General Art and Antiques Sale April 14 until April 26

Live Online Auction

3050 items 3050 items
Auction closed (7 day sale)
room Amsterdam

Live Online Auction

Auction closed (7 day sale)

  • ( Lots: 0001-0477)
  • ( Lots: 0500-0696)
  • ( Lots: 4775-4997)
  • ( Lots: 5000-5215)
  • ( Lots: 4500-4655)
  • ( Lots: 3800-8280)
  • ( Lots: 6500-8054)
  • ( Lots: 2290-2551)
  • ( Lots: 2600-2704)
  • ( Lots: 3000-3269)
  • ( Lots: 2730-2996)
  • ( Lots: 1500-1525)
  • ( Lots: 3500-3592)
  • ( Lots: 2000-2061)
  • ( Lots: 3300-3409)
  • ( Lots: 1400-1498)
  • ( Lots: 1700-1757)
  • ( Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

to

  • Sale Section
3050 items
Per Page

Spiegel in pleet lijst in Rococo stijl(poot defect) 56 x 36 cm. [1]

Paar pleet tafelversieringen;Fazanten l. 38 cm. [2]

Paar Aubusson textielfragmenten, 18e eeuw,bloemenmand (waarschijnlijk stoelbekleding). Fraai ingelijst 84 x 77 cm buitenmaat [2]

Bronzen sculptuur;Afrikaanse man h. 29 cm. [1]

Antiek tinnen vijzel, mogelijk 17e eeuw,met opschrift 'anno 1657' (restauratie). Hierbij tinnen snotneus h. 14 en 38 cm.

Naar Rodin, groen gepatineerd bronzen sculptuur;Staand mannelijk naakt h. 101 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Mammoetivoren corpus, 19e eeuw of later.Gegraveerd met monogram DE fecit (handen beschadigd) l. 29 cm. [1]

Bronzen en wassen schedel.Hierbij diverse religieuze voorstellingen [2 + ds]

China, tafellamp vervaardigd van sang-de-boeuf porseleinen vaas, 20e eeuwh. 78 cm. inlc. montuur [1]

China, twee gestoken houten sculpturen met glas ingelegde ogen, 1e helft 20e eeuw;waterbuffel op voet /wijze met tijger h. 15 en 22 cm. [2]

Houten schaakspel, Duitsland, ca. 1880,in houten opbergdoosje voorzien van een 'M'. h. Koning 7,6 cm. [33]

China, tangkha, 20e eeuw;Groene Tara, met zijden omlijsting 64 x 48 cm [1]

Tibet, tangkha, 20e eeuw;Mandala 35 x 27 cm. [1]

China, drie kantige bronzen vazen met archaische motieven, 20e eeuw.Gemerkt met archaische karakters h. 35 en 30 cm. [3]

Lot 1208

Divers aziatica

Divers aziatica[ds]

Vijf stuks oosters cloisonnébord diam. 31 cm. [5]

Twee oosters bronzen kylins en koperen dekselpotmet chilong als knop [3]

Vijf diverse ikonen[zkj]

Rusland, ikoon, ca 1800;Christus Mandylion 48 x 36 cm. [1]

Rusland, ikoon, 19e eeuw;St. Nicolaas 33 x 26 cm. [1]

Duitsland, strijkstok vioolvan Pernambuco hout met een slof van mammoet ivoor in zilver gemonteerd l. 75,2 cm. [1]

Duitsland, strijkstok viool naar Albert Nürnbergerl. 74,5 cm. Germany, violin bow after Albert Nürnberger

Zwart gepatineerd spelter sculptuur;Apollo h. 30 cm. [1]

Tibet, groen gepatineerd bronzen sculptuur van Mahakala met consort, 20st eeuwin yab-yum houding, op losse voet h. 42 cm. [2]

Paar decoratieve bronzen Boeddha sculpturen, 20e eeuw- Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [2]

Houten gestoken masker, 20e eeuw,voorstellende een man met snor. h. 23 cm, b. 16 cm. [1]

China, achterglasschildering, 20e eeuw;Portret 64 x 44 cm. [1]

Oost-Europa, twee achterglasschilderingen, 1979;Winterlandschappen 23 x 28 en 39 x 48 cm. [2]

Oost-Europa, twee achterglasschilderingen, 1991;Winterlandschap/Bos 60 x 48 en 45 x 60 cm. [2]

Blikken toverlantaarn in kistje.Gecompleteerd met verschillende glazen toverlantaarnplaatjes. [1 + zkj}

Lederen brandweeremmer, 18e eeuw,met opschrift 'Crommenie' h. 47 cm. [1]

Melkglazen olielamp, ca. 1900(geelectrificeerd) h. 46 ex fitting [1]

Twee geometrisch vormgegeven bakelieten voorraad dozen,hierbij een bakelieten letterdoos. h. 12 - 17 cm. [3]

Diverse bakelieten gebruiks objecten,w.o. kleerhangers, naaimachine en föhn. [ds]

Tinnen kraantjeskan, 19e eeuw,uitgevoerd met twee handvatten. Compleet met comfoor. h. 49 cm. [1]

Twee koperen kandelaars Louis XVI, ca. 1800,de stam uitgevoerd met cannelures, staande op schijfvoet. h. 27,5 cm. [2]