Lot van tien, deels perzische tapijtjes, waaronder Shiraz, Bochara en Beloudch ...[more]
Johannes Josseaud (1880-1935), Herengracht/Leidsche gracht, gesigneerd - 35 x 47,5 cm - ...[more]
Perzisch tapijtje - 87 x 45 cm -
Perzisch tapijtje - 87 x 45 cm - ...[more]
Zijden sjaaltje, gemerkt: Givency Nouvelle Boutique, jaren '70, sjaal gemerkt: J.S. Germain,
Twee Ikat doeken, Sulawesi en Sumba - 260 x 85 cm en 350 x 125 cm - - één met scheur -, daarbij:
Twee Ikat doeken, Sulawesi en Sumba - 260 x 85 cm en 350 x 125 cm - - één met scheur -, daarbij: Paisley doek - beschadigd - ...[more]
Shiraz loper - 400 x 95 cm -
Shiraz loper - 400 x 95 cm - ...[more]
Ikat, mogelijk uit Sabu - 175 x 90 cm - ...[more]
Ikat met aan weerszijde gestreepte banen -210 x 170 cm - ...[more]
Twee Ikat doeken, met aan weerszijde gestreepte banen - 270 x 170 - - één ikat hersteld - ...[more]
Twee fijngeweven doeken, Toba Batak, Noord-Sumatra - 210 x 110 en 150 x 110 cm - ...[more]
Drie geweven doeken met verticale banen en glaspailletten - twee met beschadigingen - kleinste
Drie geweven doeken met verticale banen en glaspailletten - twee met beschadigingen - kleinste maat 130 x 60 cm - ...[more]
Gewoven Indische doek met florale motieven, verticale banen en glaspailletten - 115 x 130 -
Gewoven Indische doek met florale motieven, verticale banen en glaspailletten - 115 x 130 - ...[more]
Gewoven en geborduurde Zuid-Oost aziatische doek met glaspailletten - 115 x 125 cm - ...[more]