General Art and Antiques Sale April 14 until April 26

Live Online Auction

3050 items 3050 items
Auction closed (7 day sale)
room Amsterdam

Live Online Auction

Auction closed (7 day sale)

  • ( Lots: 0001-0477)
  • ( Lots: 0500-0696)
  • ( Lots: 4775-4997)
  • ( Lots: 5000-5215)
  • ( Lots: 4500-4655)
  • ( Lots: 3800-8280)
  • ( Lots: 6500-8054)
  • ( Lots: 2290-2551)
  • ( Lots: 2600-2704)
  • ( Lots: 3000-3269)
  • ( Lots: 2730-2996)
  • ( Lots: 1500-1525)
  • ( Lots: 3500-3592)
  • ( Lots: 2000-2061)
  • ( Lots: 3300-3409)
  • ( Lots: 1400-1498)
  • ( Lots: 1700-1757)
  • ( Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

to

  • Item Type
3050 items
Per Page

Marcel Breuer voor Knoll, verchroomd stalen buizenfauteuil, 'Wassily', No. B3,met zwart lederen zitting en leuning [1]

Luna-Möbel, wit gelakt houten ronde 'space age' salontafel,met rookglazen blad. Op zwenkwieltjes diam 80 en h. 37 cm [1]

Emma Gismondi Schweinberger voor Metra/Artemide, Italië, paar kunststoffen ronde 'Boy'/'Giano' bijzettafelsdiam. 40 en h. 40 cm [2]

Jean-Pierre Vitrac, Frankrijk, ronde spiegel in kunststoffen lijstmet uitsparingen diam. 65 cm

Paar verchroomd stalen buizenfauteuils,één met rode, één met groene bekleding Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [2]

Mahoniehouten vitrinekast, ca. 1930,met twee deuren. Op ondertafel met vier laden met coromandelhouten grepen br. 140, h. 144 en d. 52 cm [1]

Lot 8242

Teakhouten tafel

Teakhouten tafelmet twee uitschuifbare bladen 134 x 85 en h. 75cm; ieder blad l. 52 cm

Giorgetti, Italië, tweezitsbank,met crèmekleurige stoffering (vlekken) br. 214, h, 89 en d. 89 cm; zithoogte 50 cm [1]

Duitsland, achttienlichts ronde messing plafonnière, jaren '60 diam. 115 en h. 43 cm [1]

Duitsland, achttienlichts ronde messing plafonnière, jaren '60diam. 115 en h. 43 cm [1]

Zesribbige mahoniehouten staande schemerlamp, ca. 1930,op zessprant. Geen kap. (één rib enigszins krom en los) h. 176 cm [1]

Arrben, Italië, set van vier verchroomd stalen klapstoelen, 'Tamara', jaren '70,met lederen zitting en rugleuning (niet gemerkt) [4]

Verguld stalen 'faux bamboe' bijzettafelmet glazen blad 39 x 39 en h. 56 cm Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Lot 8252

Dagbed

Dagbedmet geruite wollen 70-er jaren bekleding l. 180, br. 76 en h. 41 cm [1]

Industriële ronde stalen salontafelop drie poten. Met natuurstenen (gneis) blad diam. 111 en h. 46 cm [1]

Aldo van den Nieuwelaar (geb. 1944)Lichtbak. Producent Nila, Tilburg [1]

H. Busquet voor Hala, aluminium '144' bureaulamp, ca. 1950,met zwart gelakte voet en -kap

Domicil, paar messing staande lampenín hoogte verstelbaar Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [2]

Junghans, 70' aardwerk keuken wandklok;uitgevoerd in bruin, geel en rood. Model nummer 362 6049. h. 22 cm, b. 22 cm. [1]

Verguld metalen hanglanpmet bladeren h. 100 cm Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]

Cluster van vijf hanglampenmet melkglazen bollen en verchroomd stalen armaturen Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Paar staande messing schemerlampen.Op vierkante voet h. 164 cm Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [2]

Carl Öjerstam voor IKEA, Zweden, paar verchroomd stalen stoelen, 'Tobias Chair',met plexiglazen zitting/leuning [2]

Gepo, verchroomd stalen wandbooglamp, 70-er jaren,met wit gelakt stalen cilindervormige kap [1]

Maija Liiisa Komulainen voor Raak, aluminium 'Fuga' wandlamph. 40 cm Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Verchroomd stalen Bauhaus plantentafelmet vier etages h. 102 cm [1]

Ron Arad voor Kartell, rode kunststoffen (PVC) 'Lovely Rita' boekenplank l.l. 100 en br. 20 cm

Massimo Vignelli Venini bruinglazen hanglamp jaren '60,met enkel licht armatuur. h. 39 cm. [1]