Remove filter- Silver, Jewellery (168)
- Metalware (54)
- Coins (45)
- Jewellery (26)
- Collectables (13)
- Vintage Fashion (7)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (6)
- Russian Works of Art (3)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (2)
- Sculpture (2)
- Watercolours (2)
- Ceramics (1)
- Clocks (1)
- Fine Art & Antiques (1)
- Furniture (1)
- Glassware (1)
- Musical Instruments & Memorabilia (1)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (1)
- Watches & Watch accessories (1)
Twee 2e gehalte zilveren signetten aan jasseronketting ...[more]
Twee vergulde 1e gehalte zilveren hangers/houders , Moneda ...[more]
2e gehalte zilveren sieradenset bestaande uit een collier, ring en oorstekers gezet met kralen van
3e gehalte zilveren horlogeketting aan gevlochten strengen, met bewerkte tussenstukken, circa 1900
3e gehalte zilveren horlogeketting aan gevlochten strengen, met bewerkte tussenstukken, circa 1900 ...[more]
2e gehalte zilveren gesp met BWGG zilveren knopen bezet ...[more]
Bloedkoralen ketting met eerste gehalte zilveren slot, gewicht circa 14 gram - lengte 48 cm -
Bloedkoralen ketting met eerste gehalte zilveren slot, gewicht circa 14 gram - lengte 48 cm - ...[more]
Gestileerde druppelvormige 1e gehalte zilveren hanger, jaren '70 ...[more]
1e gehalte zilveren stijve armband, meesterteken: edelsmid Bob Maase, Zaltbommel, 1989 ...[more]
1e gehalte stijve armband, Wichonson, jaren '70 ...[more]
2e gehalte zilveren schakelketting, de groot formaat schakels afwisselend in de vorm van een
Bloedkoralen collier aan 1e gehalte zilveren slot bezet met zirkonia - lengte 68 cm, gewicht 12 gram
Bloedkoralen collier aan 1e gehalte zilveren slot bezet met zirkonia - lengte 68 cm, gewicht 12 gram - ...[more]
Onyx medaillon, de voorzijde gezet met roosgeslepen diamant in zilveren zetting, de achterzijde
1e gehalte zilveren broche gezet met een cabochon geslepen azuriet in Art Nouveau stijl -malachiet -
1e gehalte zilveren broche gezet met een cabochon geslepen azuriet in Art Nouveau stijl -malachiet - afmeting 5,5 x 3,5 cm - ...[more]
1e gehalte zilveren horlogeketting, met herdenkingsmunt en twee signetten, ketting Birmingham 1912 -
1e gehalte zilveren horlogeketting, met herdenkingsmunt en twee signetten, ketting Birmingham 1912 - lengte 35 cm - ...[more]
Twee 2e zilveren colliers waarvan één met bloedkoraal ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren kruishangers met cabochon geslepen bloedkoralen ...[more]
Gedeeltelijk geëmailleerde 1e gehalte zilveren broche in de vorm van een sprinkhaan met een balletje
2e gehalte zilveren oorijzer, Nederlandse klederdracht, 19e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren ring met floraal piëtra dura decor - chipje aan de rand - ...[more]
Drie 1e gehalte zilveren broches, daarbij; onedele hanger gezet met cabochon glasstenenen, onedel
Drie 1e gehalte zilveren broches, daarbij; onedele hanger gezet met cabochon glasstenenen, onedel collier en broche ...[more]
1e gehalte zilveren broche gezet met een cabochon geslepen barnsteen in Art Nouveau stijl - afmeting
1e gehalte zilveren broche gezet met een cabochon geslepen barnsteen in Art Nouveau stijl - afmeting 5 x 4 cm - ...[more]
2e gehalte zilveren boekenslot en 2e gehalte zilveren schortengesp, 19e eeuw ...[more]
Drie 2e gehalte zilveren gespen met Zeeuwse knopen, daarbij: een zilveren broche met filigrain en
Drie 2e gehalte zilveren gespen met Zeeuwse knopen, daarbij: een zilveren broche met filigrain en Zeeuwse knopen ...[more]
1e gehalte zilveren gesp, Arts and Crafts, London, 1908, daarbij; zilveren gesp ...[more]
2e gehalte zilveren horlogeketting met signetten, negentiende eeuws, daarbij; twee horlogekettingen,
Cultivé zoetwater parelcollier aan 1e gehalte zilveren slot, in origineel foedraal - 42 cm -
Cultivé zoetwater parelcollier aan 1e gehalte zilveren slot, in origineel foedraal - 42 cm - ...[more]
Twee zilveren vergulde sieraden: slavenarmband en zonnecollier ...[more]
1e gehalte zilveren set, bestaande uit een collier en armband met gevlochten schakels, deels verguld
1e gehalte zilveren hanger met parelmoer - L. 7 cm - ...[more]
1e gehalte zilveren collier met gourmetschakel waaraan drie hangers met amethist, aventurijn en
1e gehalte zilveren hanger met daarin een Utrechtse Zilveren Rijder/Dukaton uit 1711, afkomstig
2e gehalte zilveren knopen, hangertje en uiteinde van pijpenwroeter in de vorm van een paardje,
2e gehalte zilveren knopen, hangertje en uiteinde van pijpenwroeter in de vorm van een paardje, 18e/19e eeuw -één knoop defect- ...[more]
Bloedkoralen collier, de kralen afgewisseld met zilveren ringetjes, aan tweede gehalte zilveren slot
1e gehalte zilveren broche, tevens als hanger te dragen, in de vorm van een ballerina, Birmingham
1e gehalte zilveren ring, gezet met een ovaal geslepen saffier - ringmaat 55 mm - ...[more]
Zilveren gesparmband en drie paar zilveren manchetknopen, daarbij; twee onedele polshorloges
Zilveren gesparmband en drie paar zilveren manchetknopen, daarbij; twee onedele polshorloges ...[more]
Vierstrengs 2e gehalte zilveren armband aan met bloedkoraal bezet slot en opengewerkte armband met
Vierstrengs 2e gehalte zilveren armband aan met bloedkoraal bezet slot en opengewerkte armband met bloedkoralen cabochons ...[more]
1e gehalte zilveren staafvormige hanger met ovaal en drie bolletjes, jaren '70 ...[more]
2e gehalte zilveren gesp, 19e eeuw
2e gehalte zilveren gesp, 19e eeuw ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren gespen, 19e eeuw ...[more]
Bloedkoralen collier aan verguld zilveren bolslot, kralen circa 9 mm - 68 gram, lengte 53 cm
Bloedkoralen collier aan verguld zilveren bolslot, kralen circa 9 mm - 68 gram, lengte 53 cm ...[more]
1e gehalte zilveren collier gezet met talloze zirkonia's in chatonzetting - lengte 44 cm - ...[more]
Drie antieke zilveren sieraden, twee hangers en een ring, alle gezet met oudslijpsel of roosgeslepen
Drie antieke zilveren sieraden, twee hangers en een ring, alle gezet met oudslijpsel of roosgeslepen diamant - ring doorgeknipt - ...[more]
Vierstrengs jade armband met 2e gehalte zilveren slot, gezet met een ovaal cabochon geslepen jade,
Tweestrengs cultivé roze parelcollier aan 1e gehalte zilveren slot gezet met markasiet - defect,
Tweestrengs cultivé roze parelcollier aan 1e gehalte zilveren slot gezet met markasiet - defect, lengte 42 cm - ...[more]
2e gehalte zilveren gesp, meesterteken: Bernardus Roessingh, Zutphen, 1787-1811 ...[more]
Zilveren armband gezet met 41 oudslijpsel diamanten in pavézetting - 2.2 mm breed, omtrek 18 cm -
Zilveren armband gezet met 41 oudslijpsel diamanten in pavézetting - 2.2 mm breed, omtrek 18 cm - ...[more]
Zilveren broche met gouden achterzijde, gezet met diverse roosgeslepen diamanten in gesloten
Vierstrengs 2e gehalte zilveren châtelaine met rijkbewerkt tussenstuk en twee signetten, onduidelijk
Vierstrengs 2e gehalte zilveren châtelaine met rijkbewerkt tussenstuk en twee signetten, onduidelijk meesterteken, Amsterdam, 18e eeuw ...[more]
Vierstrengs 2e gehalte zilveren châtelaine met tussenstuk en twee signetten, meesterteken: J.
Vierstrengs 2e gehalte zilveren châtelaine met tussenstuk en twee signetten, meesterteken: J. Kooiman, Schoonhoven, 1837-1853 ...[more]
1e gehalte zilveren hanger gezet met een ovaal cabochon geslepen rozenkwarts, Niels Erik From -
1e gehalte zilveren spangarmband, David Andersen, daarbij; hamergeslagen zilveren spangarmband
1e gehalte zilveren spangarmband, David Andersen, daarbij; hamergeslagen zilveren spangarmband ...[more]
2e gehalte zilveren hanger, Amsterdamse School, gezet met een rond cabochon geslepen carneool aan
Zilveren schakelarmband afwisselend gezet met ajour schakels en cabochon geslepen bloedkoralen, -
Tot broche vermaakt 2e gehalte zilveren broekstuk met decor van het Nederlandse wapen en de
1e gehalte zilveren stijve klemarmband, Ti Sento ...[more]
2e gehalte zilveren filigrain armband, voorzien van ovalen lakwerk bloemdecoraties - lengte 17 cm -
2e gehalte zilveren filigrain armband, voorzien van ovalen lakwerk bloemdecoraties - lengte 17 cm - ...[more]