Reisklokje in messing kast, gemerkt: Matthew Norman, Zwitserland - H. 8 cm - daarbij: miniatuur
Reisklokje in messing kast, gemerkt: Matthew Norman, Zwitserland - H. 8 cm - daarbij: miniatuur pendule in messing kast ...[more]
Vergulde bronzen en messing pendule getooid met allegorische voorstelling van de oogst, adres: CH.
Pendule in mahonie kast met gestileerd geelkoperen ornamenten en wijzerplaat, Art Nouveau, fa.
Metalen penduleklokje met Japonistisch decor, adres: Japy Frères & Cie, Beaucourt, circa 1880 -15
Metalen penduleklokje met Japonistisch decor, adres: Japy Frères & Cie, Beaucourt, circa 1880 -15 cm- ...[more]
Driedelig zwartmarmeren klokkenstel, bestaande uit: pendule en twee coupes, circa 1900 -defecten-
Driedelig zwartmarmeren klokkenstel, bestaande uit: pendule en twee coupes, circa 1900 -defecten- ...[more]
Rijkgedecoreerde grote composiet beeldpendule: zittende vrouw, adres: Stockard, Liège, tweede
Rood- en zwartmarmeren penduleklok met witgeëmailleerde wijzerplaat, Romijnse cijferaanduiding,
Natuurstenen en bronzen penduleklok met gëmailleerde wijzerplaat, Frankrijk, 19e eeuw -40 cm-
Natuurstenen en bronzen penduleklok met gëmailleerde wijzerplaat, Frankrijk, 19e eeuw -40 cm- ...[more]
Eiken tafelklokje met verzilverde wijzerplaat, Arabische cijferaanduiding, gestoken halfzuiltjes
Notarisklok in mahonie kast, gewichten aanwezig ...[more]
Tafelklokje, 20e eeuw -28 cm hoog-
Tafelklokje, 20e eeuw -28 cm hoog- ...[more]
Wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten en maanstandaanduiding, afbeelding van de Tower
Driedelig pendulestel met verzilverde en messing kast, Duitsland, circa 1915 - H. 30 cm - ...[more]
Groene Petit Neuchâteloise, Jaeger LeCoultre, met speeldoos -mechaniek in orde, één geïntegreerde
Groene Petit Neuchâteloise, Jaeger LeCoultre, met speeldoos -mechaniek in orde, één geïntegreerde sleutel ontbreekt- ...[more]
Composiet beeldklokje in de vorm van een jonge vrouw op houten basement, Frankrijk, 1e helft 20e
Composiet beeldklokje in de vorm van een jonge vrouw op houten basement, Frankrijk, 1e helft 20e eeuw -H. 40 cm.- ...[more]
Composiet driedelig klokkenstel op houten basement, Frankrijk, circa. 1880 -54 en 40 cm. hoog-
Composiet driedelig klokkenstel op houten basement, Frankrijk, circa. 1880 -54 en 40 cm. hoog- ...[more]
Messing carriage clock met wekkeruurwerk 19e eeuw ...[more]
Pendule in onyx kast versierd met verguld metalen beslag, laat 19e eeuw - H. 25 cm - ...[more]
Messing reisklokje, Angelus Carillon
Messing reisklokje, Angelus Carillon ...[more]
Eiken tafelklokje met messing beslag van twee putti, circa 1890 -h. 16 cm.-, daarbij: Auguste Moreau
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten -65 cm- ...[more]
Eiken staartklok met verzilverde wijzerplaat en gestoken kap, Nederland, 2e helft 20e eeuw -incl.
Eiken staartklok met verzilverde wijzerplaat en gestoken kap, Nederland, 2e helft 20e eeuw -incl. slinger en drie gewichten- ...[more]
Staartklok met scheepjesmechaniek in eikenhouten kast ...[more]
Bakbarometer in eikenhouten kast
Bakbarometer in eikenhouten kast ...[more]
Comtoise met Romeinse cijferaanduiding in emaille cartouches, adres: Baudouin, Mombrier. Slinger,
Friese staartklok in eikenhouten kast ...[more]
Wandklok in houten kast met geëmailleerde wijzerplaat ...[more]
Comtoise klok met witgeëmaillerde wijzerplaat, slinger, wandbeugel, sleutel en gewichten aanwezig
Comtoise klok met witgeëmaillerde wijzerplaat, slinger, wandbeugel, sleutel en gewichten aanwezig ...[more]
Notenhouten wandklok met gestoken kap ...[more]
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast, 19e eeuw - L. 145 cm - ...[more]
Friese staartklok met dubbele kap, maanstand en polychroom geschilderd decor. Adres: J. Ratsma,
Wandklokje in gezwart houten kast met glazen wijzerplaat, Duitsland, laat 19e eeuw ...[more]
Wandklokje met latoenkoperen frontplaat in gezwart houten kast, 2e helft 19e eeuw - 34 x 30 cm -
Wandklokje met latoenkoperen frontplaat in gezwart houten kast, 2e helft 19e eeuw - 34 x 30 cm - ...[more]
Lierpendule in verguld bronzen kast versierd met zwanenkoppen waartussen bloemguirlandes en
Replica Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en zon- en maanstand - L. 87 cm - ...[more]
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw -defect - ...[more]
Replica Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden sierornamenten, naar 18e eeuws
Replica Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden sierornamenten, naar 18e eeuws voorbeeld - defecten - ...[more]