General Art and Antiques Sale April 14 until April 26

Live Online Auction

3050 items 3050 items
Auction closed (7 day sale)
room Amsterdam

Live Online Auction

Auction closed (7 day sale)

  • ( Lots: 0001-0477)
  • ( Lots: 0500-0696)
  • ( Lots: 4775-4997)
  • ( Lots: 5000-5215)
  • ( Lots: 4500-4655)
  • ( Lots: 3800-8280)
  • ( Lots: 6500-8054)
  • ( Lots: 2290-2551)
  • ( Lots: 2600-2704)
  • ( Lots: 3000-3269)
  • ( Lots: 2730-2996)
  • ( Lots: 1500-1525)
  • ( Lots: 3500-3592)
  • ( Lots: 2000-2061)
  • ( Lots: 3300-3409)
  • ( Lots: 1400-1498)
  • ( Lots: 1700-1757)
  • ( Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

to

3050 items
Per Page

Divers tin, vnl. 19e eeuw. [ds]

Grote rood koperen zak ketel, 18e eeuw,deels geklonken. (restauraties). h. 45 cm. [1]

Koperen schijf kandelaar met slanke stam en belvormige voet, 18e eeuw,hierbij een doos divers koperwerk. [1 + ds]

Gekuipte kleine emmer, vroeg 19e eeuw,met koperen banden en hensel h. 25 cm. [1]

Twee mahoniehouten kuipbladaden, 19e eeuw,met koperen banden l. 58 en 62 cm. [2]

Twee eikenhouten textielstrijkers, 19e eeuw l. 70 en 50 cm [2]

Vier als hout gelakt blikken voorraadblikken, ca. 1900,met opschrift 'koffie' 'thee' h. 23-37 cm. [4]

Twee gekuipt houten tonnen, ca.1900,met wilgentenen omwonden h. 21 cm. [2]

Gevlochten rieten picknickmand. ca. 1900,met koperen ketel, blikken sandwichblik en kop en schotel h. 21, br. 35, d 19 cm. [1]

Griekse stijl bronzen buste van een krijger.h. 20 cm. [1]

Verzilverd koperen juwelenkistje, ca. 1930,bekroond met een zittende dame. Hierbij twee dierfiguren. 16, 20 en 25 cm. [3]

Albasten schaal, stenen dierenkop en een bronzen houder met ramskoppen.diam. 18,5 en 11,5 en h. 11,5 cm. [3]

Drie kalkstenen Egyptische stijl decoratieve objecten; L. 8, 10,5 en 30 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [3]

Divers decoratieve woon accessoires;w.o. struisvogeleieren. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [ds]

Gipsen creme gelakte mannen torso.h. 48 cm, b. 30 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]

Louis Kley (1833-1911), bronzen sculptuur;Jongetje. Gesigneerd L. Kley h. 16 cm. [1]

Thailand, decoratief bronzen Boeddhahoofdop shouten sokkel h. 38 cm. incl. sokkel [1]

Monoculaire microscoop in kist, ges. Steindorff & Co. ca. 1925;verkocht door NV Ver. Instrumenthandel Salm-Kipp & Zn. Amsterdam. [1] ...[more]

Diverse koperen tabaksdozen, 19e eeuwtaxatie per stuk [zkj]

Collectie beschilderd blikken tabaksdozen, 19e eeuwtaxatie is waarde per stuk, enkele misschien rond 100-150 [2 zkjs]

Beschilderd blikken 'tole peint' tabaksdoos, 19e eeuw,met fraai geschilderd portret van een koe 12 x 7 cm. [1]

Twee beschilderd blikken 'tole peint' tabaksdozen, vroeg 19e eeuw,met voorstelling van paard en wagen/herbergscene [2]

Binoculaire verrekijker, Carl Zeiss 'Silvamar' nr. 146657, ca. 1915;compleet met leren draagriem- en foedraal. [1]

India, gestoken houten paneel,met relief van veelarmige god 69 x 31cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Tinnen klepkan en portretminiatuur, 19e eeuw,in Boulle lijst h. 16 cm. [2]

Tinnen kraantjeskan en Zwitserland, twee klepkannen, 19e eeuw,één met datering 1825 h. 36-42cm. [3]

Tinnen kantige schroefkan en twee kannen, 19e eeuw,met houten greep h. 16 en 28 cm. [3]

Roodkoperen doofpot, Art Deco,met gedreven bloemmotieven h. 38, l. 40 cm. [1]

Koperen tweelichts kandelaar h. 41 cm. [1]

Franz Iffland (1862-1935), 'Cléopatre' (Sarah Bernhardt),gebronsd metalen (zamak) buste in Jugendstil stijl h. 28,5 cm. [1]

Groen gepatineerd bronzen sculptuur;Saxefonist h. 21 cm. [1]