaria: Miscellaneous (1)
- Militaria: Rifles, pistols (2)
- Militaria: Swords, daggers (1)
- Münzen, Medaillen (1)
- Porcelain, Pottery (11)
- Postkarten, Fotos (1)
- Schmuck Sonstiges (11)
- Schmuck und Objekte Gold (58)
- Silver (4)
- Silver- and goldplated objects (8)
- Silver, Jewellery (13)
- Smokeables (1)
- Tin, Copper, Bronze (1)
- Toys and Games (1)
Remove filter- Collectables (154)
- Category,
Cobra - Richard Smeets (1955),' Pasar Malam', acryl op papier, gesigneerd en gedateerd '89 - 50 x 40
Cobra - Richard Smeets (1955),' Pasar Malam', acryl op papier, gesigneerd en gedateerd '89 - 50 x 40 cm - - aangekocht Jaski 1991 - ...[more]
Willem Eickelberg (1845-1920), winterlandschap, gemengde techniek, niet gesigneerd -lichte beschadigingen in het papier, 63 x 64- ...[more]
Grote verzameling etsen, zeefdrukken, etc. ...[more]
Verzameling ingelijste kopergravures, etsen, staalgravures, etc., veel topografie, 18e/20e eeuw,
Verzameling ingelijste kopergravures, etsen, staalgravures, etc., veel topografie, 18e/20e eeuw, daarbij: ingelijst tegeltje, 18e eeuw ...[more]
Zeer groot lot oude ansichtkaarten, genre, topografisch, etc., veel vooroorlogs ...[more]
Etiketten en bescheiden betreffende scheepvaartmaatschappijen, Rotterdamsche Lloyd, Holland-Afrika
Verzameling Nederlandse facturen, Nederlandsche Overzee Trustmaatschappij, boekdrukkerijen, bouwmaterialen, etc., grotendeels voor 1950 ...[more]
Bescheiden betrekking hebbende op de Firma G. Kolff & Co., drukker, uitgever en boekhandelaar te
Twee albums met circa 600 gemeentewapens in gemengde techniek 12,4 x 10,1 cm., aquarel en gouache,
Cahiers met genealogische en heraldische registers ...[more]
Provo literatuur, pamfletten, tijdschriften, oproepen, etc., jaren '60 ...[more]
TinTin: Au Pays de L'or Noir, 1e druk 1950, On a marché sur la lune, herdruk 1958, De Sigaren van de
Zeer uitgereid lot strips, circa 950 stuks, waaronder, Trigië, Storm, De Rode Ridder, MAD, Rick
Bijouterieën, 3e gehalte zilveren sigarettenkoker, verzilverde theelepels, etc. ...[more]
Bijouterieën, oud poederdoosje, zakhorloge, popje, etc. ...[more]
Kruishangers, scapulieren, etc.
Kruishangers, scapulieren, etc. ...[more]
Bijouterieën, sieradendoosjes, etc. ...[more]
Sieraden, bijouterieën, etc.
Sieraden, bijouterieën, etc. ...[more]
Sieraden en bijouterieën, waaronder BWGG, etc. ...[more]
Diverse sieraden en bijouterieën, waaronder zilver, etc. ...[more]
Bijouterieën, pillendoosje, etc.
Bijouterieën, pillendoosje, etc. ...[more]
Bijouterieën, horloges, etc.
Bijouterieën, horloges, etc. ...[more]
Vestzakhorloges, bijouterieën, etc. ...[more]
Drie porseleinen sierborden en één porseleinen vaas, Jungerhans Rotterdam, etc. ...[more]
Divers aardewerk waaronder twee nachtspiegels, Makkum, Regout, Zaalberg, etc. ...[more]
Porseleinen beeld: 'Belgian Blue Bull', Border Fine Arts -11,5 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Belgian Blue Cow', Border Fine Arts, in originele doos -11 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Holstein Friesian Calf', Border Fine Arts, in originele doos -8 cm hoog-
Porseleinen beeld: 'Holstein Friesian Calf', Border Fine Arts, in originele doos -8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Aberdeen Angus Calf', Border Fine Arts, in originele doos -8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Belgian Blue Calf', Border Fine Arts, in originele doos -8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Aberdeen Angus Cow', Border Fine Arts, in originele doos -11,5 cm hoog-
Porseleinen beeld: 'Aberdeen Angus Cow', Border Fine Arts, in originele doos -11,5 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: 'Aberdeen Angus Bull', Border Fine Arts, in originele doos -10 cm hoog- ...[more]
Divers glaswerk, windlichten, robijnrood überfang glazen karaf, vaas, etc., 19e/20e eeuw ...[more]
Lot van zeven diverse decoratieve aanstekers, waarbij Ronson, werking niet getest ...[more]
Verzilverde bestekdelen, etc.
Verzilverde bestekdelen, etc. ...[more]
Divers verzilverd, schalen, bestekdelen, etc. ...[more]
Verzilverde klontjestang, poederdozen, vulpotloodje, bestekdelen, etc. ...[more]
Verzilverde bestekdelen, strooibus, kapset, etc. ...[more]
Verzilverde onderzetter, theelepels, taartvorken, bakjes, etc. ...[more]
Theelepels, taartvorken, etc., grotendeels verzilverd ...[more]
Antieke messen, waaronder Bastet, verzilverde kan, schaaltjes, etc. ...[more]
Kavel diverse verzilverde voorwerpen waaronder 3 sets Gero theelepeltjes in foedraal, Art Deco
Rozenkransen, diverse materialen, hout, parelmoer, etc. ...[more]
Aardewerk Christusbeeldje, 15e eeuw, "winterhulpspeldje', WO II, doublé zakhorloge, etc. ...[more]
Bronzen penning, 1e gehalte zilveren broche: Jeroen Krabbé, bakelieten doosje, etc. ...[more]
Zakdoek, uitgebracht ter gelegenheid van de uitreis Amsterdam-Batavia van de Pelikaan, K.L.M.
Houten ledematen, eerste kwart 20e eeuw, schelpen, etc. ...[more]
Twee verzilverde flesopeners, metalen figuurtjes, twee speelgoedpistooltjes, etc. ...[more]
Drie plexiglazen stolpjes op zwart gebeitst houten basement ...[more]
Miniaturen en beeldjes in diverse materialen, etc. ...[more]
Messing tafelklokje, brilletjes in etui, fotolijstjes, Zenith aansteker in doosje, muntmanchetknopen, bijbeltjes, etc. ...[more]
Javaans koperen vaas, oude ansichtkaarten, houtsnijwerk, verzilverde bestekdelen, gestoken benen
Javaans koperen vaas, oude ansichtkaarten, houtsnijwerk, verzilverde bestekdelen, gestoken benen hoorns, etc. ...[more]
Nikkelen thee- koffieservies, divers verzilverd, doosje Nederlands muntgeld, sigarettenkokers,
Nikkelen thee- koffieservies, divers verzilverd, doosje Nederlands muntgeld, sigarettenkokers, sigarenkoker, etc. ...[more]
Ingelijste schilderijtjes, fotolijsten, etc. ...[more]
Grote verzameling koperwerk, gietijzer, etc. ...[more]
Vijf aardewerk bordjes "Timor", veilinghamer, schaakspellen, Duits gezangenboek, zakhorlogehouders, etc. ...[more]
Twee koperen tulbandvormen, puddingvorm, etc., 19e eeuw ...[more]