Japans porseleinen zeepbakje met bamboe decor en erotische voorstelling onder lekbakje, 20e eeuw -
Japans porseleinen zeepbakje met bamboe decor en erotische voorstelling onder lekbakje, 20e eeuw - L. 13 cm - ...[more]
Chinese balustervormige Celadon vaas, 19e eeuw -27 cm hoog, restauratie aan bovenrand- ...[more]
Chinees porseleinen zouthouder met floraal Imari decor, Qianlong periode -8,2 cm doorsnede, randschilfers- ...[more]
Chinees porseleinen vaasje met resten van schelpaangroei, afkomstig van de Ca Mau Cargo, ca.
Chinees porseleinen vaasje met resten van schelpaangroei, afkomstig van de Ca Mau Cargo, ca. 1725 - chips en haarlijnen - ...[more]
Paar Chinees porseleinen diepe borden met decor van hoffiguren, Kangxi periode -22 cm, beide met
Paar Chinees porseleinen diepe borden met decor van hoffiguren, Kangxi periode -22 cm, beide met randschilfers- ...[more]
Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor van pioenrozen, 18e eeuw -restauraties en randbeschadigingen- ...[more]
Chinees porseleinen kom met floraal Imari decor, Qianlong periode -14,5 cm doorsnede, chips,
Chinees porseleinen kom met floraal Imari decor, Qianlong periode -14,5 cm doorsnede, chips, haarlijn en randschilfers- ...[more]
Paar Chinees porseleinen zoutvaatjes met blauw-wit floraal decor, Qianlong -één gerestaureerd-
Paar Chinees porseleinen zoutvaatjes met blauw-wit floraal decor, Qianlong -één gerestaureerd- ...[more]
Chinees porseleinen kom met landschapsdecor, de binnenzijde voorzien van een florale rand en
Terracotta beeld van vrouwelijke bediende, mogelijk Tang Dynastie, Hoogte 34 cm ...[more]
Paar Chinese kwarts snijstukken op gestoken houten basementen: tempelleeuwen, midden 20e eeuw -
Paar Chinese kwarts snijstukken op gestoken houten basementen: tempelleeuwen, midden 20e eeuw -kleine chipjes aan de poot- ...[more]
Twee ovale aardewerk plaquettes, met decor van een man met bijl en vogels, Perzië 19e eeuw, -38 x 29
Twee ovale aardewerk plaquettes, met decor van een man met bijl en vogels, Perzië 19e eeuw, -38 x 29 cm. En 28,5 x 20,5 cm.- ...[more]
Schildpad sigarenkoker met verguld decor van een adelaar in landschap, eesrte kwart 20e eeuw
Schildpad sigarenkoker met verguld decor van een adelaar in landschap, eesrte kwart 20e eeuw ...[more]
Paar Chinees porseleinen bordjes met gecontourneerde rand en blauw-wit decor van twee vrouwen in een
Vijf-delig chinees porseleinen café au lait kaststelletje met floraal decor in cartouches, Kangxi
Zes Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor van pijnboom en bloem in tuin, Qianlong, einde
Satsuma dekseldoosje met honingraatdecor, gemerkt -h. 5,5 cm., diam. 9,5 cm.chip rand deksel-,
Negendelig Chinees porseleinen hors d'oeuvrestel met polychroom decor van bloemen en vogels, het
Zes Amsterdams bont schoteltjes met gecontourneerde rand, 18e eeuw -diam. 10 cm., lichte defectjes-
Zes Amsterdams bont schoteltjes met gecontourneerde rand, 18e eeuw -diam. 10 cm., lichte defectjes- ...[more]
Paar Japans porseleinen bordjes met Imari decor, Japan, 19e eeuw, daarbij: Chinees porseleinen
Chinees en Japans porselein, stapeldoosjes, kommetjes, etc. -defecten- ...[more]
Gestoken vruchtenhouten Boeddahbeeld, spekstenen kandelaren in de vorm van tempelleeuwen, etc.
Gestoken vruchtenhouten Boeddahbeeld, spekstenen kandelaren in de vorm van tempelleeuwen, etc. ...[more]
Chinees porseleinen botervloot met blauw-wit floraal decor, 18e eeuw -14,5 cm breed- ...[more]
Gestoken ivoren maskertje, Japan, circa 1880 ...[more]
Champlevé balustervaas met twee oren, Japan, ca. 1900 -h. 24 cm- ...[more]
Gestoken mahonie documentenkist met koperen beslag, India, ca. 1900 -66 x 34 x 37 cm- ...[more]
Chinees porseleinen vaas met polychroom beschilderd decor en schrifttekens, 20e eeuw -33 cm-
Chinees porseleinen vaas met polychroom beschilderd decor en schrifttekens, 20e eeuw -33 cm- ...[more]
Verzameling Indisch koperwerk
Verzameling Indisch koperwerk ...[more]
Chinees porseleinen bord, twee schotels en kom op schotel, Qianlong ...[more]
Twee cloisonné-, één glazen- en twee porseleinen odeurflacons, China, 20e eeuw -één stopje ontbreekt- ...[more]
Rose Chinese porseleinen vaas met polychroom bloemdecor op gestoken rozenhouten basement, circa 1900
Chinees huisaltaartje -hoogte 33,5 cm- ...[more]
Chinees lakkastje met koperen beslag en drie laatjes -hoogte 17 cm- ...[more]
Drie diverse gestoken djatti krisheften, Bali ...[more]
Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor van bloemen en antiquiteiten op celadon fond, 19e
Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor van bloemen en antiquiteiten op celadon fond, 19e eeuw -57 cm- ...[more]
Paar Japans porseleinen vazen met Kutani decor van bloemen en vogels, ca. 1900 -33,5 cm, chip-
Paar Japans porseleinen vazen met Kutani decor van bloemen en vogels, ca. 1900 -33,5 cm, chip- ...[more]
Divers Chinees en Japans porselein, 19e/20e eeuw ...[more]
Chinees en Japans porselein, etc. ...[more]
Yixing trekpotje met reliëfdecor van druivenranken, 17e eeuw, beschildering van latere datum - H.
Yixing trekpotje met reliëfdecor van druivenranken, 17e eeuw, beschildering van latere datum - H. 11,5 cm - ...[more]
Chinees porseleinen bord met decor van bloemenmand waaromheen chrysanten en bloesemtakken, Qianlong,
Chinees porseleinen bord met decor van bloemenmand waaromheen chrysanten en bloesemtakken, Qianlong, laat 18e eeuw - Diam. 27,5 cm - ...[more]
Chinees porseleinen bord met floraal decor in cartouches, voorzien van dubbele servetrand, Kangxi
Chinees porseleinen bordje, paar kommetjes, twee schoteltjes en drie monstervaasjes, Kangxi periode en later - diverse kwaliteiten - ...[more]
Serie van vier Chinees porseleinen borden met gecontourneerde rand, centraal een decor van een
Javaanse messing cache-pot met geciseleerd decor, eerste helft 20e eeuw -h. 22 cm.- ...[more]
Hangende bronzen olielamp, India
Hangende bronzen olielamp, India ...[more]
Chinees porseleinen bord met decor van bloemenmand, Kangxi gemerkt, 19e eeuw, daarbij: Chinees
Gestoken ivoren okimono: man op golven met bal in zijn handen en kleine draak op zijn hoofd,
Gestoken ivoren okimono: man op golven met bal in zijn handen en kleine draak op zijn hoofd, Japan, 19e eeuw ...[more]
Cloisonné vaas met decor van figuren, China - H. 30 cm - ...[more]
Chinees porseleinen bordje met decor van balspelende 'zotjes', 19e eeuw, circa 1800 en Chinees
Chinees porseleinen bordje met blauw-wit landschapsdecor, ca. 1800 -20,5 cm, haarlijn- ...[more]
Paar balustervormige porseleinen famille verte dekselvazen met foraal decor, Kangxi gemerkt,
Glazen snuifflesje met aan de binnenzijde geschilderde voorstelling van spelende kinderen en
Glazen snuifflesje met aan de binnenzijde geschilderde voorstelling van spelende kinderen en voorzien van jade stopje - L. 8 cm - ...[more]
Agaten snijwerk met voorstelling van een Qilin zittend op een perzik - L. 10 cm - ...[more]
Serie van drie Chinees porseleinen schoteltjes met 'leaping carp' decor, Ming, Sawankhalok, 15e/
Drie Balinese gestoken houten bruidsbeelden ...[more]
Deels zijden en geborduurde ceintuur bezet met verzilverde bloemknoppen, China, 19e eeuw - met
Deels zijden en geborduurde ceintuur bezet met verzilverde bloemknoppen, China, 19e eeuw - met herstellingen - ...[more]