Circa 1900, kwartiermuts Artillerie, binnenzijde gestempeld 'MW' (Magazijn Woerden), 1883, met
Circa 1900, kwartiermuts Rijdende Artillerie, zweetband en voering mogelijk vervangen, verder in
Circa 1900, kwartiermuts Rijdende Artillerie, zweetband en voering mogelijk vervangen, verder in nette staat ...[more]
Circa 1900, veldmuts onderofficier rood, in zeer nette staat ...[more]
Circa 1900, veldmuts onderofficier Marechaussee, in fraaie staat, zweetband iets los, zeldzaam
Circa 1900, veldmuts onderofficier Marechaussee, in fraaie staat, zweetband iets los, zeldzaam ...[more]
Circa 1900, veldmuts (stalmuts), vermoedelijk 1890/1891, lichte motschade, doch gezien de leeftijd
Circa 1900, veldmuts (stalmuts), vermoedelijk 1890/1891, lichte motschade, doch gezien de leeftijd in redelijke staat ...[more]
Pré WOI, pet model 1912, voorzien van nummer 7, blauwe bies, zweetband ontbreekt ...[more]
Steek, mogelijk buitenlandse hofhouding of oude theateraanmaak, enige schade ...[more]
Circa 1900, twee politiehelmen, Rijkswapen en Utrecht, met diverse herstellingen, binnenwerken
Circa 1900, twee politiehelmen, Rijkswapen en Utrecht, met diverse herstellingen, binnenwerken missen, leuke restauratieprojecten ...[more]
M16 helm, in doorleefde staat, restanten van Rode Kruis zichtbaar, binnenwerk grotendeels vergaan,
M16 helm, in doorleefde staat, restanten van Rode Kruis zichtbaar, binnenwerk grotendeels vergaan, niettemin zeldzaam stuk ...[more]
M16 helm, gedeelte later zwart overgeschilderd, kinriempje gebroken, binnenwerk in nette staat
M16 helm, gedeelte later zwart overgeschilderd, kinriempje gebroken, binnenwerk in nette staat ...[more]
Circa 1900, kavel bestaande uit circa 15 stuks kokardes ...[more]
Kinderkostuumpje Zouave, enige motgaatjes, fraai stuk ...[more]
Tweemaal tuniek officier, enige schade, leuke opknappers ...[more]
Wollen broek, gele bies, Jagers
Wollen broek, gele bies, Jagers ...[more]
Donkerblauwe rijbroek, met rode bies langs de zakken, geheel in nette staat, dient gezien te worden,
Donkerblauwe rijbroek, met rode bies langs de zakken, geheel in nette staat, dient gezien te worden, interessant stuk ...[more]
Twee setjes epauletten (klaverbladen) voor schutterij muzikant ...[more]
Circa 1900, klaroen, met inscriptie 'Koninklijke Nederlandsche Fabriek van Muziek-instrumenten, M.
Circa 1900, handboeien, gemerkt '185', compleet met originele schroef sleutel, gemerkt '182',
Circa 1900, handboeien, gemerkt '185', compleet met originele schroef sleutel, gemerkt '182', enige roestvorming doch in werkende staat ...[more]
Circa 1880-WOI, sabelriem voor Marine-officieren, zilverkleurige koppelplaat voorzien van Rijkswapen
Hoed Garde Civique, Jagers te Voet, in zeer fraaie staat, gemarkeerd 'Francois Brandt fils, Anvers'
Hoed Garde Civique, Jagers te Voet, in zeer fraaie staat, gemarkeerd 'Francois Brandt fils, Anvers' ...[more]
Hoed Garde Civique, enigszins gedeukt ...[more]
Sjako kleine tenue Artillerie, Garde Civique, maker 'J. Verborgh', kinketting en pompon ontbreken
Sjako kleine tenue Artillerie, Garde Civique, maker 'J. Verborgh', kinketting en pompon ontbreken ...[more]
Sjako kleine tenue Artillerie, Garde Civique, pompon en kinketting ontbreken, in enigszins geleefde staat ...[more]
Sjako kleine tenue, geen binnenwerk aanwezig ...[more]
Steek commissaris politie, periode 1839-1935, in nette staat ...[more]
Pré 1914, kepie, binnenwerk aanwezig, leuke opknapper ...[more]
Kepie, onbekend model, met makersmarkering, 'Chapellerie Militaire, J.Blondel Successeurs, Bruxelles' ...[more]
Kepie politie Commissaris, periode Albert I, in zeer fraaie staat ...[more]
Kepie commissaris, periode Albert I, binnenwerk gemarkeerd 'Fonson, Brussel', klein gaatje bovenop, verder in zeer fraaie toestand ...[more]
Helm politie Adjunct Commissaris Opziener, periode Leopold II circa 1890-1900, in fraaie staat,
Helm politie Adjunct Commissaris Opziener, periode Leopold II circa 1890-1900, in fraaie staat, zeldzaam ...[more]
Helm politie, periode Leopold II circa 1900, in fraaie staat ...[more]
Helm, vermoedelijk gemeentepolitie, regio/stad ons onbekend, interessant object ...[more]
Helm politie Antwerpen agent, 1898-1942, fraai geheel, binnenwerk en makersnaam aanwezig, kinriem
Helm politie Antwerpen hoofdagent, 1898-1942, binnenwerk aanwezig, kinriem aanwezig doch fragiel,
Helm politie Antwerpen hoofdagent, 1898-1942, binnenwerk aanwezig, kinriem aanwezig doch fragiel, mooi exemplaar ...[more]
Helm politie Antwerpen hoofdagent, 1898-1942, binnenwerk aanwezig, kinriem vervangen, ventilatieringtjes aan bovenzijde kam missend ...[more]
Helm politie Antwerpen Adjunct Commissaris, 1898-1942, binnenwerk en kinriem aanwezig, zeer fraai
Helm politie Antwerpen Adjunct Commissaris, 1898-1942, binnenwerk en kinriem aanwezig, zeer fraai exemplaar ...[more]
Helm politie Antwerpen Ruiterij, 1890-1932, diverse herstellingen en slijtage, sporen van restauratie, zeldzaam stuk ...[more]
Politie Adrian helm voorzien van logo politie 'Boom', binnenwerk ontbreekt, kinriem aanwezig
Politie Adrian helm voorzien van logo politie 'Boom', binnenwerk ontbreekt, kinriem aanwezig ...[more]
Lot van vijf M1915 Adrian helmen, met gebreken, waarvan eenmaal met binnenwerk, leuke opknappers
Lot van vijf M1915 Adrian helmen, met gebreken, waarvan eenmaal met binnenwerk, leuke opknappers ...[more]
Pré 1900, lot van twee sjako's, mogelijk theateraanmaak, samengesteld uit originele onderdelen,
Pré 1900, lot van twee sjako's, mogelijk theateraanmaak, samengesteld uit originele onderdelen, bekijken ...[more]
Lot van twee politiemutsen, Lagere Officier Garde Civique, niet reglementair model, floches missen
Lot van twee politiemutsen, Lagere Officier Garde Civique, niet reglementair model, floches missen ...[more]
Groot lot kleppen voor sjako's en kepies, goed te gebruiken voor restauratie ...[more]
Groot lot diverse kinkettingen, bezichtiging aanbevolen ...[more]
Groot lot van circa 30 diverse leeuwenkoppen voor sjako's ...[more]
Doosje met diverse emblemen, kokardes, stormbanden en meer ...[more]
Doosje divers metaalwerk ten behoeve van helmen, te gebruiken voor restauratie ...[more]
Kavel bestaande uit circa zes metalen granaatemblemen ten behoeve van berenmuts, waarbij gemerkt '
Kavel bestaande uit circa zes metalen granaatemblemen ten behoeve van berenmuts, waarbij gemerkt 'Fonson' ...[more]
Groot lot bestaande uit diverse kokardes en pompons, moet bekeken worden ...[more]
Lot van driemaal dolman Garde Civique, opknappers, leuke restauratie objecten ...[more]
Vest onbekend, mogelijk Koopvaardij of militair, knopen vermoedelijk vervangen ...[more]
Vest Ruiterij politie Antwerpen agent, circa 1895, enkele knopen verzet, witte katoenen rijbroek
Vest politie Antwerpen, circa 1895, enige slijtage ...[more]
Circa 1900, ambtsjas, voorzien van Albert I knopen, met fraai borduurwerk, met enige herstellingen, doch in nette staat ...[more]
Vest politie Antwerpen Adjunct Commissaris, 1898-1942, enige slijtage doch in fraaie staat ...[more]
Vest politie Antwerpen Adjunct Commissaris Opziener, 1898-1942, fraai geheel, zeldzaam ...[more]
Pré 1914, uitgaansvest, knopen ontbreken, voorzien van diverse stempelingen ...[more]