Jan Eisenloeffel (1876-1957), geelkoperen en glazen schenkkan met klepdeksel, gemerkt op het
Jan Eisenloeffel (1876-1957), geelkoperen en glazen schenkkan met klepdeksel, gemerkt op het deksel -28 cm hoog- ...[more]
Blauwe glazen vaas met gekleurd ingesloten decor, Bertil Vallien, Kosta Boda -beschadiging aan de
Diamond Chair, ontwerp Harry Bertoia, 1952, uitvoering Knoll International, New York, derde kwart
Diamond Chair, ontwerp Harry Bertoia, 1952, uitvoering Knoll International, New York, derde kwart 20e eeuw -gebruikssporen- ...[more]
Zwarte metalen bijzettafel met gele en witte gestanste plaat, Pilastro, jaren '60 ...[more]
Alluminium tafellamp, Verenigde Staten, 3e kwart 20e eeuw -40 cm hoog- ...[more]
Paar Weens bronzen beeldjes voorstellende Afrikaanse strijders, Hagenauer, Richard Rohac, jaren '
Paar Weens bronzen beeldjes voorstellende Afrikaanse strijders, Hagenauer, Richard Rohac, jaren '50 - H. 13 cm - ...[more]