General Art and Antiques Sale April 14 until April 26

Live Online Auction

3050 items 3050 items
Auction closed (7 day sale)
room Amsterdam

Live Online Auction

Auction closed (7 day sale)

  • ( Lots: 0001-0477)
  • ( Lots: 0500-0696)
  • ( Lots: 4775-4997)
  • ( Lots: 5000-5215)
  • ( Lots: 4500-4655)
  • ( Lots: 3800-8280)
  • ( Lots: 6500-8054)
  • ( Lots: 2290-2551)
  • ( Lots: 2600-2704)
  • ( Lots: 3000-3269)
  • ( Lots: 2730-2996)
  • ( Lots: 1500-1525)
  • ( Lots: 3500-3592)
  • ( Lots: 2000-2061)
  • ( Lots: 3300-3409)
  • ( Lots: 1400-1498)
  • ( Lots: 1700-1757)
  • ( Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

to

  • Item Type
3050 items
Per Page

Jaap Min (1914-1987)Gezicht op een boerderij board, gesign. r.o., 34 x 55 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Gladiolen in een kan doek, gesign. r.o., 80 x 70 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Arnout Colnot (1887-1983)Weids landschap doek, gesign. r.o., 80 x 60 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Rozen in een vaas doek, gesign. r.b., 70 x 57,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Germ de Jong (1886-1967)Bloemstilleven doek, gesign. r.o. 1919, 80 x 60 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Jan van Herwijnen (1889-1965)Tuin bij een boerderij doek, gesign. r.o., 61 x 51 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Gezicht op de Amstelveenseweg, Amsterdam board, gesign. l.o., kleine beschadigingen, 37 x 50 cm. [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Studie' paneel, gesign. m.o., verso titel en signatuur, 1904, 32 x 39 cm. [1]

Arnout Colnot (1887-1983)Boerderijen paneel, gesign. r.o., 14 x 23,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Landschap Amstelveen' paneel, gesign. lo., 1903, verso signatuur en titel, 30 x 36 cm. [1]

Max Nauta (1896-1957)'Het net' doek, gesign. l.o., 1921, 61 x 80 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]

Harmen Meurs (1891-1964)'Veulen' doek, gesign. r.o., verso signatuur en titel, 1961, 65 x 55 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Toon Kelder (1894-1973)Stilleven met hortensia's bij een raam doek, gesign. l.o., '25, 111 x 92 cm. [1]

Constant Permeke (1886-1952)Boerderij houtskool, gesign. r.o., 45 x 58 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Witte margrieten' doek, gesign. r.o., verso titel en signatuur, 50 x 40 cm. [1]

Jan Altink (1885-1971)Bosgezicht doek, gesign. r.o., ca. 1925, herkomst: mogelijk veiling nalatenschap Jan Altink, 1980, 91 x 70 cm. [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Rozen in een vaas doek, gesign. r.o., verso gesign., 42 x 36 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Armand Apol (1879-1950)Badende vrouw doek, gesign. l.o., 104 x 85 cm. [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Maaneffect (Abcoude)' doek, niet ingelijst, gesign. l.o., verso titel en signatuur, 67 x 78 cm. [1]

Charles Angrand WITHDRAWN ...[more]

Han van Meegeren (1889-1947)Lammetjes doek, ongesign., 24 x 29,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Arnout Colnot (1887-1983)Boerderijen bij een sloot doek, gesign. l.o., 55 x 66 cm. [1]

Jan Korthals (1916-1972)Gezicht op de Prinsengracht met de Westerkerk doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm. [1]

Prosper de Wit (1862-1951)Boerderij doek, gesign. l.o., 30 x 39 cm. [1]

Johann Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)Gezicht op een binnenhaven doek, gesign. r.o., 23 x 35 cm. [1]

Hendrik Jan Wolter (1873-1952)Gezicht op huizen aan een rivier doek, gesign. l.o., 50 x 50 cm. [1]

Suze Robertson (1855-1922)Handwerkend meisje aquarel, gesign. r.o., 43 x 30 cm. [1]

Lizzy Ansingh (1875-1959)Het vlammetje doek, gesign. r.o., 66 x 58 cm. [1]

Jan Adam Zandleven (1868-1923)Bomen in een bos doek, gesign. l.o., 1913, herk. Kunsthandel M.L. de Boer, no. 3959, 35 x 48 cm. [1]

Jan Adam Zandleven (1868-1923)Bomen bij een huis doek, gesign. r.o., 1909, herk. Kunsthandel M.L. de Boer, no. 3941, 50 x 35 cm. [1]

Jan Knikker (1889-1957)Man in een roeiboot in een zonnig landschap doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm. [1]

Greta Bruigom (1894-1935)Jonge Nijlkrokodil doek, gesign. r.o., 26 x 41 cm. [1]

Coba Ritsema (1876-1961)Stilleven doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 64 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]

Kees Verwey (1900-1995)Stilleven met soepterrine doek, gesign. lo., 120 x 150 cm. dhr. WP Scheltema [1]

Kees Verwey (1900-1995)Zelfportret doek, gesign. l.o., 60 x 50 cm. dhr. WP Scheltema [1]

Kees Verwey (1900-1995)Interieur figuur aan tafel met daarop een vaas met tulpen aquarel, gesign. r.o., 31 x 39 cm. dhr. WP Scheltema [1]

Kees Verwey (1900-1995)Jeanne zittend met hoed en mantel houtskool, gesign. r.o., '77, 45 x 31 cm. dhr. WP Scheltema [1]

Kees Verwey (1900-1995)Boerderij met boom en een koe doek, gesign. l.o., 47 x 60 cm. dhr. WP Scheltema [1]

Kees Verwey (1900-1995)Rode tulpen in een vaas doek, gesign. r.o., 47 x 37 cm. dhr. WP Scheltema [1]

Wim Bosma (1902-1985)Bomen bij een zuil doek, signatuur l.o. (vaag), 90 x 76 cm. [1]

Daan Mühlhaus (1907-1981)Schelpenvisser in de branding doek, gesign. r.o., 42 x 80 cm. [1]

You Shaozeng (Jackson Yu, 1911-1999)Landschap doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]

Raden Basoeki Abdullah (1915-1993)Portret van een jonge vrouw doek, gesign. r.o., 100 x 75 cm. [1]

Freek van den Berg (1918-2000)Portret van Tony doek, gesign. r.o., '73, 100 x 80 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]

Willem Paerels (1878-1962)Lezende vrouw doek, gesign. l.o., 80 x 56 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]

Jaap ter Haar (1922-1998)Dorpjes aan een vaart [1]

Cornelis Kaay (1905-1979)Figuren en vee bij een dorpje doek, gesign. r.o., 40 x 80 cm. [1]