KNIL, kepie lagere officier Artillerie, maker 'C. Fens, Rotterdam', binnenwerk heeft wat schade en
KNIL, kepie lagere officier Artillerie, maker 'C. Fens, Rotterdam', binnenwerk heeft wat schade en sporen van ouderdom ...[more]
Australische aanmaak tropenbaret, maat 6 3/4, gedateerd 1944, in mintstaat ...[more]
WOII, Milsco KNIL helm, met gat in nekflap en binnenwerk, kinriempje aan een zijde gebroken,
Canadese battledres, gemarkeerd 'Toronto 1947', doorgebruikt door Nederlandse troepen, gestempeld '
Lot van drie BD-model jasjes, diverse stempelingen, waarbij MVO en BD ...[more]
Lot van twee BD werkjasjes en eenmaal Airtex shirt, DKG gestempeld ...[more]
Overjas, gedateerd 1941, voorzien van Nederlandse knopen en mouwleeuw ...[more]
Overjas, Britse overjas, oorlogs gedateerd 1943, doorgebruikt door Nederlands Leger, met Je
Motorbroek ten behoeve van motorordonnansen, leder nog soepel, in nette staat, bezichtiging
Motorbroek ten behoeve van motorordonnansen, leder nog soepel, in nette staat, bezichtiging aanbevolen ...[more]
Zwartlederen motorbroek, gemarkeerd 'DKG, 1949', ten behoeve van motorordonnansen, leder nog soepel,
Zwartlederen motorbroek, gemarkeerd 'DKG, 1949', ten behoeve van motorordonnansen, leder nog soepel, dient bekeken te worden ...[more]
KNIL, circa 1946, lot van zeven onafgeknipte emblemen Palmboom divisie, curieus ...[more]
Periode 1945-1950, set van twee mouwschildjes van het 423e Bataljon Infanterie, verschillende
Periode 1945-1950, set van twee mouwschildjes van het 423e Bataljon Infanterie, verschillende maten en uitvoeringen ...[more]
Lotje KNIL/Indië bestaande uit diverse emblemen, mouwschild Oorlogsvrijwilliger, reunië KST-Wing
Lotje KNIL/Indië bestaande uit diverse emblemen, mouwschild Oorlogsvrijwilliger, reunië KST-Wing en meer ...[more]
Circa 1910, geschilderd wervingsdoek, vermoedelijk latere aanmaak, bezichtiging aanbevolen ...[more]
Britse jungle kaartentas, gedateerd 1945, in gebruikte doch nette staat, alle drukknopjes aanwezig, draagkoord mist ...[more]
USMC camo poncho, zoals gedragen door Nederlandse troepen in Nederlands-Indië, enige gebruiksschade,
Dankbetuiging van de Nederlands Troepen-Commandant Noord-Sumatra, gedateerd 15 Februari 1950
Dankbetuiging van de Nederlands Troepen-Commandant Noord-Sumatra, gedateerd 15 Februari 1950 ...[more]
Zeer interessant lot met perscommunique's en dagrapporten van de Dienst voor Legercontacten te
Kader Commando Luchtvaarttroepen, door Gerard Dijkers, gedateerd 1948, circa 31x41 cm ...[more]