Remove filter- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Lots with images only,
- Item Type
Nederland, circa 1830, vuursteenpistool, ombouw naar percussie, gemarkeerd '1815, in redelijke
Frankrijk, percussie geweer, met makersmarkering 'Arsenaal Tulle', kolf gedateerd 'Novembre 1874',
Engeland, WOII, houtwerk voor Lee-Enfield, goed te gebruiken voor restauratieproject ...[more]
Engeland, WOII, deco Stengun MKV, niet nummergelijk, magazijningang gemarkeerd 'M/78' (Elkington &
Turkije, WOII, Turkse Mauser, gedateerd 1935, sporen van gebruik, stock heeft scheur tussen
USA, WOII, deco M1 Carbine .30, loop gemarkeerd en gedateerd 'Inland MFG. DIV. General Motors, 8-
België/Duitsland, WOII, deco Browning High Power, gemaakt tijdens bezetting voor de Wehrmacht, frame
Rusland, WOII, deco Tokarev TT33 pistool, frame en slede nummergelijk gemarkeerd '655', gedateerd
Rusland, WOII, deco Tokarev TT33 pistool, frame gemarkeerd '498', slede gemarkeerd '2906', gedateerd
Rusland, WOII, deco PPSh-41, gedateerd 1944, serienummer 3364, trekker beweegt nog, overige delen
Rusland, WOII, deco PPSh-41, gedateerd 1944, serienummer 3364, trekker beweegt nog, overige delen vast, met Europees certificaat ...[more]
Rusland, WOII, deco PPSh-41, gedateerd 1944, serienummer 2017, trekker beweegt nog, overige delen
Bulgarije, deco AK47, serienummer 310553, geen bewegende delen, met Europees certificaat ...[more]
Joegoslavië, naoorlogs, deco MG53, serienummer 42342, grotendeels vastgelast, doch trekker beweegt
Finland, WOII en later, deco KPm/44, machinepistool gebruikt door het Finse leger, serienummer 2225,
Israel, naoorlogs, deco IMI Galil, met klapkolf, trekker en spanveer vast, fire-selector nog
Israel, naoorlogs, deco IMI Galil, met klapkolf, trekker en spanveer vast, fire-selector nog bewegend, met Europees certificaat ...[more]
Lot van twee luchtdrukpistolen, waarbij Zip Mondial 4,5 mm, beiden in werkende staat, toegevoegd
Lot van twee luchtdrukpistolen, waarbij Zip Mondial 4,5 mm, beiden in werkende staat, toegevoegd alarmpistool 'Gun Italy' ...[more]
Naoorlogs, Diana Mark IV luchtdrukpistool, in werkende staat, toegevoegd werkend alarmpistooltje
Naoorlogs, Diana Mark IV luchtdrukpistool, in werkende staat, toegevoegd werkend alarmpistooltje ...[more]
Naoorlogs, luchtbuks, geen markeringen zichtbaar, wat beschadigingen doch in werkende toestand
Naoorlogs, luchtbuks, geen markeringen zichtbaar, wat beschadigingen doch in werkende toestand ...[more]
Luchtdrukgeweer, 'Diana Mod. 15, British Made', met enige roest, doch in werkende staat ...[more]
Lot van drie theaterpistolen, vuursteen en percussie uitvoering, in diverse condities ...[more]
Oude zwartlederen geweerriem voorzien van gesp en twee sluitpinnen, vermoedelijk WOI, herkomst
Oude zwartlederen geweerriem voorzien van gesp en twee sluitpinnen, vermoedelijk WOI, herkomst onbekend ...[more]