Remove filter- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Urbain Herregodts (1935-1986 ), gestoken houten sculptuur van een boomstronk, jaren '70 - L. 64 cm -
Urbain Herregodts (1935-1986 ), gestoken houten sculptuur van een boomstronk, jaren '70 - L. 64 cm - ...[more]
Gestoken houten beeld van twee siervogels met monogram TV (mogelijk Tjipke Visser) - H. 21 cm -
Gestoken houten beeld van twee siervogels met monogram TV (mogelijk Tjipke Visser) - H. 21 cm - ...[more]
40 diverse tinnen sculptuurtjes van engelen en heiligen met vergulde vleugeltjes ...[more]
Sjer Jacobs (1963), 'Zittende Vrouw', polychroom keramiek beeld op zwart marmeren basement -H. 80
Sjer Jacobs (1963), 'Zittende Vrouw', polychroom keramiek beeld op zwart marmeren basement -H. 80 cm.- ...[more]
Sjer Jacobs (1963), 'Zwaaiende Jongen', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart
Sjer Jacobs (1963), 'Zwaaiende Jongen', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart marmeren basement -H. 191 cm.- ...[more]
Sjer Jacobs (1963), 'Zwaaiend meisje', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart
Sjer Jacobs (1963), 'Zwaaiend meisje', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart marmeren basement -H. 198 cm.- ...[more]
Sjer Jacobs (1963), 'Jongen in cabine', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart
Sjer Jacobs (1963), 'Jongen in cabine', uit twee delen bestaand polychroom keramiek beeld op zwart marmeren basement -H. 162 cm.- ...[more]
Weens bronskleurig composiet beeldje: 'Laitière Flamande', circa 1900 -slijtage- ...[more]
Russische feestdagen icoon, afbeeldingen van de opstanding en passages uit de bijbel, tempera op
Russische feestdagen icoon, afbeeldingen van de opstanding en passages uit de bijbel, tempera op hout, 19e eeuw -33 x 28 cm.- ...[more]
Russische icoon met voorstelling van St. Nicolaas, voorzien van een koperen rizza, laat 19e eeuw -
Russische icoon met voorstelling van St. Nicolaas, voorzien van een koperen rizza, laat 19e eeuw -26,5 x 22 cm - ...[more]
Russische icoon: Moeder Gods van het Teken (Znamenje), midden 19e eeuw - 31 x 27 cm - ...[more]
Griekse icoon met 1e gehalte zilveren oclad: Maria met het kind Jezus in haar armen, 20e eeuw
Griekse icoon met 1e gehalte zilveren oclad: Maria met het kind Jezus in haar armen, 20e eeuw ...[more]
Speelgoed Steiff teddybeer: "Zotty"
Speelgoed Steiff teddybeer: "Zotty" ...[more]
Opklapbaar poppenstoeltje - H. 61 cm - ...[more]
Gelithografeerd blikken kindernaaimachientje, circa 1900 - H. 13 cm - ...[more]
Verzameling speelgoed beren en poppen, waaronder gemerkt Steifff ...[more]
Lot met diverse tinnen soldaatjes betreffende diverse periodes ...[more]
Zeepstenen schaakset, Nigeria
Zeepstenen schaakset, Nigeria ...[more]
Grote verzameling speelgoedauto's waaronder Dinky en Matchbox in originele verpakking ...[more]
Grote verzameling speelgoed en speelgoed auto's, waaronder Dinky en Matchbox ...[more]
Uitgebreide verzameling kinderspeelgoed waaronder Teddy beren, modelauto's etc. ...[more]
Kunststof gokautomaat 'Vegas Super Bandit', 2e helft 20e eeuw, automaat, 'Happy Skating', daarbij:
Kunststof gokautomaat 'Vegas Super Bandit', 2e helft 20e eeuw, automaat, 'Happy Skating', daarbij: diverse speelgoed ...[more]
Vier papier-maché poppen met beschilderde porseleinen kopjes, Duitsland, 19e eeuw -grootste 60 cm,
Vier papier-maché poppen met beschilderde porseleinen kopjes, Duitsland, 19e eeuw -grootste 60 cm, kleinste 40 cm- ...[more]
Dinky Toys, Locomotief, wagons, etc.
Dinky Toys, Locomotief, wagons, etc. ...[more]
Eiken doos met geëmailleerde metalen verkeersbordjes, 'Voor het klassikaal verkeersonderwijs'
Eiken doos met geëmailleerde metalen verkeersbordjes, 'Voor het klassikaal verkeersonderwijs' ...[more]
Kistje oude Meccano onderdelen
Kistje oude Meccano onderdelen ...[more]
Grote verzameling modelauto's waaronder Matchbox en Corgi ...[more]
Grote verzameling model-autotjes waaronder Matchbox en Dinky Toy ...[more]
Diverse speelgoedautotjes waaronder Dinky Toys ...[more]
Märklin H0 - 7186 - M-rail draaischijf ...[more]
Deels houten model van een volgetuigd 18e eeuws Brits oorlogsschip, mogelijk de HMS Victory
Deels houten model van een volgetuigd 18e eeuws Brits oorlogsschip, mogelijk de HMS Victory ...[more]
Krat scheepjes in flessen
Krat scheepjes in flessen ...[more]
Houten model van de Zweedse driemaster De 'Wasa' op voet - L. 94 cm - wordt niet verzonden ...[more]
Houten model van het Franse schip Le 'Firieux' _-L. 94 cm - wordt niet verzonden ...[more]
Houten model van een 19e eeuwse klipper - L. 110 cm - wordt niet verzonden ...[more]
Vier modellen van klippers en schoeners - langste maat circa 100 cm - ...[more]
Vier modellen van klippers en schoeners - langste maat circa 50 cm - ...[more]
Drie houten modellen van visserskotters - circa 100 cm - ...[more]
Houten model van een volgetuigd 17e eeuws koopvaardijschip - circa 150 cm - - defecten - ...[more]
Twee papier-maché modellen van passagiersschepen, Johannes Pietersz. Coen en Johan van Oldebarnevelt
Twee papier-maché modellen van passagiersschepen, Johannes Pietersz. Coen en Johan van Oldebarnevelt - L. 200 cm - ...[more]
Bouwplaten Erga en folders modeltreinen, jaren '30, '40, '50 ...[more]
Märklin Trans Europ Express Triebwagenzug, in originele doos, model 3070, HO ...[more]
Märklin set-HO S, in originele doos, model 2930 ...[more]
Märklin H0 - 2854 - Goederentreinset met BR86 en 7 wagens - Mannesmann buizen - DB ...[more]
Märklin H0 - 3150 - Northlander, vierdelige eenmalige set uit 1978 ...[more]
Märklin H0 - 3084 - Stoomlocomotief met tender - BR 50 - DB en Märklin H0 - 3082 - Stoomlocomotief
Märklin H0 - 3084 - Stoomlocomotief met tender - BR 50 - DB en Märklin H0 - 3082 - Stoomlocomotief met tender - BR 41 - DB ...[more]
Märklin H0 - 3102 - Stoomlocomotief met kuiptender - BR 53 ,"Mallet" - DB en Märklin H0 - 3111 -
Märklin H0 - 3083 - Stoomlocomotief met tender, BR 231 van Administration des chemins de fer de l'
Märklin H0 - 3310 - Stoomlocomotief met tender - BR 012, met olietender - DB en Märklin H0 -
Märklin H0 - 3095 - Treinstel - mit Dampflok BR74 - DB, Märklin H0 - 3096 - Tenderlocomotief BR 86
Märklin H0 - 3309 - Tender locomotief - BR 85 - DB en Märklin H0 - 3313 - Tenderlocomotief BR 75 van
Märklin H0 - 3309 - Tender locomotief - BR 85 - DB en Märklin H0 - 3313 - Tenderlocomotief BR 75 van de DB ...[more]
Märklin H0 - 3047 - Stoomlocomotief met tender BR 44 van de DB en Märklin H0 - 3005 - Stoomlocomotief met tender, BR 23 van de DB ...[more]
Lot van 25 display locomotiefmodellen ...[more]
24 diverse wagons, Märklin HO in originele doosjes ...[more]
Zeer uitgebreid lot Märklin treinrails, waaronder wissels, diverse locomotieven, circa 50 wagons
Lot van tien, deels perzische tapijtjes, waaronder Shiraz, Bochara en Beloudch ...[more]
Johannes Josseaud (1880-1935), Herengracht/Leidsche gracht, gesigneerd - 35 x 47,5 cm - ...[more]
Perzisch tapijtje - 87 x 45 cm -
Perzisch tapijtje - 87 x 45 cm - ...[more]