Remove filter- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Lot van twee rangefinders, gemarkeerd 'Barr & Stroud', restauratieobjecten ...[more]
N.A.A.F.I. vaas, bruin steengoed met logo, stempel aan onderzijde ...[more]
Leather knee protectors, gedateerd 1943 ...[more]
Typemachine, zoals gebruikt door Britse troepen tijdens WOII ...[more]
RAF flying boots, pattern 39, gemarkeerd 'Air Ministery size 10', riempje eenmaal gebroken doch
RAF flying boots, pattern 39, gemarkeerd 'Air Ministery size 10', riempje eenmaal gebroken doch aanwezig, enige slijtage ...[more]
RAF flying boots, pattern 40, gemarkeerd 'Air Ministery 1941, size 11' ...[more]
Webbing set, mogelijk Italiaans, interessant ...[more]
Lifebelt Royal Navy, gemarkeerd 'F. Lofthouse', in nette staat ...[more]
Hospital rope, War Department gestempeld ...[more]
Doos Field dressings, circa 10 stuks
Doos Field dressings, circa 10 stuks ...[more]
Militaire balans, met canvas zak, diverse markeringen waarbij Broad Arrow ...[more]
Lot van twee kussenvullingen, Broad Arrow en 1943 gemarkeerd ...[more]
Lot van drie sets Spats, Mosquito, size 4, 1945 ...[more]
Parachutebag, mogelijk naoorlogs
Parachutebag, mogelijk naoorlogs ...[more]
Officiersveldbed geraamte, British made, maker 'HAXYES', met herstelling ...[more]
British Army Airborne Pub tent, 'Broad Arrow, 1944' gemarkeerd, met bijbehorende palen en stokken,
British Army Airborne Pub tent, 'Broad Arrow, 1944' gemarkeerd, met bijbehorende palen en stokken, in nette staat ...[more]
Gasmasker voor baby's, gedateerd 1939, met diverse markeringen ...[more]
Lot van twee babygasmaskers, gedateerd Juli 1939 ...[more]
Lot van twee gasmaskers, met bijbehorende tas ...[more]
Anti-gas suit mittens, gedragen over het gaspak, circa 12 paar, allen oorlogs gedateerd, twee
Anti-gas suit mittens, gedragen over het gaspak, circa 12 paar, allen oorlogs gedateerd, twee varianten ...[more]
Anti-gas trousers, oil cloth, zeer zeldzaam, na verwarming plooibaar ...[more]
Anti-gas hood, oil cloth, zeer zeldzaam, na verwarming plooibaar ...[more]
RAF, veldfles met hoes en draagriem, gedateerd 1941, in nette en complete staat ...[more]
Thermosfles, met gebruiksaanwijzing op zijkant ...[more]
Thermoskan, gedateerd 1945, gebruikt door diverse eenheden, in nette staat gezien de leeftijd
Thermoskan, gedateerd 1945, gebruikt door diverse eenheden, in nette staat gezien de leeftijd ...[more]
Verrekijker, gemarkeerd 'Bino. Prism. No2 MKII, Taylor Hobson, O.S. 420, MA', prisma helder,
Tweemaal koppel, vermoedelijk tweemaal MP ...[more]
Fluitje, gemarkeerd 'J. Hudson & Co, Birmingham, 1944, Broad Arrow' ...[more]
Lot lederwerk Home Guard, waarbij patroontasjes, koppels en meer ...[more]
Engeland/Canada, markeringsvlaggen voor landmijnen, 15 stuks ...[more]
Lot van circa 50 kurken doppen ten behoeve van veldfles ...[more]
Lot Civil Defence armbanden, meest oorlogs met 'Kings Crown'' ...[more]
Webbing tas voor plot tafel ten behoeve van artillerie, gedateerd 1940 ...[more]
Groot lot webbing, meerdere sets munitietassen, spare parts, wallet, cross straps en meer, uitzoeken
Groot lot webbing, meerdere sets munitietassen, spare parts, wallet, cross straps en meer, uitzoeken ...[more]
10 sets webbing kruisriemen, allen oorlogs gedateerd, in zeer goede staat ...[more]
Doos gevuld met divers Engels materiaal, waarbij stoffen patroonriem, mapcase, toolrol en gerestaureerde parahelm, bekijken ...[more]
Kavel divers, bestaande uit set anklets, kaartentas, magazijntassen, holster, bren pouch, gasmasker en canvas hoes ...[more]
Lot bestaande uit diverse verbandjes, sigarettenblikje, life jacket lamp in bijbehorend doosje,
Infanterie webbing set, bestaande uit koppel, tweemaal magazijntas, tweemaal schouderstrap,
Kavel divers, bestaande uit drie veldflessen, set beenwindsels, protectors eye anti mine, geheel
Kavel divers, bestaande uit drie veldflessen, set beenwindsels, protectors eye anti mine, geheel in gebruikte staat ...[more]
Flinke doos divers webbing, waaronder patroontassen, gasmaskertas, uitzoeken ...[more]
Lot van drie tunieken, waarbij tweemaal RAAF, gedateerd 1943, khaki drill jacket en eenmaal KD
Lot van drie tunieken, waarbij tweemaal RAAF, gedateerd 1943, khaki drill jacket en eenmaal KD trousers, 'Australia 1945' ...[more]
Fly swatter, Defence Department 1944 gemarkeerd, curieus ...[more]
Lot van vier MKIII helmschalen, zonder binnenwerk, geheel dient gezien te worden ...[more]
Jackets, Serge, Army Cadets, size 105, Hyde Park Clothes Limited, Monteal, W.O.II, 1940 -gebruikssporen - ...[more]
Jacket, Canada, battle Dress, voorzien van diverse emblemen, papieren label, slecht leesbaar
Jacket, Canada, battle Dress, voorzien van diverse emblemen, papieren label, slecht leesbaar ...[more]
Lot van tweemaal battledress, gemarkeerd 'Battledress Blouse Serge, size 15, Montreal 1945', flink
Lot van tweemaal battledress, gemarkeerd 'Battledress Blouse Serge, size 15, Montreal 1945', flink wat knopen ontbreken ...[more]
Twee battledresses, waarbij een broek, diverse stempelingen - 1 met ontbrekende knopen ...[more]
Overcoat, gedateerd 1944, in gebruikte doch nette staat, enige schade aan zijkant, voorzien van
Overcoat, gedateerd 1944, in gebruikte doch nette staat, enige schade aan zijkant, voorzien van civiele knopen, dient bekeken te worden ...[more]
Lot van drie khaki drill trousers
Lot van drie khaki drill trousers ...[more]
1937 pattern webbing revolver holster, gemarkeerd Z'L&T. LTD. 1943', met bijbehorend patroontasje.
Reproductie van Canadese vlag zoals in de oorlog gevoerd werd, 100x 150cm ...[more]
Overshoes, gemarkeerd '1945, Kaufman, Made in Canada' en Broad Arrow, in vrijwel nieuwstaat
Overshoes, gemarkeerd '1945, Kaufman, Made in Canada' en Broad Arrow, in vrijwel nieuwstaat ...[more]
Doosje knopen, diverse onderdelen
Doosje knopen, diverse onderdelen ...[more]
Lot van drie diverse metalen badges, toegevoegd embleem 'Nederland' en vroeg Vierdaagse Kruis (
Lot van drie diverse metalen badges, toegevoegd embleem 'Nederland' en vroeg Vierdaagse Kruis (NBVLO) met miniatuur ...[more]
Lot bestaande uit vier schuitjes en eenmaal tanker wintercap ...[more]
Air Force Us Army tropical flight cap, type A-9, voorzien van originele oorschelpen, in keurige
Air Force Us Army tropical flight cap, type A-9, voorzien van originele oorschelpen, in keurige staat ...[more]
M1 helm, front scene, met binnenhelm 'Westinghouse', buitenhelm voorzien van wintercamo, laat
Air Force US Army, Type A-9 flying helmet Large, Rigger made earcups for R-14 receivers ...[more]
US Navy Talker helmet, voorzien van origineel binnenwerk en strap, strap gebroken ...[more]