701
1/2
Gent
CATTEAU CHARLES (1880 - 1966) Art Deco-fruitcoupe (model 872) op pootjes in faiënce, gemerkt BFK, en met een polychroom decor n° D697 - breedte : 33,5 cm - dd 1922 Belgian Art Deco fruitbowl in marked 'Boch' ceramic
Art and Decorative Arts of the 20th Century (Gent)
Zandloperstraat 10
Gent
9030
Belgium
For DVC NV delivery information please telephone 0032 9 224 14 40.
Important Information
Heure de vente : 19h30 à 23h15