Remove filter- Porcelain, Pottery (205)
- Ceramics (138)
- Metalware (37)
- Collectables (11)
- Coins (3)
- Models, Toys, Dolls & Games (3)
- Chinese Works of Art (2)
- Vintage Fashion (2)
- Bank notes (1)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (1)
- Ethnographica & Tribal Art (1)
- Glassware (1)
- Kitchenalia (1)
- Maps (1)
- Musical Instruments & Memorabilia (1)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (1)
- Russian Works of Art (1)
Aardewerk kannetje met blauw-wit waterlandschapdecor, gesigneerd Emile Gallé, circa 1890 -glazuurbeschadigingen, h. 15 cm.- ...[more]
35-delig porseleinen serviesgedeelte: ontbijt-, diner- en soepborden, koffiekan en dienschalen,
Aardewerk wandbord met polychroom floraal decor, Tichelaar, Makkum -diam. 35 cm.- ...[more]
Petrus Regout, Maastricht, aardewerk wandbord met blauw-wit decor: "Uw huis Vriend!! De Joodse
Petrus Regout, Maastricht, aardewerk wandbord met blauw-wit decor: "Uw huis Vriend!! De Joodse invalide, 14 december 1925". ...[more]
Bruin geglazuurd aardewerk spreukenbord "Welkom Binnen", gemerkt Willem Coenraad Brouwer en gedateerd februari 1908 -diam. Ca. 29 cm.- ...[more]
Twaalf taartvorkjes en twee dessertvorkjes met blauw-wit porseleinen pistoolheften, Zwiebelmuster,
Serie van twintig porseleinen messenleggers met blauw-wit Saksisch decor, Rauenstein, circa 1900
Serie van twintig porseleinen messenleggers met blauw-wit Saksisch decor, Rauenstein, circa 1900 ...[more]
Delfts aardewerk schoentje, Johannes van Lokhorst, De Porceleyne Clauw, 2e kwart 18e eeuw -12,8 cm
Delfts aardewerk schoentje, Johannes van Lokhorst, De Porceleyne Clauw, 2e kwart 18e eeuw -12,8 cm lang- gerestaureerd ...[more]
Divers aardewerk waaronder Rosenthal, Mobach, Studio Fris, etc. ...[more]
Driedelig polychroom porseleinen kaststel, adres: A. Jungerhans, daarbij: porseleinen cachepot met
Terracotta haardtegel met decor van twee staande leeuwen, treeft, schaal en Delfts blauw bord met
Polychroom aardewerk herdershond met lusterglazuur, Bequet, Quaregnon, circa 1930 -h. 37,5, l. 41
Polychroom aardewerk herdershond met lusterglazuur, Bequet, Quaregnon, circa 1930 -h. 37,5, l. 41 cm.- ...[more]
Porseleinen beeld: danseresje, Lladro -30 cm-, daarbij: twee porseleinen vazen met polychroom
Porseleinen beeld: danseresje, Lladro -30 cm-, daarbij: twee porseleinen vazen met polychroom decor -39 en 17 cm- ...[more]
Divers porselein waaronder veel mokkakopjes, Rosenthal, etc. ...[more]
Vier porseleinen wandborden met blauw-wit decor: 'Al woedt de storm ook nog zo fel, toch brengt
Vier porseleinen herdenkingsborden Koninklijke Familie met blauw-wit decor: verloving prins Bernhard
Porseleinen herdenkingsbord met blauw-wit decor: 'De vrede bewaard! 29/30 sept. 1938, Soli Deo
Porseleinen wandbord met blauw-wit decor ter gelegenheid van de Londen-Melbourne Race in oktober
Drie porseleinen sierborden en één porseleinen vaas, Jungerhans Rotterdam, etc. ...[more]
Uitgebreid porseleinen serviesgedeelte, Rosenthal, Duitsland ...[more]
Delfts blauwe kastvazen, daarbij: twee aardewerk voorraadpotten, Petrus Regout, Maastricht ...[more]
Platelen vaas met floraal decor -30 cm- ...[more]
Delfts aardewerk schotel met chinoiseriedecor, gemerkt: L, 18e eeuw - Diam. 34,5 cm - -haarlijn en
Delfts aardewerk schotel met chinoiseriedecor, gemerkt: L, 18e eeuw - Diam. 34,5 cm - -haarlijn en randschilfers - ...[more]
Krat met diverse steengoed schenkkannen, bierpullen en dekselpotten, 19e/20e eeuw ...[more]
Twee kratten met diverse Keulse potten en kruiken, 19e /20e eeuw ...[more]
Negen-delig kinderserviesje, gemerkt: Wedgwood, bestaande uit: twee sauskommen op onderschotels,
12-delig kinderserviesje, gemerkt: Petrus Regout, bestaande uit: drie dekschalen, groenteschaal
Vier-delig basaltware kinder rouwserviesje bestaande uit: theepot, melkkannetje, suikerpot en
Vier-delig basaltware kinder rouwserviesje bestaande uit: theepot, melkkannetje, suikerpot en spoelkom, 19e eeuw ...[more]
Polychroom gedecoreerd aardewerk schaal met polychroom decor van bloemen, vlinders en vogels,
Polychroom gedecoreerd aardewerk schaal met polychroom decor van bloemen, vlinders en vogels, gemerkt: Sarreguemines, - Diam. 36 cm - ...[more]
Delfts aardewerk vaasje met polychroom Perzisch decor, gemerkt: De Porceleyne Fles, Delft, circa
Delfts aardewerk vaasje met polychroom Perzisch decor, gemerkt: De Porceleyne Fles, Delft, circa 1910 - H. 17,5 cm - ...[more]
Delfts aardewerk vaas met chinoiserie decor, gemerkt: De Porceleyne Fles, Delft, ontwerp: J.B.J. van
Delfts aardewerk vaas met chinoiserie decor, gemerkt: De Porceleyne Fles, Delft, ontwerp: J.B.J. van der Horst, anno 1899 - H. 41 cm - ...[more]
Delfts aardewerk wandbord, De Porceleyne Fles, Delft, anno 1968 - Diam. 41,5 cm - ...[more]
Aardewerk schaaltje en twee wandbordjes, De Porceleyne Fles, Delft ...[more]
Paar majolica kandelaars met messing monturen, daarbij porseleinen vaasje vermaakt tot kandelaar met
Aardewerk vaas met twee oren, decor Corel, Plateelbakkerij Schoonhoven -ca 33 cm- ...[more]
Zes-pas tegeltableau naar het straatje van Johannes Vermeer - 46 x 30 cm - ...[more]
Groengeaderde aardewerk vaas, gesigneerd Robert Picaud, Vallauris, jaren '50/'60 -h. ca. 33 cm.-
Groengeaderde aardewerk vaas, gesigneerd Robert Picaud, Vallauris, jaren '50/'60 -h. ca. 33 cm.- ...[more]
Driedelig porseleinen kaststel met blauw-wit floraal decor, de Porceleyne Fles, Delft, 1951 -h.
Driedelig porseleinen kaststel met blauw-wit floraal decor, de Porceleyne Fles, Delft, 1951 -h. dekselvaas 32 cm.- ...[more]
Steengoed kruikje met zoutglazuur, Raeren, 16e/17e eeuw - H. 13,5 cm - - chip - ...[more]
Zeven diverse steengoed beugelflessen en kruikjes, 19e eeuw - diverse kwaliteiten - ...[more]
Twee steengoed jeneverkruiken waarvan één met opschrift: JvD Zamelen, Westerwald, 19e eeuw - H. 34
Twee steengoed jeneverkruiken waarvan één met opschrift: JvD Zamelen, Westerwald, 19e eeuw - H. 34 en 39 cm - ...[more]
Vier diverse gemberpotten waaronder met turkoois glazuur, China, 18e eeuw en later ...[more]
Geglazuurd aardewerk vat met ingekerfd decor, riet omwonden, Dogon Mali - H. 44 cm - ...[more]
Drie jeneverkruiken waarvan twee met geglazuurde hals en greep, 19e eeuw - H. 28, 32 en 45 cm -
Drie jeneverkruiken waarvan twee met geglazuurde hals en greep, 19e eeuw - H. 28, 32 en 45 cm - ...[more]
Lot diverse bodemvondsten waaronder, Keuls aardewerk, Siegburg kan, Ming porseleinen fragment,
Polychroom gedecoreerd Delfts aardewerk beeldje voorstellende een papegaai, naar 18e eeuws voorbeeld
Polychroom gedecoreerd Delfts aardewerk beeldje voorstellende een papegaai, naar 18e eeuws voorbeeld - H. 18 cm - ...[more]
Porseleinen sculptuur van een vrouw met mof, gesigneerd: Constantrin Holzer-Defanti voor, Rosenthal,
14-delig porseleinen serviesgedeelte, Herend ...[more]
Paar porseleinen cassolettes in classisistische stijl, Wenen, 20e eeuw -ca. 30 cm hoog, één dekselknop gerestaureerd- ...[more]
Paar porseleinen bloemenvaasjes met beschilderd floraal decor, Vieux Bruxelles, 2e helft 20e eeuw -
Paar porseleinen bloemenvaasjes met beschilderd floraal decor, Vieux Bruxelles, 2e helft 20e eeuw -19 cm hoog- ...[more]
Porseleinen schaal met gecontourneerde rand, versierd met korenbloemdecor en gehoogd met goud,
Plateel schenkkan, decor: Isphaham, ontwerp: W.J. Rozendaal, uitvoering: Sphinx, Maastricht en
Plateel schenkkan, decor: Isphaham, ontwerp: W.J. Rozendaal, uitvoering: Sphinx, Maastricht en gedateerd 1927 - H. 17 cm - ...[more]
Porseleinen bordje met beschilderd polychroom floraal decor en gehoogd met goud, gemerkt: Sèvres ,
Porseleinen bordje met beschilderd polychroom floraal decor en gehoogd met goud, gemerkt: Sèvres , midden 19e eeuw - Diam. 24 cm - ...[more]
Plateel amfoor met floraal decor, gemerkt: Gouda Regina, circa 1920 - H. 29 cm - ...[more]
Steengoed Keulse noppenkan met tinnen klep, 20e eeuw ...[more]
Drie aardewerk vazen en één schenkkan, Mobach, Utrecht ...[more]
Divers aardewerk waaronder twee nachtspiegels, Makkum, Regout, Zaalberg, etc. ...[more]
Aardewerk kruik, deels beschilderd met roestbruine verf, mogelijk Pre-Columbiaans - H 27 cm -
Aardewerk kruik, deels beschilderd met roestbruine verf, mogelijk Pre-Columbiaans - H 27 cm - ...[more]