681
1/3
Gent
ATELIER DE FANTAISIE (ATELIER VAN CHARLES CATTEAU) grote en een kleine Art Deco-vaas in faiënce, gemerkt "Keramis", met een polychroom floraal decor (n° D 1651) - hoogtes : 30 en 18 cm - dd 1932 two Art Deco vases in marked ceramic
Art and Decorative Arts of the 20th Century (Gent)
Zandloperstraat 10
Gent
9030
Belgium
For DVC NV delivery information please telephone 0032 9 224 14 40.
Important Information
Heure de vente : 19h30 à 23h15