- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met bijbel en kandelaar, olieverf op doek - 32 x 39 cm - -
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met bijbel en kandelaar, olieverf op doek - 32 x 39 cm - -toegeschreven aan - ...[more]
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met sojafles, olieverf op doek - 30 x 40 cm - -toegeschreven aan - ...[more]
Abraham Wouterson (1893-1958), twee paarden aan het strand, olieverf op doek - 33 x 43 cm - -
Abraham Wouterson (1893-1958), twee paarden aan het strand, olieverf op doek - 33 x 43 cm - - toegeschreven aan - ...[more]
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met flessen, olieverf op karton - 40 x 30 cm - -toegeschreven aan - ...[more]
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met stoel en klompen, olieverf op doek - 50 x 38 cm.,
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met stoel en klompen, olieverf op doek - 50 x 38 cm., toegeschreven aan - ...[more]
Hendrik Adriaan van der Wal (1882-1963), berglandschap te Goldau, Zwitserland, olieverf op doek,
Hendrik Adriaan van der Wal (1882-1963), berglandschap te Goldau, Zwitserland, olieverf op doek, gesigneerd - 50 x 60 cm - ...[more]
Jacques Witjens (1881-1956), boerenerf met boer, kippen en schapen, olieverf op doek, gesigneerd -33
Jacques Witjens (1881-1956), boerenerf met boer, kippen en schapen, olieverf op doek, gesigneerd -33 x 49 cm.- ...[more]
Ingekleurde potloodtekening: 'Furnes, marché et tour St. Nicolas', gesigneerd Alund, vroeg 19e eeuw
Ingekleurde potloodtekening: 'Furnes, marché et tour St. Nicolas', gesigneerd Alund, vroeg 19e eeuw ...[more]
Dinie Akkerman: twee ingeleurde potloodtekeningen in lijst, beiden met signatuur - 27 x 19 cm en
Dinie Akkerman: twee ingeleurde potloodtekeningen in lijst, beiden met signatuur - 27 x 19 cm en 29 x 32 cm- ...[more]
Hollandse School: maanvissen, aquarel, gesigneerd A. Petri en gedateerd '39, - 36 x 52 cm - ...[more]
Hollandse School: koeien in weiland met grondmist, aquarel, gemonogrammeerd en gedateerd '93 -96 x 6
Hollandse School: koeien in weiland met grondmist, aquarel, gemonogrammeerd en gedateerd '93 -96 x 6 cm.- ...[more]
Belgische School: gezicht op de Sint-Servaasbasiliek te Grimbergen, aquarel - 31 x 47 cm - ...[more]
Gouache: marineschip op zee, onduidelijk gesigneerd -18 x 26- ...[more]
Ingelijste kopergravure: Bergh des Veertigh Daeghsen Vasten, uit: 'Asia : oder genaue und gründliche
Indonesische School: Indonesisch landschap, pendant aquarel, gemonogrammeerd SKD - 26 x 36 cm -
Indonesische School: Indonesisch landschap, pendant aquarel, gemonogrammeerd SKD - 26 x 36 cm - ...[more]
Franse School: portret van Maurice Quentin Delatour naar Jean Baptist Perronneau, pastel - 40 x 29
Franse School: portret van Maurice Quentin Delatour naar Jean Baptist Perronneau, pastel - 40 x 29 cm - ...[more]
West-Europese School: man met vis, ets, eerste helft 20e eeuw ...[more]
Twee Napolitaanse gouaches voorstellende vissers in de baai van Napels en gezicht op Napels - 17x
Twee Napolitaanse gouaches voorstellende vissers in de baai van Napels en gezicht op Napels - 17x 22,5 cm - ...[more]
Twee aquarellen met maritieme voorstelling en een olieverf voorstellende een ophaalbrug - 20 x 30 cm
Twee aquarellen met maritieme voorstelling en een olieverf voorstellende een ophaalbrug - 20 x 30 cm - ...[more]
Hollandse School: paar zeegezichten, schepen in de storm, onuidelijk monogram, gedateerd 1860
Hollandse School: paar zeegezichten, schepen in de storm, onuidelijk monogram, gedateerd 1860 ...[more]
Oost-Europese School: paar achterglasschilderingen, gesigneerd Fosic en Kovacic '76 en '77 ...[more]
Twee litho's, florale motieven, gesigneerd Muriel Verger -72 x 56 cm - ...[more]
Drie Chinese wanddecoraties
Drie Chinese wanddecoraties ...[more]
Naar Breitner: Amsterdamse gracht, aquarel -40 x 48 cm- ...[more]
Cornelis Brandenburg (1883-1954), "Kolk", ets, gesigneerd -32 x 20 cm.- ...[more]
Claude Louis Desrais (1746-1816), Romeinse figuren voor een kerkgebouw, gewassen inkttekening, -23,5
Claude Louis Desrais (1746-1816), Romeinse figuren voor een kerkgebouw, gewassen inkttekening, -23,5 x 36,2 cm- ...[more]
Willem Eickelenberg (1845-1920), werkplaats met schoorsteen, aquarel, niet gesigneerd -32 x 26-
Willem Eickelenberg (1845-1920), werkplaats met schoorsteen, aquarel, niet gesigneerd -32 x 26- ...[more]
Willem Eickelberg (1845-1920), boslandschap, zwart krijttekening, gesigneerd -36,5 x 44,5 cm.-
Willem Eickelberg (1845-1920), boslandschap, zwart krijttekening, gesigneerd -36,5 x 44,5 cm.- ...[more]
Willem Eickelberg (1845-1920), schaapherder met kudde in landschap met berkenbomen, gemengde
Willem Eickelberg (1845-1920), schaapherder met kudde in landschap met berkenbomen, gemengde techniek, gesigneerd -32 x 53,5- ...[more]
Willem Eickelberg (1845-1920), winterlandschap, gemengde techniek, niet gesigneerd -lichte beschadigingen in het papier, 63 x 64- ...[more]
Hans Gritter (1942), schilder en model, gemengde techniek op karton, gesigneerd R.B. -20 x 25 cm-
Hans Gritter (1942), schilder en model, gemengde techniek op karton, gesigneerd R.B. -20 x 25 cm- ...[more]
Frits van Geer (1950), 'Full Moon', linosnede, gesigneerd en gedateerd 1985 - 50 x 64 cm - ...[more]
Marianne van Hest (1956), moderne compositie, pastel, gesigneerd en gedateerd '92 - 39 x 54 cm -
Marianne van Hest (1956), moderne compositie, pastel, gesigneerd en gedateerd '92 - 39 x 54 cm - ...[more]
Piet van der Hem (1885-1961), Belgische vluchtelingen, gemengde techniek, gesigneerd - 40 x 29
Piet van der Hem (1885-1961), 'Zuivere Thee', gemengde techniek, gesigneerd - 36 x 24 cm - ...[more]
Piet van der Hem (1885-1961), 'Schuddende handen', gemengde techniek, gesigneerd - 35 x 26 cm -
Piet van der Hem (1885-1961), 'Schuddende handen', gemengde techniek, gesigneerd - 35 x 26 cm - ...[more]
Sven Hoekstra (1945), voorstudie met figuren, potloodtekening, gemonogrammeerd en gedateerd '93 -
Sven Hoekstra (1945), voorstudie met figuren, potloodtekening, gemonogrammeerd en gedateerd '93 -11 x 25 cm.- ...[more]
Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), boerderij aan het water, aquarel, gesigneerd -17 x 23 cm-
Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), boerderij aan het water, aquarel, gesigneerd -17 x 23 cm- ...[more]
Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), havengezicht, aquarel, gesigneerd -38 x 79 cm- ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), 'Ingepakt', aquarel, gesigneerd en gedateerd '84 - 44 x 30 cm
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), 'Ingepakt', aquarel, gesigneerd en gedateerd '84 - 44 x 30 cm - ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), 'Zaad',aquarel, gesigneerd en gedateerd '83 - 49 x 33 cm -
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), 'Zaad',aquarel, gesigneerd en gedateerd '83 - 49 x 33 cm - ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), parapluie', aquarel, gesigneerd en gedateerd '82 - 37 x 27 cm
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), parapluie', aquarel, gesigneerd en gedateerd '82 - 37 x 27 cm - ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), 'Katoen ', aquarel, gesigneerd en gedateerd '84 - 51 x 32
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), 'Katoen ', aquarel, gesigneerd en gedateerd '84 - 51 x 32 cm - ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010, 'Stenen Beeld', aquarel, gesigneerd en gedateerd '84 - 34 x 22
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010, 'Stenen Beeld', aquarel, gesigneerd en gedateerd '84 - 34 x 22 cm - ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), 'In de Plooi', aqaurel, gesigneerd en gedateerd '84 37 x 27
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), 'In de Plooi', aqaurel, gesigneerd en gedateerd '84 37 x 27 cm - ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), 'Sterrenhemel', aquarel, gesigneerd en gedateerd '84 - 37 x
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), 'Sterrenhemel', aquarel, gesigneerd en gedateerd '84 - 37 x 27 cm - ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), 'Simpele Ziel', gemengde techniek, gesigneerd en gedateerd '
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), 'Simpele Ziel', gemengde techniek, gesigneerd en gedateerd '68 - 54 x 33 cm - ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), 'Oorlogswimpels/Vrijheidsbeelden', gemengde techniek,
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), 'Oorlogswimpels/Vrijheidsbeelden', gemengde techniek, gesigneerd en gedateerd '71 - 48 x 70 cm - ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), twee portretten, olieverf op doek, afkomstig uit atelier - 30
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), twee portretten, olieverf op doek, afkomstig uit atelier - 30 x 40 en 70 x 50 cm - ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), vier diverse schilderijen, olieverf op doek, afkomstig uit
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), vier diverse schilderijen, olieverf op doek, afkomstig uit atelier - ca. 60 x 50 cm - ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), vier diverse schilderijen, olieverf op doek, afkomstig uit atelier - ca. 50 x 40 cm - ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), vier diverse schilderijen, afkomstig uit atelier ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), vijf divers schilderijen, olieverf op doek, afkomstig uit
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), vijf divers schilderijen, olieverf op doek, afkomstig uit atelier - 40 x 30 cm - ...[more]
Piet Klaasse (1918-2001), paardenrace te Duindigt, litho, gesigneerd - 70 x 90 cm - ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), twee portretten, olieverf op doek, - 50 x 30 cm - - beiden
J.M Linnenbank (1922-1996), 'Clown', aquarel, gesigneerd en gedateerd '84 - 21 x 10 cm - ...[more]
Gerard Mutsaers (1952),moderne compositie, gemengde techniek, - 120 x 68 cm - ...[more]
Huub Niessen (1943), 'Mensen werden dieren', 'Olivier/Manie van een vogel' en 'Schaakwedstrijd',
Polychroom twaalf-slags tegeltableau in lijst: 'Vierdaagse Zeeslag van de Ruiter tegen Prins