Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

4943 items 4943 items
No Image
(3 day sale)
room

(3 day sale)

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

  • Sale Section
4943 items
Per Page

Doos gevuld met divers Engels materiaal, waarbij stoffen patroonriem, mapcase, toolrol en gerestaureerde parahelm, bekijken ...[more]

Overcoat, gedateerd 1944, in gebruikte doch nette staat, enige schade aan zijkant, voorzien van civiele knopen, dient bekeken te worden ...[more]