Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

154 items 154 items
No Image
(3 day sale)
room

(3 day sale)

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

  • Category,
  • Creator / Brand
154 items
Per Page

Willem Eickelberg (1845-1920), winterlandschap, gemengde techniek, niet gesigneerd -lichte beschadigingen in het papier, 63 x 64- ...[more]

Verzameling ingelijste kopergravures, etsen, staalgravures, etc., veel topografie, 18e/20e eeuw, daarbij: ingelijst tegeltje, 18e eeuw ...[more]

Verzameling Nederlandse facturen, Nederlandsche Overzee Trustmaatschappij, boekdrukkerijen, bouwmaterialen, etc., grotendeels voor 1950 ...[more]

Messing tafelklokje, brilletjes in etui, fotolijstjes, Zenith aansteker in doosje, muntmanchetknopen, bijbeltjes, etc. ...[more]