Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

4943 items 4943 items
No Image
(3 day sale)
room

(3 day sale)

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

  • Creator / Brand
4943 items
Per Page

Willem Eickelberg (1845-1920), schaapherder met kudde in landschap met berkenbomen, gemengde techniek, gesigneerd -32 x 53,5- ...[more]

Willem Eickelberg (1845-1920), winterlandschap, gemengde techniek, niet gesigneerd -lichte beschadigingen in het papier, 63 x 64- ...[more]

Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), 'Oorlogswimpels/Vrijheidsbeelden', gemengde techniek, gesigneerd en gedateerd '71 - 48 x 70 cm - ...[more]