Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

33 items 33 items
No Image
(3 day sale)
room

Auction details

Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

(3 day sale)

Auction dates

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Auction house

Refine your search

Sale Section

Remove filter

Estimate

Filter by Price Range
to

Category

Filtered by:

  • Sale Section,
  • Creator / Brand
33 items
Per Page
  • List
  • Grid

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Mahonie naaitafel met rijk palissander interieur, de gedraaide en gecanneleerde poten verbonden door een regel, derde kwart 19e eeuw -stukje van d...

Mahonie schrijfkist met messing monturen, grepen aan de lade en intarsia in het binnenwerk, derde kwart 19e eeuw 16 x 37,5 x 23,5 cm.- ...[more]

Bijzettafeltje met rond blad rustend op drie-sprantpoot, voorzien van zwart -en goudlak chinoiserie decor, ingelegd met parelmoer, voorstellend ee...

Eiken archiefkast, met dubbele roffeldeur, waarachter diverse archieflades en voorzien van twee uittrekbare schrijfbladen, circa 1910, hoogte circ...

Ingelijst glas-in-loodraam met geschilderd alliantiewapen en inscriptie: 'De Heer Johan Pieter van der Venraede 1624', 19e/20e eeuw -115 x 70 cm- ...

Loading...Loading...