Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

4943 items 4943 items
No Image
(3 day sale)
room

(3 day sale)

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

  • Sale Section
4943 items
Per Page

Vierstrengs bloedkoralen armband aan 14kt geelgouden slot, gezet met drie cabochon geslepen bloedkoralen - lengte 17 cm - ...[more]

14kt witgouden hanger in de vorm van een sneeuwvlok, gezet met 39 briljant geslepen diamanten in chatonzetting - diameter 15 mm - ...[more]

14kt gouden bedel in de vorm van een bokshandschoen en paar vergulde 1e gehalte zilveren oorhangers met paarse stenen ...[more]