Notenhouten schildersezel in Louis Quinze-stijl, 19e eeuw -H. 215 cm- ...[more]
Driehoekig naaitafeltje met afgeschuinde hoeken, intarsia en speeldoos, op drie poten ...[more]
Twee lederen kinderstoeltjes, zwart en wit imitatieleder, Style Traders 888, Junior ...[more]
Set van vier stapelbare kunststof tafeltjes, Vico Magistretti voor Artemide Milaan, jaren '60
Set van vier stapelbare kunststof tafeltjes, Vico Magistretti voor Artemide Milaan, jaren '60 ...[more]
Mahonie kaarttafeltje met vilten blad op zwenkwieltjes, 1e helft 20e eeuw ...[more]
Drieslags vruchtenhouten kamerscherm -Hoogte 176 cm- ...[more]
Mahoniehouten handwerktafeltje met twee lades -Hoogte 56 cm- ...[more]
Driepaneels eikenhouten dekenkistje, -breed 124 cm- ...[more]
Grenenhouten ladenkastje -hoogte 80 cm- ...[more]
Eikenhouten gatelegtafel met zes vruchtenhouten stoelen ...[more]
Wandspiegel in vergulde pâte lijst -67 cm hoog- ...[more]
Gefacetteerde Soester spiegel in eiken lijst -81 cm hoog- ...[more]
Glas-in-lood hallamp -32 cm hoog-
Glas-in-lood hallamp -32 cm hoog- ...[more]
Eikenhouten ladenkastje met twee deurtjes -91 cm- ...[more]
Engels mahoniehouten kabinetje -H. 213 cm.- ...[more]
Schoorsteenspiegel in vergulde pâte lijst -H. 217 cm- ...[more]
Paar Chinese bijzettafels met natuurstenen blad ...[more]
Mahoniegefineerd bijzettafeltje met biesintarsia en bronzen beslag, Louis XVI-stijl ...[more]
Mahonie naaitafel met rijk palissander interieur, de gedraaide en gecanneleerde poten verbonden door
Mahonie schrijfkist met messing monturen, grepen aan de lade en intarsia in het binnenwerk, derde
Mahonie schrijfkist met messing monturen, grepen aan de lade en intarsia in het binnenwerk, derde kwart 19e eeuw 16 x 37,5 x 23,5 cm.- ...[more]
Geslepen penantspiegel in vergulde lijst met rocaille ornamenten, eerste kwart 20e eeuw -87 x 43
Geslepen penantspiegel in vergulde lijst met rocaille ornamenten, eerste kwart 20e eeuw -87 x 43 cm.- ...[more]
Mahonie bijzettafeltje met marqueterie, Zuid Europees -H. 42 cm.- ...[more]
Mahonie toilettafeltje met drie lades, voorzien van benen knopjes - H. 81 cm. - ...[more]
Rechthoekige spiegel in vergulde en geschilderde lijst versierd met rozetten, circa 1820 - 85 x 45
Rechthoekige spiegel in vergulde en geschilderde lijst versierd met rozetten, circa 1820 - 85 x 45 cm. - ...[more]
Eiken ridderfauteuil met snijwerk van leeuwenmaskerons, rustend op getorste poten, verbonden door
Eiken ridderfauteuil met snijwerk van leeuwenmaskerons, rustend op getorste poten, verbonden door regels, Louis XIII-stijl ...[more]
Eiken archiefkast, met dubbele roffeldeur, waarachter diverse archieflades en voorzien van twee
Gietijzeren porte-manteau met florale motieven en parapluhouder - hoogte 185 cm ...[more]
Messing haardscherm met twee opengewerkte panelen en deuren, rankendecor, circa 1880 -defecten-
Messing haardscherm met twee opengewerkte panelen en deuren, rankendecor, circa 1880 -defecten- ...[more]
Bijzettafeltje in de vorm van een serverende Mickey Mouse, uitgave: Disney Company ...[more]
Vruchtenhouten keukenrek met aardewerk voorraadlaatjes, circa 1920 ...[more]
Ingelijst glas-in-loodraam met geschilderd alliantiewapen en inscriptie: 'De Heer Johan Pieter van
Ronde groot formaat metalen vogelkooi met houten knop -100 cm hoog- ...[more]