Remove filter- Archeology (6)
Remove filter- Ethnographica & Tribal Art (6)
- Category,
6 items
Lot 685
Vijf stuks blauw/grijs aardewerk, voornamelijk misbaksels, 13e/14e eeuw - diverse kwaliteiten
Vijf stuks blauw/grijs aardewerk, voornamelijk misbaksels, 13e/14e eeuw - diverse kwaliteiten ...[more]
Twee aardewerk 'Jacoba' kannetjes, 15e eeuw - H. 23 cm - - beide gerestaureerd - ...[more]
Een ketting gemaakt van vnl. carneoolkralen, opnieuw geregen, wellicht 1500-5000 jaar oud, vindplaats Mali/Niger, Sahara ...[more]
Lot 705
Een ketting gemaakt van kwartskralen, opnieuw geregen, wellicht 2000-2500 jaar oud, vindplaats
Een ketting gemaakt van kwartskralen, opnieuw geregen, wellicht 2000-2500 jaar oud, vindplaats Mali/Niger, Sahara ...[more]
Diverse bodemvondsten waaronder Romeins ...[more]
Lot 730
A curious bronze applique, God's head (?) with Phrygian cap, probably Armenia / Mesopotamia (
A curious bronze applique, God's head (?) with Phrygian cap, probably Armenia / Mesopotamia (height 7 cm.) ...[more]