- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (55)
- Antique and classic furniture (large) (97)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (98)
- Asian artifacts (Japan) (79)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (51)
- Books regarding tribal art (25)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (264)
- Clocks and barometers (22)
- Collectables and miscellaneous including folk art (285)
- Crockery and glassware (52)
- Decorative tribal objects (98)
- Design furniture (81)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (136)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (214)
- Paintings, watercolours and drawings (161)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (228)
- Persian rugs and carpets (81)
- Silver (197)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (93)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
- Fine Art (603)
- Chinese Works of Art (363)
- Ethnographica & Tribal Art (327)
- Furniture (304)
- Decorative Art (291)
- Collectables (280)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (197)
- Carpets & Rugs (81)
- Japanese Works of Art (79)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Ceramics (52)
- Asian Art (51)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
- Item Type
Arnout Colnot (1887-1983)
Jaap Min (1914-1987)
Jaap Min (1914-1987)Gezicht op een boerderij board, gesign. r.o., 34 x 55 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Gladiolen in een kan doek, gesign. r.o., 80 x 70 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Dirk Filarski (1885-1964)
Arnout Colnot (1887-1983)
Arnout Colnot (1887-1983)Weids landschap doek, gesign. r.o., 80 x 60 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Rozen in een vaas doek, gesign. r.b., 70 x 57,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Germ de Jong (1886-1967)
Germ de Jong (1886-1967)Bloemstilleven doek, gesign. r.o. 1919, 80 x 60 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Jan van Herwijnen (1889-1965)
Jan van Herwijnen (1889-1965)Tuin bij een boerderij doek, gesign. r.o., 61 x 51 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Gezicht op de Amstelveenseweg, Amsterdam board, gesign. l.o., kleine beschadigingen, 37 x 50 cm. [1]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Studie' paneel, gesign. m.o., verso titel en signatuur, 1904, 32 x 39 cm. [1]
Jaap Min (1914-1987)
Arnout Colnot (1887-1983)
Arnout Colnot (1887-1983)Boerderijen paneel, gesign. r.o., 14 x 23,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Landschap Amstelveen' paneel, gesign. lo., 1903, verso signatuur en titel, 30 x 36 cm. [1]
Max Nauta (1896-1957)
Max Nauta (1896-1957)'Het net' doek, gesign. l.o., 1921, 61 x 80 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]
Harmen Meurs (1891-1964)
Harmen Meurs (1891-1964)'Veulen' doek, gesign. r.o., verso signatuur en titel, 1961, 65 x 55 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Toon Kelder (1894-1973)
Toon Kelder (1894-1973)Stilleven met hortensia's bij een raam doek, gesign. l.o., '25, 111 x 92 cm. [1]
Constant Permeke (1886-1952)
Constant Permeke (1886-1952)Boerderij houtskool, gesign. r.o., 45 x 58 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Han Hulsbergen (1901-1989)
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Witte margrieten' doek, gesign. r.o., verso titel en signatuur, 50 x 40 cm. [1]
Jan Altink (1885-1971)
Jan Altink (1885-1971)Bosgezicht doek, gesign. r.o., ca. 1925, herkomst: mogelijk veiling nalatenschap Jan Altink, 1980, 91 x 70 cm. [1]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Rozen in een vaas doek, gesign. r.o., verso gesign., 42 x 36 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Armand Apol (1879-1950)
Armand Apol (1879-1950)Badende vrouw doek, gesign. l.o., 104 x 85 cm. [1]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Maaneffect (Abcoude)' doek, niet ingelijst, gesign. l.o., verso titel en signatuur, 67 x 78 cm. [1]
Paul Permeke (1918-1990)
Charles Angrand (1854-1926)
Charles Angrand WITHDRAWN ...[more]
Han van Meegeren (1889-1947)
Han van Meegeren (1889-1947)Lammetjes doek, ongesign., 24 x 29,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Arnout Colnot (1887-1983)
Arnout Colnot (1887-1983)Boerderijen bij een sloot doek, gesign. l.o., 55 x 66 cm. [1]
Kees van Dongen (1877-1968)
Jan Meine Jansen (1908-1994)
Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals (1916-1972)Gezicht op de Prinsengracht met de Westerkerk doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm. [1]
Prosper de Wit (1862-1951)
Prosper de Wit (1862-1951)Boerderij doek, gesign. l.o., 30 x 39 cm. [1]
Kees van Dongen (1877-1968)
Johann Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)Gezicht op een binnenhaven doek, gesign. r.o., 23 x 35 cm. [1]
Cor Noltee (1903-1967)
Hendrik Jan Wolter (1873-1952)
Hendrik Jan Wolter (1873-1952)Gezicht op huizen aan een rivier doek, gesign. l.o., 50 x 50 cm. [1]
Suze Robertson (1855-1922)
Suze Robertson (1855-1922)Handwerkend meisje aquarel, gesign. r.o., 43 x 30 cm. [1]
Lizzy Ansingh (1875-1959)
Lizzy Ansingh (1875-1959)Het vlammetje doek, gesign. r.o., 66 x 58 cm. [1]
Karel Bruckman (1903-1980)
Karel Bruckman (1903-1980)
Jan Adam Zandleven (1868-1923)
Jan Adam Zandleven (1868-1923)Bomen in een bos doek, gesign. l.o., 1913, herk. Kunsthandel M.L. de Boer, no. 3959, 35 x 48 cm. [1]
Jan Adam Zandleven (1868-1923)Bomen bij een huis doek, gesign. r.o., 1909, herk. Kunsthandel M.L. de Boer, no. 3941, 50 x 35 cm. [1]
Jan Knikker (1889-1957)
Jan Knikker (1889-1957)Man in een roeiboot in een zonnig landschap doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm. [1]
Greta Bruigom (1894-1935)
Greta Bruigom (1894-1935)Jonge Nijlkrokodil doek, gesign. r.o., 26 x 41 cm. [1]
Coba Ritsema (1876-1961)
Coba Ritsema (1876-1961)Stilleven doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 64 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)Stilleven met soepterrine doek, gesign. lo., 120 x 150 cm. dhr. WP Scheltema [1]
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)Zelfportret doek, gesign. l.o., 60 x 50 cm. dhr. WP Scheltema [1]
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)Interieur figuur aan tafel met daarop een vaas met tulpen aquarel, gesign. r.o., 31 x 39 cm. dhr. WP Scheltema [1]
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)Jeanne zittend met hoed en mantel houtskool, gesign. r.o., '77, 45 x 31 cm. dhr. WP Scheltema [1]
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)Boerderij met boom en een koe doek, gesign. l.o., 47 x 60 cm. dhr. WP Scheltema [1]
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)Rode tulpen in een vaas doek, gesign. r.o., 47 x 37 cm. dhr. WP Scheltema [1]
Wim Bosma (1902-1985)
Wim Bosma (1902-1985)Bomen bij een zuil doek, signatuur l.o. (vaag), 90 x 76 cm. [1]
Daan Mühlhaus (1907-1981)
Daan Mühlhaus (1907-1981)Schelpenvisser in de branding doek, gesign. r.o., 42 x 80 cm. [1]
You Shaozeng (Jackson Yu, 1911-1999)
You Shaozeng (Jackson Yu, 1911-1999)Landschap doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]
Raden Basoeki Abdullah (1915-1993)
Raden Basoeki Abdullah (1915-1993)Portret van een jonge vrouw doek, gesign. r.o., 100 x 75 cm. [1]
Freek van den Berg (1918-2000)
Freek van den Berg (1918-2000)Portret van Tony doek, gesign. r.o., '73, 100 x 80 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]
Willem Paerels (1878-1962)
Willem Paerels (1878-1962)Lezende vrouw doek, gesign. l.o., 80 x 56 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]
Jaap ter Haar (1922-1998)
Jaap ter Haar (1922-1998)Dorpjes aan een vaart [1]
Cornelis Kaay (1905-1979)
Cornelis Kaay (1905-1979)Figuren en vee bij een dorpje doek, gesign. r.o., 40 x 80 cm. [1]