Twee Engelse meetapparaatjes van messing, gemaakt naar oude modellen ...[more]
Engelse bankierweegschaal, op driepoot en geornamenteerd, waarschijnlijk 19e eeuw, geheel intact -H.
Engelse bankierweegschaal, op driepoot en geornamenteerd, waarschijnlijk 19e eeuw, geheel intact -H. 64 cm.- ...[more]
Engelse brievenweger, messing op houten basement, ca. 1900 ...[more]
Franse brievenweger op houten statiefje, met gewichten en houten lade (H.13 cm.) ...[more]
Engelse brievenweger, vervaardigd uit koper met messing wijzerplaat, ca. 1900, 'Sylvesters Patent' (H. 18 cm.) ...[more]
Engelse brievenweger, Salter's, ca. 1900 (H. 18 cm.) ...[more]
Engelse pakketweger, ca. 1900 (H. ca. 14 cm.) ...[more]
Set van 9 tinnen Duitse maatbekers, ca. 1920, met keuren, van 0,01 t/m 2 liter (grootste ca. 25 cm.)
Set van 9 tinnen Duitse maatbekers, ca. 1920, met keuren, van 0,01 t/m 2 liter (grootste ca. 25 cm.) ...[more]
Tinnen maatbeker voor 2 liter, waarschijnlijk Franse makelij, vrij modern (hoogte ca. 26 cm.),
Houten opbergkist 'Kontrol Normale' met standaardmaten, incompleet maar wel met de 4 grootste
Lot met 2 oude curieuze Engelse (bank)gewichten van elk 5,6 kilo, met inscriptie betreffende 50
Lot oude gewichten, voornamelijk ijzer ...[more]
Twee kistjes met gewichten, Duitsland en Frankrijk, circa. 1900 ...[more]
Set Bell-gewichten (klokgewichten) van 28 pond t/m 2 ons, totaal 9 stuks ...[more]
Mahoniehouten kist voor maten, met plaatje met inscriptie 'London Borough of Greenwich', zonder
Mahoniehouten kist voor maten, met plaatje met inscriptie 'London Borough of Greenwich', zonder inhoud (57 x 41 x 15 cm.) ...[more]
Sluitgewicht, in complete staat
Sluitgewicht, in complete staat ...[more]