Refine your search
Sale Section
- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (55)
- Antique and classic furniture (large) (97)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (98)
- Asian artifacts (Japan) (79)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (51)
- Books regarding tribal art (25)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (264)
- Clocks and barometers (22)
- Collectables and miscellaneous including folk art (285)
- Crockery and glassware (52)
- Decorative tribal objects (98)
- Design furniture (81)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (136)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (214)
- Paintings, watercolours and drawings (161)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (228)
- Persian rugs and carpets (81)
- Silver (197)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (93)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
Estimate
Category
- Fine Art (603)
- Chinese Works of Art (363)
- Ethnographica & Tribal Art (327)
- Furniture (304)
- Decorative Art (291)
- Collectables (280)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (197)
- Carpets & Rugs (81)
- Japanese Works of Art (79)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Ceramics (52)
- Asian Art (51)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
Filtered by:
- Item Type
- List
- Grid
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
Marcel Breuer voor Knoll, verchroomd stalen buizenfauteuil, 'Wassily', No. B3,met zwart lederen zitting en leuning [1]
Paolo Rizzatto voor Serralunga, Italië, zwart laque kunststoffen 'Romeo' tuinbank(paarse verfsporen). Hierbij dito hocker br. 115, h. 96 en d. 61 ...
Luna-Möbel, wit gelakt houten ronde 'space age' salontafel,met rookglazen blad. Op zwenkwieltjes diam 80 en h. 37 cm [1]
Emma Gismondi Schweinberger voor Metra/Artemide, Italië, paar kunststoffen ronde 'Boy'/'Giano' bijze
Emma Gismondi Schweinberger voor Metra/Artemide, Italië, paar kunststoffen ronde 'Boy'/'Giano' bijzettafelsdiam. 40 en h. 40 cm [2]
Jean-Pierre Vitrac, Frankrijk, ronde spiegel in kunststoffen lijstmet uitsparingen diam. 65 cm
USM Haller, Zwitserland, paar zwart gelakt en verchroomd stalen modulaire systeemkasten.Ieder bestaande uit drie componenten met klep. Geen sleute...
Met bruin leder bekleed ladenkastje
Met bruin leder bekleed ladenkastjemet twee laden br. 56, h. 54 en d. 41 cm Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decora...
Naar Gerrit Rietveld, 'Rood-Blauwe Stoel'[1]
Paar verchroomd stalen buizenfauteuils,één met rode, één met groene bekleding Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [2]
Mahoniehouten vitrinekast, ca. 1930,
Mahoniehouten vitrinekast, ca. 1930,met twee deuren. Op ondertafel met vier laden met coromandelhouten grepen br. 140, h. 144 en d. 52 cm [1]
Johannes Andersen voor Christian Linneberg Møbelfabrik, Denemarken, Palissanderhouten eettafel, 60-e
Johannes Andersen voor Christian Linneberg Møbelfabrik, Denemarken, Palissanderhouten eettafel, 60-er jaren,met twee uittrekbladen 120 x 80 en h. ...
Teakhouten tafel
Teakhouten tafelmet twee uitschuifbare bladen 134 x 85 en h. 75cm; ieder blad l. 52 cm
Giorgetti, Italië, tweezitsbank,
Giorgetti, Italië, tweezitsbank,met crèmekleurige stoffering (vlekken) br. 214, h, 89 en d. 89 cm; zithoogte 50 cm [1]
Massimo Morozzi (1941-2014) voor Cassina, Italië, paar grijs gelakt houten modulaire 'Tangram' tafel
Massimo Morozzi (1941-2014) voor Cassina, Italië, paar grijs gelakt houten modulaire 'Tangram' tafels, 80-er jaren;rechthoekige driehoeken. Met bo...
Duitsland, achttienlichts ronde messing plafonnière, jaren '60 diam. 115 en h. 43 cm [1]
Duitsland, achttienlichts ronde messing plafonnière, jaren '60diam. 115 en h. 43 cm [1]
Zesribbige mahoniehouten staande schemerlamp, ca. 1930,op zessprant. Geen kap. (één rib enigszins krom en los) h. 176 cm [1]
Arrben, Italië, set van vier verchroomd stalen klapstoelen, 'Tamara', jaren '70,met lederen zitting en rugleuning (niet gemerkt) [4]
Verguld stalen 'faux bamboe' bijzettafelmet glazen blad 39 x 39 en h. 56 cm Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
RAM Italy, Italië, paar glazen trolleys,met -totaal- één uitneembare beukenhouten lade en -dienblad en glazen schap. Op zwenkwieltjes br. 68, h. 7...
Kho Liang Ie voor Artifort, 'C683' driezitsbankmet afneembaar bruin rug/zitkussen. Op wit gelakt stalen onderstel (onderkant zitting beschadigd) b...
Dagbed
Dagbedmet geruite wollen 70-er jaren bekleding l. 180, br. 76 en h. 41 cm [1]
Industriële ronde stalen salontafel
Industriële ronde stalen salontafelop drie poten. Met natuurstenen (gneis) blad diam. 111 en h. 46 cm [1]
Aldo van den Nieuwelaar (geb. 1944)
Aldo van den Nieuwelaar (geb. 1944)Lichtbak. Producent Nila, Tilburg [1]
Eduard-Wilfrid Buquet voor Tecnolumen, vernikkeld stalen 'EB27 Buquet' bureaulampProvenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior d...
Eduard-Wilfrid Buquet voor Tecnolumen, vernikkeld stalen 'EB27 Buquet' bureaulampProvenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior d...
Domicil, Duitsland, één vernikkelde- en twee messing staande lampen,in hoogte verstelbaar. Hierbij een andere messing staande lamp Provenance: Mod...
Verner Panton voor Louis Poulsen, Denenmarken, wit kunststoffen en stalen staande 'Panthella' vloerl
Verner Panton voor Louis Poulsen, Denenmarken, wit kunststoffen en stalen staande 'Panthella' vloerlampmet halfronde kunststoffen kap h. 130 en di...
H. Busquet voor Hala, aluminium '144' bureaulamp, ca. 1950,met zwart gelakte voet en -kap
Domicil, paar messing staande lampen
Domicil, paar messing staande lampenín hoogte verstelbaar Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [2]
LG Paris, tafellamp,
LG Paris, tafellamp,met draaibare zwart gelakt stalen kap. Op grijs met wit geaderd marmeren voet. Hierbij zwart gelakt stalen staande lamp h. 54 ...
Tobias Grau, set van vier bronzen wandlampen, 'Victor';uitgevoerd met enkel armatuur. Grijze coating. h. 12,5 cm, b. 33 cm. [4] Set of four bronze...
Tobias Grau, set van vier bronzen wandlampen, 'Victor';uitgevoerd met een enkel armatuur. Grijze coating. h. 12,5 cm, b. 33 cm. [4] Set of four br...
Junghans, 70' aardwerk keuken wandklok;uitgevoerd in bruin, geel en rood. Model nummer 362 6049. h. 22 cm, b. 22 cm. [1]
Verguld metalen hanglanp
Verguld metalen hanglanpmet bladeren h. 100 cm Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]
Arne Jacobsen voor Louis Poulsen, leverkleurige aluminium en stalen 'AJ Royal' hanglampdiam. 50 cm [1]
Acht moderne spots/wandlampjes
Acht moderne spots/wandlampjes[1]
Mario Bellini voor Artemide/Rosenthal, Milaan/Munchen, paar glasvezel en kunstoffen 'Area 50' hangla
Mario Bellini voor Artemide/Rosenthal, Milaan/Munchen, paar glasvezel en kunstoffen 'Area 50' hanglampen, 60 x 60 cm [2]
Perry King, Gianluigi Arnaldi & Santiago Miranda voor Arteluce, blauw opaalglazen 'Crisol' hanglamp.
Perry King, Gianluigi Arnaldi & Santiago Miranda voor Arteluce, blauw opaalglazen 'Crisol' hanglamp. [1] ...[more]
Cluster van vijf hanglampen
Cluster van vijf hanglampenmet melkglazen bollen en verchroomd stalen armaturen Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Paar staande messing schemerlampen.
Paar staande messing schemerlampen.Op vierkante voet h. 164 cm Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [2]
Paar messing schemerlampen
Paar messing schemerlampenmet blauwe stoffen kap. Hierbij in hoogte verstelbare leeslamp Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een in...
Carl Öjerstam voor IKEA, Zweden, paar verchroomd stalen stoelen, 'Tobias Chair',met plexiglazen zitting/leuning [2]
Gepo, verchroomd stalen wandbooglamp, 70-er jaren,met wit gelakt stalen cilindervormige kap [1]
Maija Liiisa Komulainen voor Raak, aluminium 'Fuga' wandlamph. 40 cm Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Verchroomd stalen Bauhaus plantentafelmet vier etages h. 102 cm [1]
Bruno Ninaber van Eyben, zwart aluminium en kunststoffen 'Seventy Seven' TL-lamp, l. 141 cm [1]
Ron Arad voor Kartell, rode kunststoffen (PVC) 'Lovely Rita' boekenplank l.l. 100 en br. 20 cm
Massimo Vignelli Venini bruinglazen hanglamp jaren '60,met enkel licht armatuur. h. 39 cm. [1]
Eileen Gray, grijs metalen en chroom design bureaulamp, Jumo,uitgevoerd met een verzwaarde voet en verstelbare langwerpige kap. h. 36 cm, b. 44 c...