- Item Type
Kabel Abspuler, gedateerd 1943, 'D.Z, WaA5', in keurige staat, met draad, fraai stuk ...[more]
Rückentrage für Schwere Feldkabel, met diverse markeringen, mogelijk naoorlogs, één lederen riem
Rückentrage für Schwere Feldkabel, met diverse markeringen, mogelijk naoorlogs, één lederen riem afgebroken, wordt niet verzonden, ...[more]
Lot bestaande uit EK2 en Kriegsgefangenen Lagergeld, vijfmaal 1 Reichspfennig, eenmaal 10 Reichspfennig en eenmaal 50 Reichspfennig ...[more]
Bakje divers Duits WOII, waarbij speldjes, rangen, kokardes en Mutzenkranz voor Schirmmutze, leuk om
Bakje divers Duits WOII, waarbij speldjes, rangen, kokardes en Mutzenkranz voor Schirmmutze, leuk om uit te zoeken ...[more]
Klein lotje bestaande uit voornamelijk emblemen en medailles , waarbij NSB en Hitlerjugend ...[more]
Kavel diverse Duits WOII, bestaande uit gasmaskerbus, lege schoonmaakset K98, eenmaal veldfles in
Lot diverse uitrustingsstukken, waarbij patroontassen en Y-riemen, allen met gebreken doch alles
Lot diverse uitrustingsstukken, waarbij patroontassen en Y-riemen, allen met gebreken doch alles origineel, leuk restauratiemateriaal ...[more]
Ijzeren kist gevuld met divers materiaal, uitzoeken ...[more]
Lot diversen, bestaande uit boeken 'Flak verteidigt die Heimat' en Kriegsflugzeuge', 'Adler
Italië, fascisten autoschild, mogelijk latere aanmaak ...[more]
Japan, field cap, met onbekend embleem, binnenwerk heeft wat ouderdomssporen ...[more]