Steek en epauletten Marine officier, in kist, zilveren uitmonstering, in nieuwstaat, mogelijk
Steek en epauletten Marine officier, in kist, zilveren uitmonstering, in nieuwstaat, mogelijk naoorlogs, zeer fraai geheel ...[more]
Kepie Infanterie model 1928, maker 'Blomjous', kepie in nette conditie, met bijbehorende hoedendoos,
Kepie manschappen Artillerie, in zeer fraaie staat ...[more]
Kepie Marechaussee, gemaakt door 'Hassing, Amersfoort, maat 57/58', compleet en in keurige staat
Lot van drie M27 helmen, zwart geschilderd en voorzien van granaatje, mogelijk KNIL, naoorlogs
Lot van drie M27 helmen, zwart geschilderd en voorzien van granaatje, mogelijk KNIL, naoorlogs doorgebruikt ...[more]
Lot van vijf zwart geschilderde M27 helmen in nette staat ...[more]
M34 helm, binnenwerk aangepast, naoorlogs rode streep aan buitenzijde aangebracht ...[more]
M34 helm, helmplaat verwijderd, kale plek op zijkant, keurig binnenwerk, met stamnummer onder de
M34 helm, helmplaat verwijderd, kale plek op zijkant, keurig binnenwerk, met stamnummer onder de flap ...[more]
M34 helm, geproduceerd voor het Roemeense leger, kinbandje gebroken , binnenzijde voorzien van
Petband Nederlandsche Arbeidsdienst (NAD), zeldzaam en lastig te vinden stuk ...[more]
Voor 1940, pluim in koker, wit met afhangende haneveren, in nette staat ...[more]
Oranje bandsjerp en pluim van afhangende hanenveren, met vergulde tulp, in bijbehorende doosjes
Oranje bandsjerp en pluim van afhangende hanenveren, met vergulde tulp, in bijbehorende doosjes van uitgifte ...[more]
Lot bestaande uit circa 13 kokardes, diverse uitvoeringen, waarbij onderofficier en officier
Lot bestaande uit circa 13 kokardes, diverse uitvoeringen, waarbij onderofficier en officier ...[more]
Atilla Cavalerie, in redelijke staat
Atilla Cavalerie, in redelijke staat ...[more]
Atilla Cavalerie, knoop ontbreekt eenmaal, gedateerd 1934, in fraaie staat ...[more]
Ceremonieel tenue Artillerie, naamlabel op naam en gedateerd 1936, sterren ontbreken, doch in zeer
Ceremonieel tenue Artillerie, naamlabel op naam en gedateerd 1936, sterren ontbreken, doch in zeer fraaie staat ...[more]
Ceremonieel tenue Cavalerie, gedateerd 1930, op naam, in keurige staat ...[more]
Driemaal tenue ceremonieel, met mankementen en incompleet, leuke opknappers ...[more]
Ceremonieel tenue Kapitein, bijgevoegd Atilla Rode Huzaren ...[more]
Uniformjas zwart buitenmodel, Kapitein der Artillerie, in gedragen doch nette staat, binnenvoering
Uniformjas zwart buitenmodel, Majoor der Luchtdoelartillerie, in nette staat, enige gebruikssporen
Uniformjas zwart buitenmodel, Majoor der Luchtdoelartillerie, in nette staat, enige gebruikssporen ...[more]
Wollen overjas naar Amerikaans model voor Officieren, Korps Mariniers Opleiding in USA, voorzien van
Britse overjas, model 1940, maat 4, gemaakt Augustus 1942, voorzien van Nederlandse knopen. In
Britse overjas, model 1940, maat 4, gemaakt Augustus 1942, voorzien van Nederlandse knopen. In gedragen doch nette staat ...[more]
Lot bestaande uit twee Nederlandse uniformjasjes, voor theaterdoeleinden omgebouwd naar Duits WOII
Lot bestaande uit twee Nederlandse uniformjasjes, voor theaterdoeleinden omgebouwd naar Duits WOII ...[more]
Buitenmodel broek, voorzien van blauwe bies, in gebruikte doch nette staat ...[more]
Wollen manschappen broek, infanteriemodel, met lichte gebruikssporen, doch verder in nette staat.
Broek Officier der Infanterie, diverse herstellingen en scheur bij knie, bijgevoegd broek Officier
Set herinneringsboekensteunen, 'Den Vaderlant Chetrouwe 10-14- mei '40, 8-R I, Grebbe' ...[more]
Bakje diverse taillehaken, voor 1940
Bakje diverse taillehaken, voor 1940 ...[more]
Set van 18 stuks mouwleeuwen (Nederland), zoals gebruikt in het Nederlandse leger vanaf 1944
Set van 18 stuks mouwleeuwen (Nederland), zoals gebruikt in het Nederlandse leger vanaf 1944 ...[more]
Lot bestaande uit 14 stuks Mouwleeuwen, periode Engeland en Nederlands-Indië, verschillende
Lot bestaande uit 14 stuks Mouwleeuwen, periode Engeland en Nederlands-Indië, verschillende modellen, allen 'Nederland' ...[more]
Doosje met vijf sets rangonderscheidingstekens ...[more]
Opekta fles, afkomstig van het bedrijf van Otto Frank, geproduceerd toen de firma nog in Duitsland
Lot van 10 draagriemen ten behoeve van ransels, diverse stempelingen aanwezig waaronder 'Van der
Koppelriem met daaraan schede voor Hembrug bajonet en twee patroontasjes. Schede beschadigd aan
Cavalerie sabeldrager, mogelijk van voor WOII, geen markeringen zichtbaar, stiksel mogelijk
Brandblusser 'Saval Schuimblusscher', Amsterdam, gedateerd 1943, leuk decoratief stuk voor bij een
Brandblusser 'Saval Schuimblusscher', Amsterdam, gedateerd 1943, leuk decoratief stuk voor bij een verzameling ...[more]
Driemaal emailleschildje Luchtbescherming, namelijk 'Blok-ploeg, Geneesk-Dienst en Blok-Hoofd',
Lot van drie mouwbanden, waarbij tweemaal 'Oranje', stadswapen op band eenmaal aanwezig doch niet
Lot van drie mouwbanden, waarbij tweemaal 'Oranje', stadswapen op band eenmaal aanwezig doch niet leesbaar ...[more]
Armband 'Nederlandsche Spoorwegen', relatief zeldzame band in nette staat ...[more]
Klein lot bestaande uit drie diverse mouwbanden, waarbij Luchtbeschermingsdienst den Bosch en een
Mouwband Binnenlandse Strijdkrachten, gemarkeerd '59 Oranje', met onduidelijk leesbaar gemeentewapen
Mouwband Binnenlandse Strijdkrachten, gemarkeerd '59 Oranje', met onduidelijk leesbaar gemeentewapen ...[more]
Ringkraag, OKP (Officier Kazerne Piket), op achterzijde gemarkeerd 'Kon.-Begeer Voorschoten'.
Diverse NSB en Winterhulpspeldjes, tevens ring 'Goud om staal, NSB, 1940' ...[more]
Lot bestaande uit een beschadigde NSB langspeelplaat 'Zoo zingt de NSB, Voorwaarts, stormsoldaat' en
Lot bestaande uit een beschadigde NSB langspeelplaat 'Zoo zingt de NSB, Voorwaarts, stormsoldaat' en een Winterhulp collectebus ...[more]
Vaandeltje NSB (circa 57x15,5 cm), met diverse speldjes, waarbij tweemaal 'Hou en Trou, 5 jaar',
Twee ringen 'Goud om staal, NSB, 1940', verschillende groottes, in bijbehorend doosje, doosje
Verzameling van circa 22 stuks Winterhulp speldjes, zowel Nederlands als Duits, enkele naalden
Verzameling van circa 22 stuks Winterhulp speldjes, zowel Nederlands als Duits, enkele naalden missen ...[more]
Verzameling badges NSB, waarbij divers Landdag en Hagespraak en 'Marsch Amsterdam-Weesp, speldje
Lot Nederlandsche Arbeidsdienst, tweemaal medaille en speldje zonder pin ...[more]
Set van twee verschillende speldjes Nationale Jeugdstorm, pin eenmaal afgebroken ...[more]
Twee NSB speldjes, bestaande uit Leden draagteken en Vijfjarig Lidmaatschap met nummer 7733 op
Twee NSB speldjes, bestaande uit Leden draagteken en Vijfjarig Lidmaatschap met nummer 7733 op achterzijde, beiden in nette conditie ...[more]
Set van twee speldjes NSB Leden draagteken, licht verschillende uitvoeringen, pin eenmaal afgebroken, met wat gebruikssporen ...[more]
NSB/NSVO, twee draagtekens, namelijk 'Dienen en Volharden' en 'Het Hartvuur Heilig, Het Haardvuur
NSB/NSVO, twee draagtekens, namelijk 'Dienen en Volharden' en 'Het Hartvuur Heilig, Het Haardvuur Veilig', beiden in nette conditie ...[more]
NSB, lot bestaande uit Oranje-Blanje-Bleu manchetknoop en speldje, NSB papierklemmetje en NSVO