- Category,
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), vijf divers schilderijen, olieverf op doek, afkomstig uit
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), vijf divers schilderijen, olieverf op doek, afkomstig uit atelier - 40 x 30 cm - ...[more]
Twee etsen: schilder in zijn atelier en manshoofd, onduidelijk gesigneerd, tweede helft 19e eeuw -33
Twee etsen: schilder in zijn atelier en manshoofd, onduidelijk gesigneerd, tweede helft 19e eeuw -33 x 24,5 cm., 38 x 27 cm. ...[more]
Lot boeken, knipsels en andere memorabilia met betrekking tot Elvis Presley ...[more]
Lot diverse boeken, waaronder Gibson New Cartoons, 1916 ...[more]
35-delig porseleinen serviesgedeelte: ontbijt-, diner- en soepborden, koffiekan en dienschalen,
Diverse militaire onderscheidingen, België, W.O. II ...[more]
Oud houten schild République Française -49 x 35,5 cm.- ...[more]
Naar Edgar Dégas (1834-1917), bronzen beeld: "Dance Espagnol', gemerkt: A.A. Hébrard -36 cm-
Naar Edgar Dégas (1834-1917), bronzen beeld: "Dance Espagnol', gemerkt: A.A. Hébrard -36 cm- ...[more]
Accordeon, merk: Stradivari, Italië, in faux parelmoer kast en originele kist ...[more]
Mondharmonica, M. Hohner, Blues Harp
Mondharmonica, M. Hohner, Blues Harp ...[more]
1e gehalte zilveren stijve armband, meesterteken: edelsmid Bob Maase, Zaltbommel, 1989 ...[more]
14-delig 2e gehalte zilveren theegarnituur, dubbelfilet, in wortelnoten cassette ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren theelepels in esdoornhouten cassette, 19e eeuw ...[more]
14 delig 2e gehalte zilveren theegarnituur in wortelnoten cassette ...[more]
Een doos gevuld met 9 luxe houten cassettes voor het opbergen van munten of penningen ...[more]
Pruissen, M1889 Cavalerie degen, geen markeringen zichtbaar, in nette staat ...[more]
Lot militaire opmaak linten, waarbij leukere combinaties ...[more]
WOI, kavel van 10 medailles, waarbij betere. Onder andere tweemaal EK2, herstellers 'Cd 800 en S-W',