General Art & Antiques Sale - Part 1

Jewellery, Silver, Paintings, Modern Art, Furniture and Clocks

65 items 65 items
Auction closed (3 day sale)
room Amsterdam

Auction closed (3 day sale)

  • ( Lots: 0300-0487)
  • ( Lots: 0001-0298)
  • ( Lots: 0500-0691)
  • ( Lots: 4774-4998)
  • ( Lots: 4500-4664)
  • ( Lots: 5000-5253)
  • ( Lots: 8000-8064)
  • ( Lots: 8200-8288)
  • ( Lots: 4000-4060)
  • ( Lots: 6500-7741)

  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

to

  • Sale Section
65 items
Per Page

Zweden, zwart gelakt houten driezitsbank, laat 19e eeuw, met gestoken en verguld gelakte rocailles. br. 159 cm [1]

Verguld en gestoken houten tabouret in Empire-stijl, 19e eeuw. De zitting met gebloemde stoffering (rest.). [1]

Notenhouten bergère, Louis XV, met goudkleurige gebloemde stoffering. [1]

Set van vijf notenhouten fauteuils, Louis XV, met gebloemde stoffering. [5]

Engeland, set van vier beukenhouten fauteuils, Edwardian, beschilderd met bloem- en bladmotieven. De zitting met blauwe stoffering. [4]

Set van vier beukenhouten fauteuils in Louis XV stijl met geriete rugleuning en groen velours kusssen. [4]

Notenhouten fauteuil, Louis XIV, met groene stoffering. Gestoken anker achterzijde kapregel (rest.). [1]

Paar berkenhouten 'bois claire' fauteuils, Charles X, met inlegwerk en blauwe stoffering. [2]

Paar mahoniehouten fauteuils, Empire, met zwanen op de armleggers. [2]

Groen en blauw gelakte fauteuil in Louis XV-stijl, 19e eeuw, met groen/blauw gestreepte stoffering. [1]

Set van zes beukenhouten stoelen, 19e eeuw, ieder met gecontourneerde en opengewerkte rugregels en biezen zitting. [6]

Eikenhouten fauteuil, Louis XIV, vroeg 18e eeuw, met gestoken kapregels. [1]

Set van vier eikenhouten stoelen, 18e eeuw, met spijlen in de rugleuning (zittingen deels los). [4]

Iepenhouten stoel, 18e eeuw en mahoniehouten fauteuil, 19e eeuw, met gekrulde armleggers. [2]

Set van zes iepehouten stoel, Hollands, ca. 1800, met spijlen in rugleuning en groene gebloemde stoffering. [6]

Set van vier beukenhouten fauteuils en twee -stoelen in Louis XV-stijl, 19e eeuw. De bekleding met golfmotief. [6]

Paar mahoniehouten fauteuils, Empire, met gestoken dolfijnen op de armleggers en goudkleurige stoffering. [2]

Notenhouten oorcrapaud in Louis XV-stijl met gele gebloemde stoffering. [1]

Beukenhouten bergère in Louis XV-stijl met gestoken bloem op de rugregel en gele gebloemde stoffering. [1]

Beukenhouten fauteuil in Louis XV-stijl met gestoken bloem op de rugregel en gele gebloemde stoffering. [1]

Spanje, kastanjehouten stoel, 18e eeuw, De kapregel met kuif (rest.). [1]

Mahoniehouten driezitsbank, 19e eeuw, met gekrulde armleggers en blauwe velours stoffering. Gestreepte stoffering aan achterzijde. br. 177 cm [1]

Rijk gestoken teakhouten koloniale fauteuil, c. 1700, met getorste poten en -spijlen in de rugleuning. [1]

Engeland, zwart gelakt houten breistoel, laat 19e eeuw, met rode velours stoffering. [1]

Mahoniehouten armstoel, 19e eeuw, met gekrulde armleggers. De zitting met zwart paardenhaar bekleed. [1]

Iepenhouten halbank, vroeg 19e eeuw, met paarse gestreepte stoffering. br. 198 cm [1]

Wit gelakt beukenhouten medallionfauteuil in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, mahoniehouten fauteuil, 19e eeuw en iepenhouten fauteuil, 19e eeuw [3]

Beukenhouten chaise longue in Louis XV-stijl, ca. 1900, met deels gecapitonneerde lila velours stoffering. l. 190 cm [1]

Paar gestoken en wit gelakt beukenhouten stoelen, Louis XV, op hoge cabriole poten. Met rode stoffering (def.). [2]

Wit gelakte beukenhouten medallionfauteuil in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met geriete zitting en leuning en blauwe velours manchettes. [1]

Beukenhouten fauteuil in Louis XV-stijl, met groen-gele velours stoffering. [1]

Set van zes mahomiehouten stoelen en één -fauteuil in Empire-stijl, met gestreepte stoffering. [7]

Grenenhouten Hindelooper bedsteebankje, 19e eeuw, met geschilderde voorstellingen van o.a. boerenerf en ruiters te paard . br. 84 en h. 47 cm [1]

Set van vier noten- en notenwortelhouten stoelen in Queen Anne-stijl, ca. 1900, met gestreepte stoffering. [4]

Frankrijk, groen en verguld gelakt beukenhouten fauteuil-bergère in Louis XV-stijl, 19e eeuw. Met oorspronkelijke stoffering. [1]

Bruin gebeitste iepenhouten fauteuil in Louis XV-stijl, ca. 1900, met verguld gelakte elementen en gele velours stoffering. [1]

Bruin lederen oorcrapaud met siernagels. Provenance Constant Nieuwenhuys

Bruin lederen oorcrapaud met siernagels. Provenance Constant Nieuwenhuys [1]

Paar wit gelakt houten fauteuils in Louis XV-stijl, met blauw-crèmekleurige gebloemde stoffering. [2]

Welsh grenenhouten 'lambing chair', 18e eeuw. Gemaakt van duigen. Dergelijke fauteuils werden gebruikt in stallen door schapenherders. [1]

Frankrijk, set van vier wit laqué houten stoelen in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met lier in de rugleuning en wit-roze gestreepte stoffering. [4]

Frankrijk, notenhouten kuipstoel, 19e eeuw, met verguld bronzen mascarons en sabots. [1]

Paar beukenhouten fauteuils in Empire-stijl, met luipaardprint stoffering van Nobili, Parijs. [2]

Notenhouten fauteuil in Louis XIV-Louis XV-stijl met gele gebloemde stoffering. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]

Beukenhouten medallion-fauteuil in Louis XVI-stijl met gele damasten stoffering. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]

Mahoniehouten fauteuil met groen lederen bekleding. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]

Set van vier mahoniehouten eetkamerstoelen met fijnhouten en parelmoeren inlegwerk. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [4]